Incidenti në studio ndërpret programin, Fationi përplaset me djalin e ri - Përputhen, 18 Janar 2021

  Baxış 1,821,856

Top Channel Albania

Ay əvvəl

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on AZshow Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Şərh
Katerina D
Katerina D 2 gün əvvəl
Melisa - ca e ka emrin ky me ? Ahhaha
Jonida Balla
Jonida Balla 3 gün əvvəl
Keke n er if kehf nej key neh n er kr meje në
S. F
S. F 5 gün əvvəl
Ooo Bora, nuk ishte qellimi asaj aq shum fakti qe e pam duke u perqafuar se sa fakti qe asaj i kan thene kamerat jan te fikur mirpo ende kan qene te hapur. Dhe te gjithe e sulmuat duke u fokusuar te fakti qe ajo nuk ka dashur te shiheshte duke u perqafuar. Po pergjigjeni te ajo pse i kan thene kamerat jan te fikur duke i mbajt hapur ende. Pse ?!?! Te gjithe me dukeni pa sense. Bora: "ti je ne kete program qe duet te shfaqish te gjitha, pse atehere je ne kete program?!" Kjo seshte arsye per te mbajt kamerat hapur duke u thene konkurrentve qe jane te fikur. Sepse jane ne program dhe ju duhet ti genjeni se kur jan kamerat te hapura?!! Aspak.
saliji merxhan
saliji merxhan 14 gün əvvəl
Loko je shum djal i mir po me ato tatua edhe ne qaf ke be naj shpife dhe nuk e di si mundet nje vajz te jetoj me ty me gjith ato tatua qe shum pak tka mbet nga ngjyra e lekures tende e me shum tatu ke!!!!! 🤮🤮🤮
saliji merxhan
saliji merxhan 14 gün əvvəl
Mos bini ne provokim te Bores se Bora e ben qellimisht kte qe don te ju fus ne sherr te zieni aty se ska lezet pa zenka.por ju mbane veten aty mos u ndikoni nga Bora hmmmm se ne nga jasht shum me mir po i shofim se cfar po ndodh aty .!!
saliji merxhan
saliji merxhan 14 gün əvvəl
O Andi nuk thuet kjo po Ana ne emer thuaj
فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin
فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin 14 gün əvvəl
Is this a fact or not a fact, please reply to our comment
فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin
فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin 14 gün əvvəl
هلا هاذا حقيقة ام ليسا حقيقة نرجو ارد علي تعليقتنا من فضلكم
ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX
ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX 18 gün əvvəl
8:33 Ca bejn keta budallenj? Vin aty dhe debatojne me ze te larte si shimpanze ne mes te xhungles. Njeriu ndryshon nga kafsha se njeriu perdor llogjiken. Ketyre llogjika u mungon.
Halili Skender
Halili Skender 20 gün əvvəl
Fak jkkhi uftdue hjggj
Fation Kuqari
Fation Kuqari 20 gün əvvəl
Persendetje jam Murati ,ki eshte kanali im zyrtar. Jam turk por dij pak sqip te fol Me beni subscribe ose abonues ne qoft se mundesh.❤️ Me kesilloni nese bej ndonji gabim ne emision duke folur. 👍❤️
nusha gjoka
nusha gjoka 22 gün əvvəl
Sa e bukur prezantusia bellissima
Kevi Dema
Kevi Dema 22 gün əvvəl
W1vxq13errttqwdfghjkkkazzxc vvbnn nassssdfghgxyujjjjkjkjbsccccgcccd ytn gthuuoopzaz vbbbnnnmaccvhbnkll1asxcfghhjjjkkkkofghjkkkllppppxcvbn. H.c bnnnnnbbbbbbbbbnnnmmmqyqqywywyesy@ysyxydshswywy8we88eidisisdisissisiooddxnxnnnch++×
Perputhen Offical
Perputhen Offical 22 gün əvvəl
Andi Merret Me Shpi Bari , shikoni Videon Deri ne Fund Dhe Kuptohet ↙️⬇️⬇️⬇️ azshow.info/watch/cl80hci3uL4/video.html
qopoy dnon
qopoy dnon 22 gün əvvəl
kercenuar te dale nga programi siq dhe e larguan..
