Osman Bey, Arius'un kellesini alıyor! | Dijitale Özel - Kuruluş Osman 92. Bölüm

  Baxış 3,802,043

Kuruluş Osman

Kuruluş Osman

5 ay əvvəl

Kuruluş Osman 92. Bölümü izlemek için ⚔👇🏻
azshow.info/watch/GGY2mPQwN7c/video.html
Kuruluş Osman 92. Bölüm:
Osman Bey Nikola’ya karşılık İnegöl’ü istiyor
Osman Bey, sonunda İnegöl Tekfuru Nikola’yı ele geçirir. Herkes Nikola’nın acı ölümünü beklerken, Osman Bey onu öldürmez. Nikola esir edilerek Kayı obasına götürülür. Osman Bey’in yeni planı ne olacaktır? Karanlığın elçisi Usta Arius ve Bizans Komutanı Romanos bu toprakları nasıl şekillendireceklerini konuşurken, ortaya ateş gibi düşen bir haber gelir. Osman Bey, Nikola’ya karşılık, İnegöl kalesini istemektedir. Usta Arius ve Romanos, Nikola’nın canı için, kaleyi teslim edecek midir?
Bala ve Malhun hatun el ele fetih hazırlıkları yapıyorlar
İnegöl’ün fethedileceği haberi dalga dalga yayılmış, Kayı obasını fetih heyecanı sarmıştır. Bala Hatun önderliğinde Bacıyanlar pusatlarını kuşanırlar. Malhun Hatun’un topladığı hatunlar ise cenk sürerken, arkada orduya lazım olacak malzeme ve levazımları toparlarlar. Günüz Bey’de, İnegöl surlarını dövecek mancınıkların başında olacaktır. Bütün Alplar, Osman Bey’in buyruğuna dikkat kesilmiştir. Tek gerçek ise artık fetih vaktidir.
Tekfur Kosses kendisini sorguluyor
Tekfur Kosses’in yaraları iyileşirken, aynı zamanda Şeyh Edebalı’nın sohbetlerinden de nasiplenir. Tekfur Kosses, yıllar sonra ilk defa kendisini, yaptıklarını sorgulamaya başlar. Tekfur Kosses’in inanç dünyasında bir değişim mi yaşanmaktadır?
Usta Arius’un maskesi düşüyor
Usta Arius, Kayı obasındaki casusu Barkın’ı kullanarak şartları kendi lehine çevirmek ister. Artık maskenin düşme vakti gelmiştir. Ardı ardına kurduğu oyunların sonuna gelen karanlığın elçisi Usta Arius, Osman Bey’in eline düşer. Osman Bey, maskenin ardında kimin olduğunu öğrenince ne yapacaktır?
Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.
⚔ To Subscribe to AZshow Channel of Kurulus Osman Urdu by atv: bit.ly/2PXdPDh
Kuruluş Osman Çarşamba 20.00'de atv'de!
O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi...
Yapım : Bozdağ Film
Yapımcı : Mehmet Bozdağ
Yönetmen: Ahmet Yılmaz
Senaryo : Mehmet Bozdağ, İsa Yıldız, Mehmet İlker Altınay, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Mert Özel, Fatmanur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Abdulkadir İlter
Oyuncular: Burak Özçivit (Osman), Didem Balçın (Selcan), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun), Serhat Kılıç (Kosses), Erkan Avcı (Nikola), Seda Yıldız (Edebalı), Özge Törer (Bala), Emre Basalak (Gündüz), Rüzgar Aksoy (Turgut), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Ahmet Yenilmez (Demirci), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Buse Arslan (Aygül), Emel Dede (Gonca), Açelya Özcan (Ayşe), Fatih Ayhan (Baysungur), Ömer Ağan (Saltuk), Ahmet Kaynak (Bahadır), Serdar Kayaokay (Gregor), Oğuzhan Karbi (Nestor), Serhat Parıl (Feodor), Melis Gürhan (Cornelia), Can Bartu Aslan (Aktemur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Gizem Kala (Gökçe), Recep Çavdar (Andreas), Rıdvan Uludaşdemir (Diago), Serdar Akülker (Anselmo), Yazmeen Baker, Berk Erçer ( Konur Alp).

