Gönül Dağı 70. Bölüm

  Baxış 1,893,529

Gönül Dağı

Gönül Dağı

2 ay əvvəl

Gönül Dağı 70. Bölüm özeti:
Geçtiğimiz hafta izlediğimiz bölümde Zeki Durmaz’ı öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan ve tutuklu yargılanan Veysel’in suçsuzluğu ispat edilebilecek mi?
Amcaoğulları Taner, Ramazan ve Doktor Kenan olay gecesinin tanığı arayışına giriyor. Bu arada bir tanık bulunuyor: Kellerin Rıfat. Rıfat, karısı Mihriban’la amcaoğullarının yanına giderek o gece Veysel’in yanında olduğunu anlatıyor. Taner ve Ramazan, sevinçle Rıfat’ı savcının yanına götürüyor. Savcı, Rıfat’la konuştuktan sonra onun tanık olup olmadığına karar veriyor. Savcının kararını Gönül Dağı’nın yetmişinci bölümünde izleyeceğiz.
Geçtiğimiz haftaki bölümde kalp krizi geçirerek kendinden geçen Ciritçi Abdullah iyileşiyor. Veysel’in tutuklanmasından ve Kaya ailesinde yaşananlardan haberi olmayan Ciritçi Abdullah’ı kurtaran esrarengiz kişi kim, yeni bölümde öğreneceğiz.
Zahide ve Sefer çiftliğinde çalıştıkları ve çocuklarına büyük ilgi ve ihtimam gösteren Kasım’dan gerçekleri öğreniyor. Kasım’ın, çocuklarının dedesi, ölen ilk eşi Fikret’in babası olduğunu öğrenen Zahide, bu konuda nasıl bir karara varacak dizinin yetmişinci bölümünde izleyeceğiz.
Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç amcaoğlunun yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı her cumartesi ’de!
Anadolu’nun tertemiz aşklarının, unutulmaya yüz tutmuş efsanelerinin, toprak kokan hikayelerinin anlatıldığı Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, senaristliğini Ali Asaf Elmas, Teoman Gök ve Mustafa Becit, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor.
Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Sait Seçkin, Güliz Aybay, Öznur Yağcı, Hande Nur Tekin ve Sevilay Gültekin rol alıyor.
71. Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız → azshow.info/watch/BMb2yz5x9Os/video.html
Bozkırda bir Anadolu masalı her cumartesi 'de!
Gönül Dağı Resmi Facebook Sayfası: gonuldagitrt/
Gönül Dağı Resmi Twitter Sayfası: gonuldagitrt/
Gönül Dağı Resmi Instagram Sayfası: gonuldagitrt
-------------------------------------------
TRT 1 Resmi Facebook Sayfası: TRT1/
TRT 1 Resmi Twitter Sayfası: trt1/
TRT 1 Resmi Instagram Sayfası: trt1
TRT 1 Resmi AZshow Kanalı: azshow.info
TRT 1 Resmi Tiktok Sayfası: www.tiktok.com/@trt1

Şərh: 1 141
a persoN who is aloNe
a persoN who is aloNe Ay əvvəl
Veysel'in sorgu sahnesinde Semih'in oyunculuğu o kadar profesyoneldi ki izlerken ben bile titredim.. o korkuyu, tedirginliği, konuşmasında ki üzüntüyü bu kadar üst düzey oynaması; hatta bundan ziyade her sahnesinde olduğu gibi yaşaması, yaşatması muhteşem. Semih Ertürk en iyi oyuncu ödülünü almakta geç bile kaldı💫
ATAMAN ŞEN
ATAMAN ŞEN 10 gün əvvəl
@Araz Ehmed Veysel i oynayan adam
Araz Ehmed
Araz Ehmed 10 gün əvvəl
Semih kim?
Kerim
Kerim Ay əvvəl
Cemile'nin de oyunculuğu çok iyi
ATAMAN ŞEN
ATAMAN ŞEN Ay əvvəl
Kesinlikle 👍🏻 ilk bölümden itibaren dikkatimi çeken oyuncu Semih Ertürk tür. İliklerime kadar hissediyorum adam oynarken rolünü. Acı çekiyorum onunla beraber.
Meliike
Meliike Ay əvvəl
Veysell.. Yüreğimin ortasına bu kadar dokunan başka karakter yok.
UYGAR ORAK
UYGAR ORAK Ay əvvəl
Bende diyorum bu yorumu ne zaman yazdım duygularıma tercüman oldun sağol 😂
علي Eroğlu
علي Eroğlu Ay əvvəl
Tatar ramazan dan bi sahne
Nazife Akar
Nazife Akar Ay əvvəl
Aynen benimde en çok haksızlığa uğrayan karakter içimi dağlıyor resmen yaşadıkları 😔😥😥
Shura
Shura Ay əvvəl
Veyselin katil olduğunu sorgulayan mahkeme, adamın eve girip cemilenin bebeğini düsürmesine neden olmasını sorgulamıyor. Ne acı..
Hakan Kibar
Hakan Kibar Ay əvvəl
@Halil İbrahim Karakoyun Halil İbrahim bahsettigin şey olayın başı ben ondan sonra olanlardan bahsediyorum camları evleri taslayip dükkan yagmalayan adam sıkıştırıp döven ulan at öldüren bir zihniyet hani nerde jandarma nerde savcı nerde olay yeri cinayet soruşturması bile olsa delil her iki taraf için toplanır savcı ve jandarma larin davranışları veyseli suçlu olarak yaftalamalari savcının Kenan ve avukat Zeynep i sürekli azarlamasi bunlar normal Veysel'in adamın peşinden koşması boş tehdit savunması mı suç
Halil İbrahim Karakoyun
Halil İbrahim Karakoyun Ay əvvəl
Işte burada devreye olayı kapatmak değil zamanında şikayetçi olup suç duyurusunda bulunmak yani mağdurun hakkını yasal yollarla araması yatıyor. Veysel eğer ortalıkta öldürecem lan seni demek yerine şahitleri alıp suç duyurusunda bulunsaydı ki böyle onlarca yüzlerce olay yaşanıyor bu ülkede dizi de arka planda bunu işliyor. Aman kimse duymasın kafasıyla yapılan her eylem döner misliyle bulur onu
Hakan Kibar
Hakan Kibar Ay əvvəl
@Wertuy Vüaü o kadar kanun nizam biliyoruz ama sen arada bı kanun kitaplarını oku cinayet davası açılan dava cinayet şüphesi ile açıldı ve savcılık makamı da jandarma da hem zanlı için hem maktul için delil toplanır ve soruşturma ilerler 2 bölümde Veysel lehine 1 tane delil toplayan bulan varmı
Wertuy Vüaü
Wertuy Vüaü Ay əvvəl
Mahkeme ne üzerine açıldıysa onu konu alır bebek için yan mahkeme yapılır yani başka bı tane daha dava açılmalı
Hakan Kibar
Hakan Kibar Ay əvvəl
Türkiye de Adalet denen adaletsizlik bu
Nurcihan
Nurcihan Ay əvvəl
Bir insanın hiç haketmediği halde suçlanması ne acı....