Sokol Shala
Sokol Shala 23 gün əvvəl
Nuk Jeni Per Ket Program ju Edhe 100 Vite ju Duhet Me prit
Lulzim Maja
Lulzim Maja 23 gün əvvəl
Normal qe klikimet u duhen juve, ehhh me det zotit me det bot copash njerzit
Perputhen Te Ne
Perputhen Te Ne 25 gün əvvəl
ju mirpresim
qopoy dnon
qopoy dnon 22 gün əvvəl
Hic mb
Olsi Kume
Olsi Kume 26 gün əvvəl
TURP vetem TURP...
Chacha Bex
Chacha Bex 26 gün əvvəl
😂😂
Taulant Shehaj
Taulant Shehaj 26 gün əvvəl
Gezuar nuse, po Po shoku mbaje me shkume.
seeni gzty
seeni gzty 27 gün əvvəl
Sa e shanin Ledianen kur hyri ne perputhen? Duket femra qe ruan dinjitetin e saj. Forza Mevlan
oiuet souiu
oiuet souiu 29 gün əvvəl
Nuk e di pse po duke par situaten e Ledjanes mu mbushen syt me lot, se di a jam e vetmja..
Pjerin Stenaj
Pjerin Stenaj 29 gün əvvəl
Hahahaahha ma i miri asht fatjoni. Edhe ma bos asht fatjoni😂💪💪👍👏
Atdhe Paçarizi
Atdhe Paçarizi Ay əvvəl
Ju bej thirrje te gjith Meshkujve, te largohen nga Melisa,se do te bien te gjith preh e saj.
seeni gzty
seeni gzty 27 gün əvvəl
Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..
FF KINGS
FF KINGS Ay əvvəl
Iko o Eri mo u kruj me Fatjonin se mos te fut naj grusht te te lej ne gjendje kome terjeten tende ke ardhur ktu per t bo t fortin ti mund t'a besh t fortin me tjert por me Fatjonin jo se Fatjoni t hap kafken like nqs mendoni si un
oiuet souiu
oiuet souiu 29 gün əvvəl
Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.
Ino Durres
Ino Durres Ay əvvəl
Kto jan gjith vk kan dal me.gjet dashur ne emisi9n dhe hojn si tfort rob oa lidhje
kolim jone
kolim jone Ay əvvəl
Hajde bejm te ter follow Ledjanes per inat te terve😑
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hifmb vbzk
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hit ämbzco
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hifmb hvcp
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hifmbuvc
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hit mb vvza
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hifmb k
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hifmb akizcd
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hombti vcza
kolim jone
kolim jone Ay əvvəl
Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hit mb vcah
Fati Kadri
Fati Kadri Ay əvvəl
Hic mb
easy i
easy i Ay əvvəl
Si thot noizy llapa llapa llapa
Zulfije Zhaku
Zulfije Zhaku Ay əvvəl
Bravo fation
Elkier Dule
Elkier Dule Ay əvvəl
O kasolle ku na mblodhe...
Urim M.
Urim M. Ay əvvəl
Moderatorja shum sexy
ERINI Pubgm
ERINI Pubgm Ay əvvəl
Masi u largu fationi🦁 u dhi emisjoni
Marjus driza
Marjus driza Ay əvvəl
jeni emision i flliq prandaj...
Elira Hadergjonaj
Elira Hadergjonaj Ay əvvəl
Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..
Bolia Fops
Bolia Fops Ay əvvəl
Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.
dueeh nyyu
dueeh nyyu Ay əvvəl
Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂
Eduart Hasani
Eduart Hasani Ay əvvəl
Ledjana nuk eshte vetvetja aty per mua eshte 00 dhe melisa 00
Beauty tips !