Şərh: 641
Yalan dünya
Yalan dünya
Ellerin dert görmesin Osman bey içimin yağları eridi resmen
Sultan Osman Gazi 🇹🇷
Sultan Osman Gazi 🇹🇷
Osman Gazi çok büyük bir savaşçı ruhu şad olsun mekanı cennet olsun 🇹🇷
Algerian sports channel
Algerian sports channel
Heyecan dolu bir bölüm.Çarşambayı sabırsızlıkla bekliyorum.Beklemeyen bir tutku.Harika bir dizinin tüm ekibine selamlar.Böyle devam edin.Muhteşem bölümlerden bazıları
Mükerrem Yalınkılıç
Mükerrem Yalınkılıç
Cok ama cok güzel bi dizi hic bitmesin oyuncular harıka sanki odönemi yasiyorlar hepsinin emeğine sağlık
Sultan Osman Gazi 🇹🇷
Sultan Osman Gazi 🇹🇷
Osman Gazi çok büyük komutandır ruhu şad olsun mekanı cennet olsun
Simon
Simon
“Kellenin gitmesi içimin yağlarını eriti”
Sultan Osman Gazi 🇹🇷
Sultan Osman Gazi 🇹🇷
Osman Gazi çok büyük bir savaşçı ruhu şad olsun mekanı cennet olsun
Atilla Coskun
Atilla Coskun
Kafa kesme sahnerini tam göstermelisiniz TV'de.İzlerken içimizin yağları eriyor.Tam orda görüntüyü kesmeyin.
selami kizilkiren
selami kizilkiren
bu sahnede Karabağlı mücahitlerimizin osman bey yanında kefereye kılıç sallamak için osman Beye katılmaları mükemmel, ayakta durmanın tek yolu biriliktedir.
Halil Ulu
Halil Ulu
Kelle sahnelerini özleyenler burda mı?
Free-X10
Free-X10
Sonunda Ustad Ariusun maskesi düstü.
Irade Sireliyeva
Irade Sireliyeva
Mühtəşəm bölüm oldu şeytanın kəlləsi sonunda getdi.Təşəkkürlər əməyi keçən hər kəsə.
Adil Babayev
Adil Babayev
7:56
Sultan Osman Gazi 🇹🇷
Sultan Osman Gazi 🇹🇷
Osman Gazi çok büyük bir komutandır ruhu şad olsun mekanı cennet olsun 🇹🇷
Murat Yıldırım
Murat Yıldırım
Murat Serezliye sonsuz teşekkürler çok çok güzel oynadı 🙏🏻🙏🏻
Hakan Polat
Hakan Polat
Burak Özçivit büyük oyuncu yakışıyor da mimik hız teknik yüz ifadesi hareketleri 10 numara sadece bu filme uygun bir kusuru var etkileyici bir ses heybetli bir ses gerçekten muazzam olurdu
Free-X10
Free-X10
Osman beyin kelle alma sahneleri cok iyi oluyor be. Sirada Nikola keferesi var 💪🔥💯⚔️
Mucit Kovan
Mucit Kovan
Murat serezli (usta oyuncu)'nun bundan sonraki projeleri için başarılar diliyorum. rolünü oynamadı, yaşadı .
İlkin Cabbarov
İlkin Cabbarov
Ariusun maskesi Cahitden iyi oynamış))
Harun Aydin
Harun Aydin
Ellerin dert görmesin Osman bey eline saglik
СТРАЙКБОЛ AIRSOFT
0:12
AIRSOFT BALAN
Baxış 13M
Mahkum 25. Bölüm
2:25:11
Mahkum
Baxış 1,7M
СТРАЙКБОЛ AIRSOFT
0:12
AIRSOFT BALAN
Baxış 13M