Özlem Göksal
Özlem Göksal Ay əvvəl
Ne kadar doğru
Bengünur
Bengünur Ay əvvəl
Ben bunu hergün her saat her saniye yaşıyorum bunun acısını en iyi bilenlerden birisi benim...
soft Elanur 🌹
soft Elanur 🌹 Ay əvvəl
Doğru sonunakadar. Doğru
Acıya Hüzzam
Acıya Hüzzam Ay əvvəl
Bizim insanımızın en iyi yaptığı şeylerden biri.
Baby Land
Baby Land Ay əvvəl
Veysel'in hayatı boyunca yaşadığı şey, önce babanin suçlamaları , simdi elin suçlamaları
tahsin yagci
tahsin yagci Ay əvvəl
Cemile ve Veyselin haksız yere yaşadıkları çile ve işkencenin kat be katını binlerce masum hergün Türkiye de yaşamakta. Tekrar bu konuyu hatırlattığınız ve dikkat çektiğiniz için teşekkürler. Empati yapmammıza vesile oldunuz. Hukuk ve adaletin ne kadar sağlam ve tarafsız olması gerektiğini vurguladınız. İyi ki varsınız.
Hatice Tasgiran
Hatice Tasgiran Ay əvvəl
Aynen öyle...Acaba yanlış kararlara imza atan bazı hakim savcılar da bu bölümü izleyip vicdan azabı cekiyolar midir?Şahsen ben bir babayı veya anneyi; korkudan veya başka sebepten dolayı,verdiğim yanlış kararla çocuğundan 1 gün bile ayırmış olsam heralde hiç rahat edemezdim..Maalesef haksızlık adaletsizlik zalimlik bazı kesimlerin amblemi olmuş....
Aydın Gülmez
Aydın Gülmez Ay əvvəl
Bu diziyi izledikce ailemi akrabalarimi daha cok seviyor onlari ariyorum
İsmail
İsmail Ay əvvəl
Pp wp ok ksmwkw ok ppmwmwwmwkmwowkamoa.wk
Aysun GUNDOGDU
Aysun GUNDOGDU Ay əvvəl
Malesef ki Cok haklisiniz...
beceri dükkânı
beceri dükkânı Ay əvvəl
Katbekat katılıyorum. Binlerce mağdur ve masum ailelerin çektikleri çile belki bundan daha fazla bu konuya da parmak bastiklari için teşekürler.
Selcan Gültekin
Selcan Gültekin Ay əvvəl
Ashab-ı Kehf bölümünü yazan kişinin ellerinden öpmek gerek. Her yiğidin kârı değil böyle yazabilmek. Helal olsun. Gönlünüze sağlık.
🍬__Candy__Defnoş🍬
🍬__Candy__Defnoş🍬 Ay əvvəl
Senaristler bu bölümde "İnanmanın gücüne" hep vurgu yapmış...Yedi uyuyanlardan tut , Mihribanın Rıfata olan inancı. Allah her erkeğe mihriban gibi içten,sıcacık sarılan bir eş nasip etsin.
Ceyran Mikayilova
Ceyran Mikayilova Ay əvvəl
Amin
İsmail
İsmail Ay əvvəl
Sokak wkkaomkakqiw qkmwq ml pop mwqkmroa ml ok wlql ml la ml ak
Mehmet Ali Sönmez
Mehmet Ali Sönmez Ay əvvəl
Rıfat çok büyük bir imtihan yaşadı kazanınca mükafatı da çok büyük oldu. Meryem ile olsaydı (Meryem onu terketmeseydi) bu kadar mutlu olamazdı Meryem Mihriban kadar yapıcı değildi çünkü en önemlisi yüze değil öze baktı Mihriban.
HobbyFarmer
HobbyFarmer Ay əvvəl
43 yaşındayım uzun yıllardır bir dizi izlerken ağladığımı hatırlamıyorum yazanın kalemine sağlık oyuncuların yüreğine sağlık ❤❤
Narin Eroğlu
Narin Eroğlu Ay əvvəl
@HobbyFarmer sana ne la sana ne laaa
HobbyFarmer
HobbyFarmer Ay əvvəl
@Mete Sports bunun sadece bir dizi olduğunun farkındasınız değilmi?😉 Ben bir arkadaş sayesinde yeni öğrendimde 😂
Mete Sports
Mete Sports Ay əvvəl
Aynen bende ben hayatımda böyle güzel böyle bizden böyle muhteşem bir dizi izlemedim hemde öyle ağlıyorumki hıçkıra hıçkıra kendi yaşdklrm geliyor aklıma hiç bitmesin bu dizi hiç kaderi arka sokaklara benzesin
Narin Eroğlu
Narin Eroğlu Ay əvvəl
@ibo ibrammm bi bitmediniz Ya .Şu duyar kasmayı bıraksanız diyorum hani …Ergen veled sizi
HobbyFarmer
HobbyFarmer Ay əvvəl
@ibo aydınlattığın için ve diğer benim bu yaşıma kadar gelip akıl edemeyip senin düşünebildiğin ve beni uyandığın için teşekkürler ben dizileri gerçek sanıyordum yaaaaa
Nur
Nur Ay əvvəl
Kenan'ın ailesine, kardeşinin emaneti Cemile'ye desteği..💙
Kadir Özkan
Kadir Özkan Ay əvvəl
''Gücünün yetmediği derdi, derdin sahibine bırak.'' Fani hayatımın bundan sonraki evresinde aklıma çivi gibi çaktığım ve yolumu aydınlatacak bir nasihat....Eyvallah Gönül Dağı..!
Selvi Saraç
Selvi Saraç Ay əvvəl
"Derdine gücü yetmeyenin devayı derdin sahibine bırakması" ne manidar bi söz....Rabbim bize de böyle bi iman nasip etsin inşaallah..
döndü dölkeleş
döndü dölkeleş Ay əvvəl
Elif yedi kat yabancıyken Veysel yapmaz diyor. Özbeöz amcası Veysel sinirlisinin bir şey yapacağı belliydi diyor, ne acı her şeyin en yakınlarımızdan gelmesi...
