YAZ DİZİLERİ 2022 - BU NASIL BİR VİZYON?

  Baxış 2,157,901

Murat Soner

Murat Soner

22 gün əvvəl

Yaz dizisi sezonunu açtıysak, artık kışlıkları kaldırıp bu aşırı yenilikçi, bu vizyon ve inovasyonun dehlizlerinde sanat ve eğlencenin harmanıyla... Off! Bu videoda 2022 yılının fragmanı ya da bölümü yayınlanmış 10 yaz dizisinin kısa ön eleştirisini yapmaya çalıştım.
Cif'in Temizken Güzel kampanyası kapsamında çevremizi ve denizlerimizi temiz tutmak için harekete geçiyoruz! Siz de temizkenguzel.com adresine giderek çevrenizi ve doğanızı temiz tutacağınıza söz verin, her 100.000 imzada bir Çöp Kapar'ı daha deniz kirliliğini azaltmak adına şehirlerimize kazandıralım! Biz imzamızı attık, sıra sizde!
Ayrıca geçen 2021 yaz dizileri videosunu da izlemediyseniz sizi şöyle alalım: azshow.info/watch/peCHKkuDf-E/video.html

Şərh: 6 054
Arzu
Arzu 14 gün əvvəl
En büyük hobim türk dizilerini izlemeyip Murat Soner'in eleştirilerini izleyip "ulan iyiki izlememişim" diyip kendimle gurur duymak.
TokTikTaro
TokTikTaro 14 gün əvvəl
"Kız, çok uluslu bir yasadışı organizasyonun kuryesi, oğlan da aslında peşindeki Rus ajanlardan biri." Senaryosu aslında çok iyi.Umarım bir yapım şirketi bu senaryoyu duyar da güzel bir yaz dizisi çeker.
meöz
meöz 14 gün əvvəl
Ben, eşim ve 13 yaşında kızım her hafta bir diziye 3 saat ayırmak yerine 10 dakika sizi seyredip kahvemizi yudumluyoruz.En büyük keyif bu.Ağzınıza sağlık... Süpersiniz.
Abdullah Abdulghani
Abdullah Abdulghani Gün əvvəl
ülkenin zeka ortalamasının ortaya çıktığı dönemdir yaz dizileri.
Nil
Nil 14 gün əvvəl
Cifin yaptığı projeye bayıldım. Bu konu hakkında bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz:)
Hayreddin TOPRAK
Hayreddin TOPRAK 14 gün əvvəl
Plastiğin geri dönüştürülmesinin çok zor olduğunu ve her plastik şişenin dönüştürülemediğini duymuştum. Geri dönüştürebiliyorsa, bunun tekrar yeni bir plastik istilası yaşatması için kullanılması ne kadar mantıklı bilmiyorum. TÜBİTAK yarışmasına katılmıştım bir ara, orada bir ekip doğada kolayca eriyen ve bakteriler tarafından tüketilebilen bir plastik projesi ile katılmışlardı. Yarışma sonunda kazanan ise, dayanıklı karbon salınımı daha az olan 'Beton' kazanmıştı. Şunu sormuştum hangisinin daha çok faydası olacaktı!? Bilemiyorum ama ilginç bir düşünce yapımız var. Kim bilir belki de ben yanlış düşünüyorum ama tek bir sonuç var. Bir şeyler yanlış gidiyor!
Ryujinhayatimolmus
Ryujinhayatimolmus 14 gün əvvəl
Murat Soner gerçekten insanların bakış açısını onları küçük düşürmeden değiştirmeye çalışan çok zeki bir insan. Emeklerinin karşılığını alıyor ve daha fazlasını hak ediyor. Umarım istediği yerlere gelir.
HEALER
HEALER 14 gün əvvəl
"Kız, çok uluslu bir yasadışı organizasyonunun kuryelerinden biri, oğlan da peşindeki Rus ajanlardan biri." diye duyunca gözlerim kocaman açıldı, hangi diziymiş bu dememe kalmadan "İnandınız mı şimdi" sözüyle hayal kırıklığı yaşadım. İnanmıştım ben yaaa. Demek ki hala Türk dizilerinde umudum varmış, o da son kelimeyle yere düşüp kırıldı:)))
Katun
Katun 14 gün əvvəl
