Annen Sana Ne Yaptı Nalan? | Camdaki Kız 10. Bölüm

  Baxış 1,307,335

Camdaki Kız

Ay əvvəl

Camdaki Kız 10. Bölüm - Nalan Sedat ile gideceği davet için bikini seçemeyince Billur Nalan'ın yaşadığı travmaları fark etmeye başladı.

Nalan ve Sedat düğünlerinin ardından yeni hayatlarına adım atarlar. Feride, kızını gönül rahatlığıyla Muzaffer’e emanet ederken, Muzaffer’e yaşadıkları ağır gelmekte ve uzaklara gitmeyi planlamaktadır. Sedat’ın hayatındaki yerini kaybetmek istemeyen Cana, vakit kaybetmeden soluğu Sedat ve Nalan’ın arkadaş buluşmasında alır.

Nalan, bir yandan yeni hayatına ve Rafet Koroğlu’nun baskın dünyasına alışmaya çalışırken, bir yandan da annesinin baskılarıyla uğraşır. Düğün sonrası Feride ve Adil’i ziyaret eden Nalan ve Sedat, Feride’nin evlilikleriyle ilgili nasihatlerinden kaçamayacaklardır.

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Oyuncular: Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyez Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.

Web Site : www.ogmpictures.com
Facebook : camdakikiztv
Twitter : camdakikizdizi
İnstagram: camdakikiz

Twitter: OGMPictures
İnstagram: ogm.pictures

Şərh
Baht Oyunu 16. Bölüm
2:16:56
Baht Oyunu
Baxış 2,6M
Yuxu Kimi  54. Bölüm
1:24:07
ATV Cinema
Baxış 281K
Baht Oyunu 16. Bölüm
2:16:56
Baht Oyunu
Baxış 2,6M
Yuxu Kimi  54. Bölüm
1:24:07
ATV Cinema
Baxış 281K
Yalancılar Ve Mumları 3. Bölüm
1:38:29
Yalancılar ve Mumları
Baxış 991K
DİKKAT BU BİR ZİHİN OKUMA VİDEOSUDUR!
0:13
Aydın Sani  1+1=3
3:29
Aydın Sani
Baxış 320K