Dilek Önder
Dilek Önder 13 gün əvvəl
Ne gelirse insanın en yakinindan gelmiyormu düşmanı uzakta arama en yakinindan geliyor darbeler cok güzel bi örnek
Nil Çelik
Nil Çelik 16 gün əvvəl
Hepimiz en yakinlarimizla sinanmiyor muyuz?En yakinimizdan gelmese kim takar derdi gamı,nasıl ilerler bu nefis?
sultan dolkeles
sultan dolkeles Ay əvvəl
Yine çok doğru demişsin hayatım. 🥰
Ali Ali
Ali Ali Ay əvvəl
@Selami Aksakalء شة ع . ط0ي
Selami Aksakal
Selami Aksakal Ay əvvəl
Hiç düşmanın yok mu Akrabanda mı yok Türk atasözü
Emir Ak
Emir Ak Ay əvvəl
Elif gibi kızın şuan serdarı düşünmesi kadar itici bir şey olabilir mi aklı karışacak kadar kötü senaryo olamaz yapmayın böyle şeyler
Hasan Huseyin Erkaya
Hasan Huseyin Erkaya Ay əvvəl
@Tamer Aydin süt parası alan kişi o gece dışarda olduğunu söyledi ama Taner dikkat etmedi.... Sonra hatırlar mı dersiniz?
Tamer Aydin
Tamer Aydin Ay əvvəl
@Anonym mantıklı. Ayrıca katil de bence taner den süt parası alan adam. Bakalim ikimizin düşüncesi de doğrumu çıkacak!!!!!
Anonym
Anonym Ay əvvəl
Ciritci Abdullah‘i kurtaran Serdar
Şükran Toykar
Şükran Toykar Ay əvvəl
Ah be Veysel mahkeme öncesi ''baba valla ben yapmadim'' demen yok mu ağlamaktan oldum bittim ,su muarrem seni ne hale getirmiş 😭
Alparslan Çalık
Alparslan Çalık Ay əvvəl
Suan tam o sahneyı ızlıyordum:(
Güngör Orak
Güngör Orak Ay əvvəl
Güneşi toplayan adam ve ciritci Abdullah, in damardan giripte insanın vücudunda 240 km hız yapan sözleri varya diziye öyle bağlıyor insani .
sait seçkin
sait seçkin Ay əvvəl
@iremmvaa_edit's 😉👍
iremmvaa_edit's
iremmvaa_edit's Ay əvvəl
Konuşmaları bana Olric ve Efendisini hatırlatıyor..
S T🌼
S T🌼 Ay əvvəl
Lütfen ilk sezondaki gibi masalsı olsun herşey, dostluk, dayanışma, yardımlaşma, düğünler, türküler,gülen insanlar, icatlar, ramotun hayalleri, amcaoğullarının oyun havalarıyla coşmaları, badegülün yolculuğu, dertli ve yadigarın masum bakışları, eltilerin birliği , hepsini özlemle anıyorum
Betül Ekici yildirim
Betül Ekici yildirim Ay əvvəl
Bir söz vardır cenaze evine giden herkes kendi ölüsüne ağlarmış. Bu dizide de herkes kendinden bir şeyler buluyor... Acı, hasret, haksızlık, sevgisizlik ile büyüyen insanların acıları dıştan görünmez ama gözlerinde ki ince sızıyı çekenler anlar. Bu filmde en çok yandığım ve zamanımızın hatta nesiller boyu en büyük sorun sevgisiz, büyüyen çocuklar yaralı yarım kalmış çocukluklar... Veysel.... Veysel gibiler....
Rashid
Rashid Ay əvvəl
Kenan ve Elif evlilige adim atmisken, Elif’in eskide kalmis bitmis iliskisini getirip de kirletmeyin su guzel diziyi lutfen ya
ESMA GECE
ESMA GECE Ay əvvəl
bence de
diLo🦋
diLo🦋 Ay əvvəl
Rıfat da iyilessin artık bi duqun de Rıfat a yapalım valla ağlaya ağlaya içimiz parcalandi artık Rıfat i da bi mutlu görelim 😒
Nuran Çemrek
Nuran Çemrek Ay əvvəl
Bence herşey dozunda
sakine kaya
sakine kaya Ay əvvəl
@Yunus Bozkus ciritci dedeye yardım eden kişi bana da serdarmış gibi geldi. Serdar gittiğinde çok geri dönmesini istemiştim ama şimdi kenan var, işler iyice karıştı yahu. Sevinelim mi üzülelim mi bilemedim
Xəyalə Aliyeva
Xəyalə Aliyeva Ay əvvəl
@Yunus Bozkus aynen
Rahime Kurt
Rahime Kurt Ay əvvəl
Gücünün yetmediği derdi derdin sahibine bırak müthiş bir söz gönül dağı gönüllere dokunuyor .
Elif
Elif Ay əvvəl
"Herkesin nasibine birşey düşermiş bu hayatta. Benim nasibime hep kahır düştü" demiştin ya Veysel senin yüzün hiç gülmeyecek galiba..
Elif
Elif Ay əvvəl
@Lg Smartphone özür dilemenize gerek yok. Olur böyle şeyler.
Lg Smartphone
Lg Smartphone Ay əvvəl
Yeni af edersin ben yanlis anlafim.turkcede yazdim ki anlayasiz
Lg Smartphone
Lg Smartphone Ay əvvəl
@Elif a uzur delerim ben yalnus anladim
Elif
Elif Ay əvvəl
@Lg Smartphone yanlış anlamışsınız sanırım. Yüzü galiba hiç gülmeyecek demek istedim.
Elif
Elif Ay əvvəl
@Gül K Evet aynen öyle
Ahmet Coskun
Ahmet Coskun Ay əvvəl
Rifatin sagligina kavusmasina cok sevindik meryeme cok guzel bir ders verdi mihriban rifata cok iyi geldi ve hos geldin hayatima demesi izleyenleri sevindirdi severek begenerek izliyoruz Gonul dagini,gonul dagi ekibine sonsuz tessekkurler ederim
Ahmet Coskun
Ahmet Coskun Ay əvvəl
@Songül 🌼 hanim Rifatin sahneleri cok iyiydi umarim eski sagligina kavusur ve sahitligi sayilir
Songül 🌼
Songül 🌼 Ay əvvəl
Bölüm boyu ağlamadım da o sahnede tutamadım kendimi
Ad selime Bekdes
Ad selime Bekdes Ay əvvəl
Doğru Rıfat in sağlığına kavuşması ve daha çok konuşması için veysele şahitlik yapcek galiba görgü tanığı olarak diye düşünüyorum ve beğenerek izliyoruz hepsini kutluyorum
Yaşar Acar
Yaşar Acar Ay əvvəl
Cezaevinde ki Cemile nin haykırışları,Veysel'in tepkileri .hıçkırarak ağladım.Allah herkese Cemile gibi güzel yürekli eş nasip etsin,ya da Mihriban gibi... Allah kimseyi düşürmesin cezaevlerine,biliyorum belki arabesk bulacaksınız sizler ama içimdekini söyleyecem ; öyle bir eşim.olsun dünyaya kafa tutardım. çok ağlıyorum ,herkesin bir hikayesini barındırıyor içinde.Emeği geçen herkese tşkler. Ha bide yorumları okudum da, benim ülkemin güzel insanları Sizlere de tşkler ne güzel yorumlar var okumaktan gurur duydum aynı ülkede yaşamak tan. Saygılar ...