Beauty tips ! Ay əvvəl
azshow.info/watch/WqzmADDRTRI/video.html Tea e lidhur me Beart Rexhepi ⬆️ Faktet
Shaban Qosja
Shaban Qosja Ay əvvəl
BREZ PROSTITUCIONIDHE IDJOTESH...SHOQERIA NE KRIZE...
Bolia Fops
Bolia Fops Ay əvvəl
sa i shpifun eri, mashkull kot
sannio komi
sannio komi Ay əvvəl
LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty
Emilia Emi
Emilia Emi Ay əvvəl
Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Ay əvvəl
azshow.info/watch/Okot2VVY4IQ/video.html
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Ay əvvəl
azshow.info/watch/ZbxWpLVKGXs/video.html&feature=share&fbclid=IwAR0g68JLuNQPHGJlwGBLSIFb_-kzPwmhoTDlPiBqaDax-3P_T_KmFP7imtk
bilij pdan
bilij pdan Ay əvvəl
qe te puthen e lepihen me te gnithe
Donat Maliqi
Donat Maliqi Ay əvvəl
Ma be se po ju kap qaj addheu po ju prish krejt
sannio komi
sannio komi Ay əvvəl
LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty
V M
V M Ay əvvəl
Juve ju kisha shti krejtve ne Macin te qeve far e fliqt ishit kan
Rrah Gegja
Rrah Gegja Ay əvvəl
Titulli po thot "Fationi perplaset me djalin e ri" ky djali i ri koka moshatar me mixhen tem...
Kujtim Shabani
Kujtim Shabani Ay əvvəl
!
dueeh nyyu
dueeh nyyu Ay əvvəl
Shume hipokrite Bora, pse nuk i kerkove falje Ledjanes per sjelljen tende harbute kur te vjen kaq keq👎
bilij pdan
bilij pdan Ay əvvəl
qe te puthen e lepihen me te gnithe
djal toplane
djal toplane Ay əvvəl
Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂
Jack Rabbit Productions
Jack Rabbit Productions Ay əvvəl
gogolat noshat!!!
Alex Korg
Alex Korg Ay əvvəl
Po' ku bahet ne shqiperi ky lloj programi ,injoranza shqipetare esht e pafundme,,shyqyr qe nuk i shikon bota ,,lan kokrren e namit ,🥂
dueeh nyyu
dueeh nyyu Ay əvvəl
paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂
Elidon Jaku
Elidon Jaku Ay əvvəl
Ore qa tipash kan gjet ledjanen e urte e hidhen kto vajzat baxhelle tjera , i vini anash kesaj ledjanes ju tjerat
El ma
El ma Ay əvvəl
sa i shpifun eri, mashkull kot
oi boi
oi boi Ay əvvəl
Ledjana ka qene e bullizuar nga shumica aty , poashtu me vjen shum keq kur tregoji se kur kishte takimin me mevlanin kur ishte ne pjesen e dyt dhe kishte syzet 3d ne sy stafi po e shtynin mevlanin ta puthte ledjanen pa pelqimin e saje . Un per vete kisha hequr melisen nga emisioni pa me dridhur syri
fame shala
fame shala Ay əvvəl
1ri a 10 bisnese,hahahahahahah.sa trap,femije b....
Aneta Lica
Aneta Lica Ay əvvəl
Amon qe ne puntaten e peste te emisjonit e kom thon hiqeni ate te degjeneruarin fatjonin nga emisioni sepse ai eshte mashkull injorant
bssni touir
bssni touir Ay əvvəl
Ni like per mbeshtetjen e Ledijanes!
Denis Taho
Denis Taho Ay əvvəl
Por ku i fituat 200 milion klikime o mashtrusa se nuk fitohen ne HOLLYWOOD dhe ne cmimet OSKAR.Jeni bere si bucet e POLITIKES, mashtrusa, qelbesira se po shkatarroni shume cifte, dhe familje. Jeni pislliku i TIRANES, si staf bashke me ato te ndershmet e PRIME qe skan len kastraveca pa thyer. TURP TURP TURP.Emision pa kulture.Mos harroni qe kemi femije dhe nuse, nane e babe e tje. Fare e keqe.
