Nalan, Hayri'yi Billur'dan Kıskanıyor | Camdaki Kız 42. Bölüm

  Baxış 555,763

Camdaki Kız

Camdaki Kız

Ay əvvəl

Nalan Hayri'siz yapamıyor. KEŞKE BİR
HABER VERSEYDİN
Camdaki Kız 42. Bölüm: azshow.info/watch/Kkp7SMLREqA/video.html
(12 Mayıs 2022)
Baskılarıyla Sedat’la görüşmeyi başaran Cana, ona hem Hayri’nin ziyaretinden hem de Nalan’ın Feride’nin kızı olmadığından bahseder. Cana’nın anlattıkları karşısında çok sinirlenen Sedat; Hayri’ye haddini bildirmeye karar verir ve Nalan’ı da Feride konusunda yoklar. Nalan’a olan aşkından vazgeçmeyen Hayri, hislerini Nalan’a da belli etmekte kararlıdır. Muzo ve Pera’nın evlilik haberi sonrası Rafet’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak Muzo’yu ataması Koroğlu Ailesi’nde küçük çaplı bir şok etkisi yaratır.
Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.
Oyuncular: Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.
Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Nadim Güç
Senarist: Seda Altaylı, Yeşim Aslan
Web Site : www.ogmpictures.com/
Facebook : camdakikiztv/
Twitter : camdakikizdizi
İnstagram: camdakikiz?utm_...
Twitter: OGMPictures
İnstagram: ogm.pictures

Şərh: 545
Beyza Güneş
Beyza Güneş
Böyle şeyleri normalleştirmeyi bırakın artık.Sevmek sevilmek elbette herkesin hakkı fakat evli bir kadın ve adam başka insanları evliliği altında sevemez de kıskanamaz da.Eğer bu duyguları yaşıyorsanız evliliğiniz bitirmeniz gerekir
Özge
Özge
Sadakatsiz, iyilik, camdaki kız,yasak elma, annenin sırrıdır çocuk ve daha niceleri derken her şey normalleşiyor 🤦🏻‍♀️gidişatımız kötü gerçekten.
Yasemince bisey
Yasemince bisey
Ben Billur olsam asla Nalan ile arkadas kalamazdim. Cunku Nalanin nazi, tribi hic bitmiyor. Bence kotu davraniyor hep Billura
Gusein Abdulaziev
Gusein Abdulaziev
Nalan evli Sedat evli ve başkalarını düşünüb kıskanıyorlar ne kadar anormal birşey! 😏
B
B
Cana ve sedat ve feridenin eziyetlerinden sonra kimse ahlak ahlak diye tutturmasın
science spance
science spance
Ya siz kafayı mı yediniz kimsenin buna normal dediği yok. Yaşanmış bir hikaye bu. Dizisini yapmışlar hepsi bu. Psikolojik sıkıntıların, ruhsal bunalımların, yalnızlığın, sevgisizliğin insanların hayatına nasıl yön verdiğini anlatan güzel bir dizi bu. Beğenmiyorsanız izlemeyin, ailenize izlettirmeyin ! Bu dizide zaten Nalan başta duygularının farkında değil, kendine engel olmaya çalışıyor, bu hislerinin farkına varınca zaten ayrılacak korkmayın. Henüz yatağına girmedi adamın. Ne de olsa siz bu kurguya alışkın değilsiniz. Sizin alışkın olduğunuz kurgular erkeklerin karısını kaç kadınla aldattığı, yataklarda yakalandığı sonra affedildiği, erkeklerin aldatmasının toplumda tolere edilebildiği kurgular. Lütfen onları izleyin olur mu ? Bu dizide Nalan’ı ahlaksız ilan eden kadınlar nedense kocaları aldatınca boşanmıyor, affediyor aldatan erkeği. Yok imkanlarmış, yok çocukmuş, yok aile baskısıymış. Hadi ordan ! Siz aldatana, erkek olunca bir madalya takmadığınız kalıyor. Dizide anasından çekmediği çile kalmayan anormal bir kadının birine karşı duygular hissetmesi ve bunu kendine bile itiraf etmemesi suç oluyor. izlediğiniz tv programı ahlaka çok uygun mu ? Çocukların izlediği çizgi filmlerin 25. Karelerinde neler olduğundan haberiniz olsaydı bu diziyi bu kadar saçma sapan eleştirmezdiniz. Siz ders çıkarın da çocuğunuzu sevgiyle büyütün ki sonra yanlış aşklara, sevgilere veya aldatmalara kurban gitmesin diye yazılmış bir kitap çok da güzel iyi ki de yazılmış.
Ahsen Hh
Ahsen Hh
Nalan dizide iyiliği temsil eden taraf olmasına rağmen evli barklı haliyle kocasını aldatıyor. Kocasıyla kaldığı odada camdan Hayri'yi izliyor. Korkunç.
neslihan carcı
neslihan carcı
Evlilik sadakattir
Rik Van Der heijden
Rik Van Der heijden
nalanin kocasindan bosanmadan aldatmaya baslamasi
Didem Orak
Didem Orak
Ne ailesinde nede evliliğinde gereken sevgiyi göremeyen insanların başka insana koşması sevgiyi başka yerde aramasi maslwswf ki kacinilmaz son,kimse ahlak bekçiliği yapmasin ,insanlar çocuklarına gereken ilgiyi sevgiyi versin öncelikle,sevgisiz evlilikler de bitsin bi şekilde,Nalan da kimse suclamasin, Nalan değil Nalan i bu noktaya getiren sebepleri suçlayın olur mu ahlak bekçileri....
Didem Orak
Didem Orak
Sevgisiz aileler,sevgisiz cocuklar,sevgi göremeyen eşler maalaesfki tek hissettikleri şey koca bi yalnızlık...
Nesli
Nesli
Neyse hikayeye göre gidiyor diyen arkadaşlar bir daha ki sezon sizi çok güzel sürprizler bekliyor 😅😅
Talha Deniz
Talha Deniz
Nalanın sedattan hiç bir farkı yok mide bulandırıyor artık
dudu
dudu
Konusu her ne kadar etik gelmese de, Hayri ve Nalan karakterleri duygusallığı çok güzel aktarıyor....
meczup
meczup
nalanın aklında deli sorular.. 'kuzuyu kurda mı emanet ettik acaba'
Feride Fatma
Feride Fatma
Nalan gençkızken yaşamadığı baskılanan duygularını yaşıyor maalesef
Fazli Alaca
Fazli Alaca 28 gün əvvəl
Şu kadın gibi tatlı ve sempatik trip atan kıskanan bir hatun henüz görmedim
Seyhan E
Seyhan E
Bu kıza bi dik duruş filan yukleyin de boşansın senaristlerr ! Nalan nın saçmalıkları bitmeyecek yoksa .Çok eğreti bir sahneydi ; arkadaşını kiskanması hiç te olmadı Ne o öyle yok işim var yok kalkın ordan çabuk salaklığı ??
Menderes Korkmz
Menderes Korkmz
Nalanın kıskançlığı bile çok tatlı ama❤️
Emın Qulıyev
Emın Qulıyev
Normalleştirmeyinnn,,,yeter artik zinaya Normalmis gibi yapmayin.Her esinden ilgi gormeyen kadin,Eşinj aldatmali değil,Evlilik gibi kitsal bir şeyi,zinayla taclandirmayin.
TÜRKİYE'NİN KONUŞTUĞU SOSYAL DENEY
1:00
Emirhan Özhan
Baxış 1,2M
Röya & Nuri - Bir Gün (Lyric Video)
4:29
Röya Official
Baxış 1,7M