G.A
G.A Ay əvvəl
Hüseyin amca köpeği korkuttuğu sahne çok gereksiz ve acımasızdı 😔😠🥺
Nurhan Cakir
Nurhan Cakir Ay əvvəl
Bende cok üzüldüm o sahneye gereksiz ve acimasizdi..
Melikcan Kıldize
Melikcan Kıldize Ay əvvəl
ayrıca milletin korkup saygı göstermesi böyle kötü şeyleri teşvik eden birşey oldu
Şükran Toykar
Şükran Toykar Ay əvvəl
Hüseyin'in Veysel hakkında söyledikleri zaten kalpsiz vurdumduymaz biri olduğunu ispatlamisti,bu da tuz biber oldu 😡
Lamiya Hasanova
Lamiya Hasanova Ay əvvəl
Istemeden oldu bence. Bilerek yapilmis olamaz.
cgdm sg
cgdm sg Ay əvvəl
aradığım yorum , bi benmi takıldım o sahneye diye bakıyordum, çok rahatsız oldum
Fatma Gülcan Tıraş
Fatma Gülcan Tıraş Ay əvvəl
Hıçkıra hıçkıra ağladığım bir bölümdü. Veysel ve Cemile’nin oyunculuğu diyip susuyorum. ❤️
Seva_İlyas
Seva_İlyas Ay əvvəl
Ben böyle içimize içimize dokunan bir dizi görmedim o kadar güzel oynuyorlar senari o kadar iyiki hiç bitmesin gönül dağı❤️
Ceyran Mikayilova
Ceyran Mikayilova Ay əvvəl
Amin
Rabia Hüseyin Demir
Rabia Hüseyin Demir Ay əvvəl
Veysel'in başına ne geldiyse yemnle muammerin yüzünden çocuğu öyle bir baskiyla büyütmüş ki yazık kaç yaşında insan kendini ifade etmekte zorlanıyor Vala çok üzüldüm yeni nesil kıracak insallah bu düzeni herkes özgürce düşüncesini ifade edecek ozguvende çocuklar yetistrck insallah
Gül K
Gül K Ay əvvəl
Muammer oğlunun hayatını karartmış daha küçük yaşta. Annesi tek kelime laf etmemiş. Ciritçi Abdullah torununa arka çıkmamış. El birliğiyle Veysel'i uçuruma itmisler. İyi ki cemilesi var
Nimet Kurt
Nimet Kurt Ay əvvəl
Hayatımda ilk kez bukadar anlamlį,bol bol sosyal insanì ve manevi mesajlar jçeren bir dizi daha görmedim.Aile ve akraba ilişkilerinindeki iniş çıkîşlarını nasıl güzel bertaraf edilebilirliğini izliyoruz.Maddi deģerlerin önünde manevi değerlerin nasıl daha ağır bastığını ve nasıl ailece tek yumruk olup canla başla üstesinden gelmeye çalışılabilinirliği görüyoruz. Senaristinden yönermenine kadar,mükekemmel oyunculuk sergileyen sanatçilarindan jenerik mûziğinin bestecisine kadar emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
Hatice Türüt
Hatice Türüt Ay əvvəl
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
moon light
moon light Ay əvvəl
Manasi derin, hayati anlatan,her bolumunu izlerken yureye dokunub gozleri dolduran, insan olmasini oğreten bir dizi😊Emeyi gecen Gonul dagi ekibine TEŞEKKURLER😊
Zehra Akl
Zehra Akl Ay əvvəl
1:32:38 sahnesinde içim acıdı. O hayvan orada kimseye zarar vermeden yatarken hayvanın yüreğine indirmeye ne gerek var? Gönül dağı setinden beklemezdim.
Sedat Lala
Sedat Lala Ay əvvəl
Aynen Kardeşim..
Hilal Kaya
Hilal Kaya Ay əvvəl
Şu döndüyü ağlatmayın öyle içten öyle anne gibi saf temiz ağlıyor ki insanin inanası geliyor😔
Emine Sultan
Emine Sultan Ay əvvəl
İyi bir oyuncu(sanatçı) olduğunun kanıtı
Nur
Nur Ay əvvəl
Bu bölüm ElKen adına çok güzeldi balon sahnesi dışında. Elif'in Cemile'ye desteği, haberi öğrendiği an "Veysel asla yapmaz" deyişi harikaydı 🌸 1:26:39 bu sahnenin amacı ne ben anlamadım. Elif gibi bir karaktere yakışmayacak hatta bu diziye yakışmayacak hareketler. Zaten Elif Serdar'la çok bişey yaşamadı ki. Şimdi neyin kafa karışıklılığı bu? Saçmalık. Resmen baştan beri yazdığınız bu güzel karaktere yazık ediyorsunuz. Sırf Kenan kitabı görsün diye Elif'in kitabı iş yerine götürmesi peki.. Kenan'ın da lafı dolandırmadan sorgulaması, tavrını ortaya koyması iyi oldu. Bizim bildiğimiz Elif bu degil. Elif büyük kırgınlıklar, yıkımlar yaşadı ama sonrasında ardına bile bakmadan güçlü bir şekilde yoluna devam etti. Şimdiye kadar severek izlediğimiz böylesine güzel bir karakteri nasıl bu hâle getirirsiniz. Şimdiye kadar çok güzel işlenen, anlamlı, derin ve içten yazılan bu naif ve zarif aşkı zedelemeyin.
Roblox Dünyası Yt
Roblox Dünyası Yt Ay əvvəl
Kardeşim Allah aşkına sizlerin Türkçemizle ve İsimlerimizle bir sorununuzmu var? ElKen nedir? Elif ve Kenan yazmak çok mu zor? İsimlerin tamamını adam gibi yazandan paramı alıyorlar yoksa mürekkebin bitecek diye tasarruf mu ediyorsun...