Enver Bega
Enver Bega Ay əvvəl
Melisa je shum xinxare
Enver Bega
Enver Bega Ay əvvəl
Oeri nuk je ne Protesta aty
bssni touir
bssni touir Ay əvvəl
Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?
Brigen Muchaj
Brigen Muchaj Ay əvvəl
Degjenerim
max mayer
max mayer Ay əvvəl
mut jeni ber
Ardit Uka
Ardit Uka Ay əvvəl
Fatjoni ka te drejt👊
armend krasniqi
armend krasniqi Ay əvvəl
Nuk ju vie turp se ne qfar situate keni arritur me keto emisjone degjeneruse per rinin tone. jeni ber sikur gabelt ju ka mbetur vetem qe te dilni lakuriq neper emisjone te ketilla.
Kralb Oz
Kralb Oz Ay əvvəl
Bora IK!
Kralb Oz
Kralb Oz Ay əvvəl
Pejan edhe Real nuk shkon o vlla! Ky Ardi i Pejes , ka jashtzakonisht probleme me vetveten. Edhe nese ke pas pune me Ardit Cuni , masi veq ke qene ne ditlindjen e tij, ateher paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂
Lili Adamo
Lili Adamo Ay əvvəl
Emisjonin i kurvave dhe djemte po' kenaqen me bushtera a Kane familje keto femera??
Arion London
Arion London Ay əvvəl
Kush I tha ketyre cunave se ktu Jane femrat qe kane me sukses?!!!! dhe kta si tutore qe Jane zihen...
lukas greku
lukas greku Ay əvvəl
mevlan je njeshi v
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj Ay əvvəl
E kam
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj Ay əvvəl
❤💙💛💚🌟💛🌟💛🌟💗🙇‍♀️💝🖤😚🎂😚💕💗😘💛💕🎂
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj Ay əvvəl
Mir mir krejt qysh osht mima urime edhe juve se jam 5a and development of the only thing that matters of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who is a good thing to the only thing that matters is a good idea
Ardian Isufaj
Ardian Isufaj Ay əvvəl
Sfghshegshdgdjhdhd
Leda Beqiraj
Leda Beqiraj Ay əvvəl
Ky edi shumë idiot, fakti pse i kundërshton dikujtë në ato që bën, ose ose në situata të ndryshme siç krijohen aty në studio situata të nxehta , është Normale që të përfundojn disa gjera në ofendime, pooor është edhe më normale që të kërkosh falje. Melisa e para bëri mir që kërkoi falje, edhe bravo i qoft se kjo tregon që ajo ka taman shpirt njeriu, që i hellë t'gjitha më një anë edhe di të kërkojë falje. Ndersa siç bën bla bla bla ky edi i bie që edhe kur e ke gabim mos të kërkosh falje por ti mbahesh budallikut edhe inadit tënd.... Pffffffff kur mbajn si të mençur edhe ca tipa si puna e këtij edit 😏
Ani Ademi
Ani Ademi Ay əvvəl
Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?
Elidon Jaku
Elidon Jaku Ay əvvəl
Si jezusi si muhamedi se mjekrra kan pas dhe muhamedi allla 🤣
Isa Aliaj
Isa Aliaj Ay əvvəl
bravo fatjon je super cun bravo vlla brav
Alma Sopi
Alma Sopi Ay əvvəl
Sorry se besoj asnjeri nga ne komentuesit nuk deshiron te schprehet ne menyre vullgare. Por disa ta imponojne qe te shprehesh ne menyren me te keqe te mundshme. Kjo Melisa total injorante.
Kadi Biçaku
Kadi Biçaku Ay əvvəl
Aman moj bora do me patjeter ne sherr sepse ajo tha ne pergjithesi per vajzat edhe jo se vecoi sindin edhe melisen
doruntina raci
doruntina raci Ay əvvəl
Ti fatjon budallaii qe berttet si idjott andi ndetkoo nuse gzuar hahahahahhaha😘😘💋💋❤❤
Astrit Ahmetaj
Astrit Ahmetaj Ay əvvəl
Lediana goce e persosur Me e bukura aty Ja mer te gjithave Ato e kan inat
Arjana Elezaj
Arjana Elezaj Ay əvvəl
Sa te shpifun qe jeni o zot,po sjeni per emisjone.