Nur
Nur Ay əvvəl
@hülya Demirci Benim yaşım, hayat tecrübem sizi hiç alakadar etmez. Bu durumda çok yanlış anlamışsınız. Yaşın bu konuyla hiçbir alakası yok. Bence de uzatmaya gerek yok.
hülya Demirci
hülya Demirci Ay əvvəl
@Nur kardeşim Sen kaç yaşındasın Anladığım kadarıyla çok gençsin Yani şöyle söyleyeyim olaylar değerlendirmede hayat tecrübeniz yok diyorum ve konuyu kapatıyorum
Nur
Nur Ay əvvəl
@hülya Demirci Aslında kafa karışıklığı da değil sorun. Elif geçmişi yüzünden korkuyor Kenan'la arası bozulur diye. Zaten kendisi de önemsiz, kayda değer değil dedi. Kenan'ın karşısında telaşlandı, korktu. Serdar'a karşı içinde bir şey olsaydı böyle söylemezdi diye düşünüyorum. Sadece Serdar'ın geleceğinden ve Kenan'la arasına gireceğinden, yanlış anlaşılmaktan korkuyor. Kısacası Kenan'ı kaybetmekten korkuyor. Derdi Serdar falan değil. Elif Kenan'a çok aşık. Bunun gerçekten farkına varması için belki de Serdar konusu açıldı bence.
hülya Demirci
hülya Demirci Ay əvvəl
@Nur Benim de anlatmaya çalıştığım bu Kenan'ın mükemmelliğine rağmen Serdar'la ilgili küçük bir ayrıntı Elif'in aklını karıştırabiliyor Kenan bunu hak etmedi
Halil İbrahim Karakoyun
Halil İbrahim Karakoyun Ay əvvəl
Ashab-ı Kehf ehlinin hikayesini burada çok güzel bir metaforla işlemişler çok başarılıydı. O anları defalarca tekrarlattim. Dünya da yapılan en güzel irşad yollarindan biri olabilir. Yüreğinize sağlık❤💕
tahsin yagci
tahsin yagci Ay əvvəl
Ciritci Abdullahın mesajlarının olduğu sahneler toplansa mühteşem bir hayat ve insanlık filmi olur.
Cevo
Cevo Ay əvvəl
Çok doğal, samimi,sıcacık yüreklere dokunan bir dizi.Muzikleri de harika.Turkiyenin şu anda en iyi dizisi👏
Sophia S. Bektas
Sophia S. Bektas Ay əvvəl
Cemile nin ağlayıp Veysel diye bağırdığı o sahnede çocuk orda olmak zorunda mıydı yani yazık değil mi o çocuğa, böyle sahnelerde çocuğun olması çocuğa zarar verir.
Albora20
Albora20 Ay əvvəl
@Ayşegül Erol Hiçbir çocuk bu yaşta, bu suni acıyı gerçekmiş gibi yaşamak zorunda değil. Çocuk bunun film vb birşey olduğunu bilmez. Ben çok dizi takip eden biri değilim. Ancak şimdiye kadar binlerce film izlemişimdir, ama hiç bir filmde acı ve ayrılık sahnesi çekeceğiz diye bu yaşta bir çocuğun ağlatıldığı görmedim. Ancak Türkiye gerçeğini anlatması açısından önemli ayrıntı, çünkü heryıl yüzlerce anne baba ile birlikte çocuklar bunu yaşıyor, hatta annesiyle birlikte hapiste büyüyen çocuklar olduğunu duyuyoruz. Ülkemizin gerçeği. Ama bizim burada bahsettiğimiz film icabı bari çocuğa travma yaşatmayın . O çocuktur bilmez ve geçmez. Onun ruhunda iz bıraktınız. O çocuğun Anne babasınadan Allah akıl fikir versin. Ne diyelim 3 kuruş kazanacağız diye çocuğun masum dünyasına acı izler bıraktılar.
Ayşegül Erol
Ayşegül Erol Ay əvvəl
Her dizi sahnesinde çocuk var her dizide şiddet var bundan beterleri var
Albora20
Albora20 Ay əvvəl
@yunus çiçek o bahsettiğiniz diziyi hiç izlemediğim için ben bu konuda birşey diyemiyorum . Diğer söylediklerinize gelince herkes kendi belleğinde ve hafızasında ki bilgi ve kültüre göre konuşur ve yazar.
yunus çiçek
yunus çiçek Ay əvvəl
Çukurda kucakta çocuk catisma yapılırken birşey demiyordunuz çünkü size emmeli gömmeli diziler lazım
tahsin yagci
tahsin yagci Ay əvvəl
Cemile ve Veyselin haksız yere yaşadıkları çile ve işkencenin kat be katını binlerce masum hergün Türkiye de yaşamakta. Tekrar bu konuyu hatırlattığınız ve dikkat çektiğiniz için teşekkürler. Empati yapmammıza vesile oldunuz. Hukuk ve adaletin ne kadar sağlam ve tarafsız olması gerektiğini vurguladınız. İyi ki varsınız.
Yucel Kaya
Yucel Kaya Ay əvvəl
Gönül Dağı dizimizi ilk bölümünden kaçırmadan ve severek izleyenleri görelim...( +1 ) Gönül Dağı 🇹🇷 ❤ 👇
Ramazan Ozdemir
Ramazan Ozdemir Ay əvvəl
Ciritci abdullahi iyilestiren serdar olabilir
Hatice Taban
Hatice Taban Ay əvvəl
Rakibi olmayan dizi 💫💫💫💫⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟
İbrahim Özsan
İbrahim Özsan Ay əvvəl
S,xkc
İbrahim Özsan
İbrahim Özsan Ay əvvəl
@Lisa fan 😎 s,c,
İbrahim Özsan
İbrahim Özsan Ay əvvəl
@Lisa fan 😎 2lzfoxxf
Mikail ÖZTÜRK
Mikail ÖZTÜRK Ay əvvəl
Veysel’in o avluda ki çaresizliğini allah hiçbir kuluna yaşatmasın.
Halil Köz
Halil Köz Ay əvvəl
BU BÖLÜMÜ KEHF SURESİNE AYIRMIŞLAR ALLAH YAPIMINDAN OYUNCUSUNDAN EMEĞİ GEÇEN HERKESDEN EBEDEN RAZI OLSUN...
Orhan Usta
Orhan Usta Ay əvvəl
Amcaoğullari Dağıldı,Muammer Yine Öz Bildiğini Yapıp Pişman Olmaktan Asla Vazgeçmez,Cemile’ni Her Bölüm Ağlatmayın Lütfen ve En Esası Bize Eski Bölümleri Geri Verin
Deniz Eren
Deniz Eren Ay əvvəl
Veysel………2:23:27 bi insan bu kadar güzel oynayamaz..yok böyle bir oyunculuk. Emegi gecen herkezden allah razi olsun.
Ceyran Mikayilova
Ceyran Mikayilova Ay əvvəl
Amin
Esmanur Tapkan
Esmanur Tapkan Ay əvvəl
Bu ülkede binlerce insan Veysel gibi haksız yere yıllardır hapislerde, eşleri Cemile gibi perişan (hatta birçoğunun eşleri de içeride), yavruları Yağmur gibi her şeyden habersiz ana-babasının hasretini çekiyor… İzlerken tanıdık o kadar çok sahne canlandı ki gözümde… Keşke bu haksızlıkları herkes görebilse…
Züleyha 🌸
Züleyha 🌸 Ay əvvəl
Bu bölümdeki Kenan sahnelerini çok sevdim. Nihayet Kenan ın ailenin abisi olarak hakkının verildiği bir bölümdü👏
Evlâd-ı Fatihan.
Evlâd-ı Fatihan. Ay əvvəl
Bu akşam Rıfat nihayet konuştu artık, mihrabana hissettiklerini söylemesi çok güzel oldu...
Roblox Dünyası Yt
Roblox Dünyası Yt Ay əvvəl
@Serkan Bekcan 😅😅👏👏
Serkan Bekcan
Serkan Bekcan Ay əvvəl
2 3 aydır konuşmadan para alıyor adam 🤣
yadigar vatan
yadigar vatan Ay əvvəl
2:22:50 de cemilenin yırtınarak bağırmasıyla çocuk korkudan ağlıyor. yavrusunu iki kuruş için dizi setlerinde süründürüp korkudan ağlatacak kadar düşmüş bazı anne babalar. Ayrıca bu diziyede çocuğu bu şekilde korkutarak ağlatmalarınıda yakıştıramadım!
Tamer Aydin
Tamer Aydin Ay əvvəl
Veysel... Her geçen bolum devleşen diziyi sürükleyen oyunculuk.. başlı başına bi karakter. Ayrıca içimdeki his katilin, taner den süt parası alan adamın çıkacağını söylüyor bakalim hep birlikte göreceğiz...
zvz
zvz Ay əvvəl
Elifin Serdarı hatırlaması ve Ciritçi Abdullaha bakan kişinin genç biri olması ve son sahnede cirtiçi Abdullahın tebessüm etmesi Serdarın geri gelecek olmasından başka birşey getirmiyor umarım öyle birşey olmaz Kenan bunu hiç haketmedi,Elifin başkalarından gördüğü darbenin aynısını Kenana yapması....
Hamdi Selman Cetin
Hamdi Selman Cetin Ay əvvəl
Selami: "Sagdan sola asagidan yukariya sofrayi donat." bu dizide espiriler de on numara,😀
mmhn
mmhn Ay əvvəl
Aradığım yorum 🤭🤣
Fesleğen🍀#psychologist#
Fesleğen🍀#psychologist# Ay əvvəl
@Rainaesdvaa 47:25
Rainaesdvaa
Rainaesdvaa Ay əvvəl
Kaçıncı dakika?
YUKSEL CELEBI
YUKSEL CELEBI Ay əvvəl
Senaryo her geçen gün daha manalastiriliyor kalite her gecen gun eksikliklerine rağmen artiriilyor yüreğinize sağlık umarız izleyenleri dikkate alıp devam edersiniz
Gul Gulgul
Gul Gulgul Ay əvvəl
Elifi düşürdüğünüz duruma bakın. Elif kendisini gözünü bile kırpmadan terk eden, bir mektup birkaç satır yazıyla çekip giden bir adam için mi kafa karışıklığı yaşıyor şimdi. Kenani hiç haketmiyor demektir o zaman. Sayın senaristler emek veren insanların kıymet gördüğü bir dizi bu. Terk edip gidenlerin değil.. Bir de kitapla Kenana yakalanıyor falan.. Bu nedir ama ya..
Gülden
Gülden Ay əvvəl
Rıfat konuşmanı özlemişiz derin bir oh çektim 😊Hele Mihribana söyledikleri,o ses tonu,Hoşgeldin deyişi 💕
YUNUS GÜNAY
YUNUS GÜNAY Ay əvvəl
Veysel bu haftada yaktın ciğerimiz i sen nasıl bir oyuncusun 👏👏👏👏👏👏
Esra Bayın
Esra Bayın 14 gün əvvəl
Bu bölümde hıçkıra hıçkıra ağladık teşekkürler Gönül Dağı...
izmitli mesut
izmitli mesut Ay əvvəl
Çok temiz aile dizisi emeği geçenlerden Allah razı olsun 👏
feruza Ismailova
feruza Ismailova Ay əvvəl
Gonul dagi bukadar huzunli, ağır olmasa olmazmi? En baştada sıkıntı ve dertleri vardı, ama neşeliydi. Bu derece zor durumlar ne gerek, kalbim ağriyor 😔😔
Selcan Gültekin
Selcan Gültekin Ay əvvəl
Emeğinize sağlık. Suçsuz yere hapislerde ömrünü geçiren garibanların ve ailelerinin hali ancak bu kadar güzel anlatılır.
Patates Zeynep
Patates Zeynep Ay əvvəl
Daha çok Rıfat& Mihriban istiyoruz💛
Gülsüm Kaya
Gülsüm Kaya Ay əvvəl
Şu Ciritçi Abdullah ile Muhterem in hikmet dolu sohbetleri de olmasa gam kederden kendimizi dağa vuracaz çok fazla acı var arkadaş dizide
Rabia
Rabia Ay əvvəl
Yine canlar yandı..... yine herkes kendine düşen kahırı alıp köşeye çekildi.... 😔😔😔😔😔😔😔
Masi İsmayılzade
Masi İsmayılzade Ay əvvəl
O kadar çok seviyorum ki bu diziyi,gerçekten bir gün biticek olması beni çok üzüyor. Günümüzde böyle bir dizinin olması geleceğe bir ümit,her şeyin düzeliceğine dair bir ümit...Her kesin bir-birinden nefret ettiği bir zamanda,her kes bir-biriyle yarış halindeyken,başarıların kıskanıldığı,mutluluğun kıskanıldığı,her kes bir-birinin malına,mülküne, hatta namusuna bile göz dikmişken,kötülüklerin baş alıp gittiği çok zor bir dönemde böyle bir diziye sahip olmak,ders çıkarmak,kendi hayatımızın zorluklarından pay almak o kadar güzel ki...anlatamam.
Havva Gülter
Havva Gülter Ay əvvəl
Ailemle çocuklarımla rahat rahat izlediğim tek dizi aldatma yok ihanet yok sevişme sahnesi yok nasıl da yüreğimize dokunuyor
tarif tarif
tarif tarif Ay əvvəl
Çok güzel Bi dizi herkesin kendini bulacagi Bi dizi ..her bölüm ayrı Bi ders ayrı Bi hikaye hiç bitmesin lütfen uzun uzun sezon izleyelim ...🤲
Bismillah
Bismillah Ay əvvəl
"Gücünün yetmedigi derdi, derdinin sahibine birak"
jontravolta
jontravolta Ay əvvəl
Artik rifat kendine geldigine gore mihribanla ikisine söyle dillere destan bi dugun senaryosu yazar senarist umarim.