Chris chris
Chris chris Ay əvvəl
Bravo Arjan , mire jua bere me Instagramin . E vertete eshte. E kan mendjen vec per reklama per asgje tjeter
Elma Sadiku
Elma Sadiku Ay əvvəl
👇Kush eshte per largimin e Bores?
Esmeralda Deliallisi
Esmeralda Deliallisi Ay əvvəl
Po ku e pranon burri shqiptar te thote kjo e lashe te me shikonte ose e zgjodha si do reagonte tjetri kur te me shofe me tjetrin eh none none 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Esmeralda Deliallisi
Esmeralda Deliallisi Ay əvvəl
Ana si ylli detit ku te ngeci 😂😂😂a qene i pelqen amerika
Sajmir cerri
Sajmir cerri Ay əvvəl
Erdhi sa per te treguar pussyn
BeLiii Ebibi
BeLiii Ebibi Ay əvvəl
Fationi eshte nje luan por fationoi nuk u desht te largohet sepse pa at nuk shikohet emisioni
Anton Krueveci
Anton Krueveci Ay əvvəl
Pash njat zot mbydheni kete emision pa vler .veç per like .per shikem kot kot kot kot kot kot kot kot kot kot dhe vetem kot
L. Berishaj
L. Berishaj Ay əvvəl
Sherri I femrave !!
mario Gioni
mario Gioni Ay əvvəl
Oerbisha ja bare mir fatjonit jmbylle gojn
Gatime Shtepie
Gatime Shtepie Ay əvvəl
Bravo arjan ke te drejte u ka hipur vetja shume ne qef dhe e para eshte Tea ose me sakt andi.Ata moren ate qe deshen dhe tani nese i ve re as nuk marin pjes ne debate nuk flasin.
Skender Kopili
Skender Kopili Ay əvvəl
Bora mos mekupotosh keq se kometat emija jan pa dyshime se ti je shum bokoroshe dhe pontore se vajza jeme shum eshikon per puthet
peaceuli 2002
peaceuli 2002 Ay əvvəl
47:04 kush e vuri re qe Tea dhe Sindi nuk jane ne studio
Suhejla littlesunshin3
Suhejla littlesunshin3 Ay əvvəl
Dhe sa per 'pse ri kot Tea' 'Tea ka ndrishuar hiqni Tean' ore a nuk ishit ju ato qe per nje episod u pezullua tea e kerkonit dhe tani qe e shkreta shprehu nje mendim sepse normal njerz jemi! Jo gjith kan te njejtin mendim shpirti im!!! Tani gjith jo po e ka ndrishu fama, pse ca te keqe ka, eshte e bukur, i ka humb ca kile qe i kishte teper, eshte inteligjente, di ku te flas dhe ku te mos flas!!! Ju nese e keni kaq inat thjesht mos e shikoni.
Sol Yanım 12. Bölüm (Final)
2:25:27
Sol Yanım
Baxış 2,6M
Mike Tyson - All Knockouts of the Legend
42:29
The World of Boxing!
Baxış 33M
Sol Yanım 12. Bölüm (Final)
2:25:27
Sol Yanım
Baxış 2,6M
Acemi Anneler 94. Bölüm Fragmanı
0:40
Acemi Anneler
Baxış 156K
Elvin İbra - MAMA : YOX
1:55
ElvinIbraChannel
Baxış 113K
Çok Güzel Hareketler 2 - 74.Bölüm
2:8:57
Çok Güzel Hareketler
Baxış 2,1M
Gönül Dağı 17. Bölüm
2:28:39
Gönül Dağı
Baxış 1,5M
Seni Çok Bekledim 4. Bölüm
2:20:31
Seni Çok Bekledim
Baxış 1,4M