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan Ay əvvəl
Türk Televizyon Tarihinin En Efsane Dizisi Net 👏
Ayhan Akkaya
Ayhan Akkaya Ay əvvəl
Kenanin Kardesini sahip cikmasi Cok güzel Allah Herkese böyle Kardes abi nasip etsin veyseli sucsuz Oldu ortaya cikacaktir Adalet gec de olsa yerine bulacaktir insallah
Sinem Othmaan
Sinem Othmaan Ay əvvəl
Bu kadar iyi bir dizinin boyle az izlenmesi ne aci umarim hic bir zaman final olmaz
Mert Can Erez
Mert Can Erez Ay əvvəl
​@Orhan Usta zaten önemli olan reytingler de izlenmesi insanlar TV den izlediği için internetten izlemeye gerek durmuyor
Sinem Othmaan
Sinem Othmaan Ay əvvəl
@Emine Sultan benim beynim varda bunu yazan birsuru insani gorupte ona ragmen yazan sende beyin yok bence
Emine Sultan
Emine Sultan Ay əvvəl
Herkes AZshow dan izlemiyor TV den izliyor bunu düşünecek beyin yokmu Sinem Othamaan?
Yarın Ola Hayrola
Yarın Ola Hayrola Ay əvvəl
Dün baktım AZshow de yoktu bugün açılmış galiba normaldr çok erken buraya atıyorlardı
Sinem Othmaan
Sinem Othmaan Ay əvvəl
@YUSUF YILMAZ olabilir
murat kaya
murat kaya Ay əvvəl
Harika bir dizi saygi var merhamet var insanlik var
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan Ay əvvəl
Bu Dizi Hiç Bitmesin Diyenler 👍 Hem Gülüyorum 🤣 Hem Ağlıyorum 😭 Allah Kurtlar Vadisi Ömür Versin Amin 🤲
Aşkın Aşkın
Aşkın Aşkın Ay əvvəl
Veyselin oyunculuğu,bu bölümde ciğerimizi parça parça etti. 😭😭😭
Haluk Karakılçık
Haluk Karakılçık Ay əvvəl
Yaşar saman hediye getirmiş Meryem'de hiç romantiklikten anlamıyor. 😂
Akmf Erdoğan
Akmf Erdoğan Ay əvvəl
İzlerken çok gülüp az ağladığım bir dizi idi, şimdi tam tersi oldu 😔
A Kymc
A Kymc Ay əvvəl
Iki sezon beklediğimiz Asuman'la Ramazan'ın evlenmesi kimseye yaramadı. 🙈 Neşeli günlere dönelim lütfen
Emre Altay
Emre Altay Ay əvvəl
cemile ile veyselin sahneleri neydi öyle ya insanın ciğerini parçalıyor
Bir garip yolcu.
Bir garip yolcu. Ay əvvəl
Acısıyla, Tatlısıyla, Gönüllere taht kurdunuz Gönül Dağı.❤️👍👏🙋‍♀️
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan Ay əvvəl
Bu Dizi Bize İzletginiz İçin Teşekkürler Sağ Olun Yönetmen Yapımcı Senarsit Sağ olun Bütün Oyuncular El Emeğine Sağlık 👏👏
samettin şenkaya
samettin şenkaya Ay əvvəl
İyi ki Geldin Mihriban Gönül hâneme hoşgeldin İyi ki geldin Mihriban Benim dünyamı hoşbildin İyi ki bildin Mihriban. Rabbim gösterdi gözüme Renk kattın her bir sözüme En güzel yere özüme İyi ki girdin Mihriban Sevginle hayat bambaşka Alkış tutun yeni aşka İnan ki sevgin birbaşka İyi ki sevdin Mihriban. Acılar geride kaldı Gözlerim gözüne daldı Aşkın geldi beni buldu İyi ki buldun Mihriban. Herkes gitti bir sen kaldın Beni tutup yerden aldın Sabırla duaya daldın İyi ki daldın Mihriban. Peşimden dağlara geldin Bensiz yaşamadın öldün Ben gülünce sen de güldün İyi ki güldün Mihriban. Samettin Şenkaya ( Kul Sami )
Emine Nuri Fatih Demir
Emine Nuri Fatih Demir Ay əvvəl
Yaziklar olsun haklıyken Bi öfkesi yüzünden insanı haksız görenlere; suçluyu suçsuzu ayırt edemeyene; sinsi sinsi konuşmaları samimi görene yazıklar olsun
Betul Bulut
Betul Bulut Ay əvvəl
Semih Ertürk'ün oyunculuğu... Neydi öyle sorgu sahnesindeki profesyonelliği. Ancak bu kadar geçirebilirdi seyirciye o korkuyu, üzüntüyu, mahcubiyeti. Artık yüzleri gülsün tabi bizimde. Dramdan yorulduk sayın senaristler
Neslihan Yagcioglu
Neslihan Yagcioglu Ay əvvəl
İlk defa dizide hoşuma gitmeyen bişey oldu oda o tenekenin köpeği korkutması hatta ona denk gelip canını yakması belki. Olmaması gerek bir sahne.
Nurhan Cakir
Nurhan Cakir Ay əvvəl
Bencede gereksiz bir sahne..
arthur mery
arthur mery Ay əvvəl
Korkutmakla kalmadı zavalliya çarptı çok üzüldüm o sahneyi koymasaniz tekrar cekseniz olmazmiydi yüreğim parçalandı...
Kübra İçten
Kübra İçten Ay əvvəl
@Nuray Kumaş Aynısını bende düşündüm hatta ileri sardım o kısmı ve hatta insanlar bu roller için nasıl çocuğunu emanet eder diye düşündüm o sesler ilerde çocuğa zarar verecek bilmiyorlar
Nuray Kumaş
Nuray Kumaş Ay əvvəl
Maleseff,bir de cemilenin mahpushane önünde veysel diye bağırırken çocuğun korkuyla ağlaması ayrı bir hata!bağırmış gibi yapıp playback yapılabilirdi
turkish41delight
turkish41delight Ay əvvəl
@Hatice Tunç 1:32:38 sahnesinde
Zehra Akl
Zehra Akl Ay əvvəl
1:32:38 sahnesinde içim acıdı. O hayvan orada kimseye zarar vermeden yatarken hayvanın yüreğine indirmeye ne gerek var? Gönül dağı setinden beklemezdim.
Zehra Akl
Zehra Akl Ay əvvəl
@Kevser Dogan olan seyler ama cekim esnasinda o hayvan gercekten korkutuldu. Bu kadar gercekcilik istemeyiz
Kevser Dogan
Kevser Dogan Ay əvvəl
Bunlar olan şeyler malesef
turkish41delight
turkish41delight Ay əvvəl
Evet bende.. 🙄😞
Yarın Ola Hayrola
Yarın Ola Hayrola Ay əvvəl
Ya böyle güzel bi dizi yok müzikleriyle, verdiği mesajlarla herşeyiyle efsane efsana sahane ...
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan Ay əvvəl
Her Bölüm Olduğu Gibi Efsane Diyenler 👍 Bomba Gibi Bölüm Vaziyet Alın 😎
Türkan Bulgurlu
Türkan Bulgurlu Ay əvvəl
Cok sahane bir dizi kültürümüzü aile baglarimizi yansitiyor cocuklarimizla izliyoruz böyle diziler olmali basarilariniz daim olsun
ideli 1
ideli 1 Ay əvvəl
Dizi bu sene iyice arabeske bağladı. Eskisi gibi, anadolu manzaraları, insanların kendine göre büyük hayalleri, günlük dertleri, köylü kurnazlıklari olan bir diziye dönüşmesi dilegiyle...
Beyza Yeşilyurt
Beyza Yeşilyurt Ay əvvəl
O şerefsizi öldüren Ali'nin sut annesinin herifi çıkmazsa ben de bir şey bilmiyorum
Sevil Kaya
Sevil Kaya Ay əvvəl
Emeğinize sağlık iyiki varsınız TRT❤️❤️❤️
Volkan Demiray
Volkan Demiray Ay əvvəl
Bu diziyi çok seviyorum . Günümüz Turkiyesinde yaşananları çok güzel anlatıyor ve eskiden ailelerin komsuluklarin arkadaşlıkların bu şekilde birbirine bağlı olduğunu çok güzel ifade ediyor. Şu dizide bi Veyselin yüzü gülmedi .sayın senarist birazda Veyselin yüzünü güldür artık
gumus carsisi
gumus carsisi Ay əvvəl
diziyi seviyoruz..her şeyiyle mükemmel...lakin biraz daha ağır konular devam ederse insanlar bunalıma girecek..ilk zamanlar daha neşeliydi. yazarın dikkatine
Şükran Toykar
Şükran Toykar Ay əvvəl
Hüseyin'in yigeni,canı,kanı Veysel hakkında düşünceleri içimi sizlatti😡çok kızdım,ne demek verilmiş sadakamiz varmış bizi de bıcaklayabilirdi demek😡
Pembe Kursun
Pembe Kursun Ay əvvəl
Çalıştığım için seyretmemistim yeni seyrettim ciğer bırakmadı Cemile ile Veysel ağlamaktan oldum çok güzel bı dizi lütfen hiç bitmesin 😥😥
Ayşe Efe
Ayşe Efe Ay əvvəl
Her bölüm ayrı güzel. Her konuyu o kadar muazzam işliyorsunuz ki Her anını apayrı keyif veriyor. Yine ağladık hem gülüp hem ağlıyoruz.
Emine Karakas
Emine Karakas Ay əvvəl
Her bölüm hem ağlayıp hem güldüren dizim emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
Ozan Cecennn
Ozan Cecennn Ay əvvəl
yine bir efsane bölum du iy ki varsin gönul dagi❤️
Bedia İncetaş
Bedia İncetaş Ay əvvəl
Tamam iyi, hoş, güzel dizi fakat orda Cemile rol icabı haykırırken kucağında ağlayan bebenin gerçekten ağladığını düşününce asıl o çocuğa ve psikolojisine üzülüyorum
Mrs Ka
Mrs Ka Ay əvvəl
Bir hayvansever olarak köpege yapilan bu muamele inanilmaz sinir bozucuydu, severek izliyordum diziyi ama bu beni soguttu malesef, zaten mantik hatalari cogaldi dizide.. yazik oluyor
Nurhan Cakir
Nurhan Cakir Ay əvvəl
Aynen katiliyorum size kardesim....
Mert Gönül
Mert Gönül Ay əvvəl
Sen ne guzel bir dizisin, inşallah hic bitmez
Melahat Bayram
Melahat Bayram Ay əvvəl
Veysel..... herkesin kendinden bir parca bulduğu karakter.😪
Serkan
Serkan Ay əvvəl
Sürekli hüzünlü dramatik klasik Türk dizilerine döndü bizim eski güzel gönül dağı bölümlerini bize geri verin.
Kaktüscü🌵💚
Kaktüscü🌵💚 Ay əvvəl
Her zaman dile getirdim yine söylerim Türk dizi tarihinin en mükemmeli... Tartışmasız *Gönül dağı* ayakta alkışlanmalı...🤍🕊️
Tugba U.
Tugba U. Ay əvvəl
Elif'in aklını karıştırmaya gerek yoktu ama madem böyle bişey oldu, sonunda mutlaka aklı kalbi berrak bir şekilde yoluna devam edecektir..
NIZEM
NIZEM Ay əvvəl
Serdar ne alaka ya simdi?! Elif gecen bölüm kenan üzlüyordu uzak duruyor dige , simdi aynisini kendisi yapiyor , insallah konuyu iyi bi yere bağlarsiniz?! Sacma sapan bisey olmaz
Bir Küçük Gün Işığı 13. Bölüm @atv
2:16:47
Bir Küçük Gün Işığı
Baxış 638K
Yalnız Kurt 27. Bölüm @atv
2:19:48
Yalnız Kurt
Baxış 897K
Ben Bu Cihana Sığmazam 8. Bölüm @atv
2:20:21
Ben Bu Cihana Sığmazam
Baxış 3,4M
Esaret 6. Bölüm | Redemption Episode 6
1:0:04
Duy Beni 19. Bölüm
2:30:19
Duy Beni
Baxış 2,6M
Gelsin Hayat Bildiği Gibi - 19.Bölüm
2:24:20
Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Baxış 3,8M
Güzel Günler 3. Bölüm
2:24:00
Güzel Günler
Baxış 1,7M
Teşkilat 49. Bölüm
2:41:46
Teşkilat Dizisi
Baxış 3,4M
Gönül Dağı 1. Bölüm
2:18:51
Gönül Dağı
Baxış 11M
David, Ömer'e Tuzak Kurdu | Teşkilat 56. Bölüm
9:23
konusanlar
1:00
Ahmet Aslan.(ULZTV)
Baxış 542K
CAHİL İNSANLARIN VİDEOLARINA TEPKİ!
24:44
Belə üzsüz adamlar doludu #elvinibra #shorts
1:00
Belə üzsüz adamlar doludu #elvinibra #shorts
1:00
Kuruluş Osman 105. Bölüm @atv
2:20:44
Kuruluş Osman
Baxış 4,9M
ARKA SOKAKLAR 519. BÖLÜM
2:10:43
Arka Sokaklar
Baxış 180K