İlginç bir şekilde şunları yurt dışına satıyoruz alıcısı da çok. Dizi ihraç etme konusunda dünyada ABD sonra ikinci sırada yer alıyoruz. Gerçekten inanılmaz.
isimsiz
isimsiz 2 saat əvvəl
"İçimizdeki ateş" dizisinin degerlendirmesini yaparmısınız. Dizi çok az izlenme alıyor ama yaz dizilerinin içinde en farklısı ve oyuncu kadrosu mükemmel. Belki siz video yayınlarsanız bu dizinin izlenmesi artar 🥺
Naz
Naz 14 gün əvvəl
Oha Cif'in projesine bayıldım! Keşke kafalar böyle işlere çalışsa her zaman gerçekten çok başarılı olmuş.
Selin GÜLER
Selin GÜLER Gün əvvəl
Murat Bey, Cif bu çöpleri topluyor ancak şişenin içinde halen müsilaja sebep veren, denizi kirleten fosfor ve amonyak yoğunluklu maddelere yer veriliyor. İnsanlar geri dönüştürüldüğü belirtilen bu paketleri alıyor, kullanıyor ve o maddeler kanalizasyon yoluyla yine doğrudan Marmara Denizi'ne gidiyor. Böyle bakınca bir yerde eksik var, sizce de öyle değil mi? Bunun yerine karbonat, beyaz sirke, limon kabuğu, arap sabunu vs. gibi uygun fiyatlı ve zararlı kimyasal içermeyen alternatifler de kullanabiliriz.
Emine Polat
Emine Polat 14 gün əvvəl
Eskiden yaz mevsiminde başımıza Güneş geçer burnumuz kanardı. Şimdi ise beynimize yaz dizileri geçip gözümüz kanıyor. Allah yardımcımız olsun.
Sena Yüce
Sena Yüce 14 gün əvvəl
Hocam aslında Bafra pidecisinin kızına aşık olan Terme pidecisinin oğluyla alakalı bi Samsun dizisi çekilse çok tutar şeklinde yorumladım. Mafyatik absürt olaylar desen var, yasak aşk desen var, deniz desen çok güzel bir deniz var bence olur bu iş.
online seyyah
online seyyah 14 gün əvvəl
Türk yönetmenlere televizyon başında geçirdiğimiz süreyi kısaltmamızda yardımcı olduğu için bir kez daha teşekkür ederiz
Ferda Kaldirim
Ferda Kaldirim 13 saat əvvəl
MEZARLIK dizisi yorumu bekliyoruz! Şahsen ben beğendim- çok iyi bir dizi olmuş.türk dizi kriterlerinin epey üstünde- senaryoyu oturtmayı bırak kamera açısı da fln da çalışmışlar-karakter evrimi olsun, senaryo girintisi her şey i ile gayet kaliteli bir yapım olmuş.adamlar katil profili mantığını bile tanımış-üstüne çalışmış. tebrikler. umarım 2. sezon 20 bölüm olur. Sizin yorumlarınızı da merakla bekliyoruz :)
EJDER MEYVESİ
EJDER MEYVESİ 14 gün əvvəl
Yayıncı, yönetmen, senarist ve izleyici kitlesinin zeka seviyesini gösteren bir analiz olmuş. Allah bu topluma akıl fikir versin.
Emine Şahin
Emine Şahin 14 gün əvvəl
"Final yapan kışlıkları kaldırdıysak yazlıkları çıkarmanın zamanı gelmiş demektir." Bu da kötü günler geride kaldı artık sıra daha kötü günlerde demek.
A.
A. 14 gün əvvəl
Erdal Özyağcılar'ın kadrosunda bulunduğu, Makedonya'da çekilen Elveda Rumeli vardı. Cast hiç riske girmemiş, Sütçü Ramiz olmuş Köfteci Süleyman. Yine din ve ırk üzerinden karşıtlık, ailelere rağmen aşk teması.
Çiçekli Mutfağım
Çiçekli Mutfağım 14 gün əvvəl
Cifsiz bir hayat düşünemiyorum 😁 son paramı cife vermekten büyük mutluluk duydum hep😂
KUŞ UÇUŞU ELEŞTİRİSİ - DONATIN!
15:10
Perfect!! #beatbox #tiktok
0:38
BeatboxJCOP
Baxış 36M
Komedixana 200-cü Bölüm  03.07.2022
59:56
KAĞIT EV İncelemesi - LA HAVLE!
9:37
Murat Soner
Baxış 2,2M
Perfect!! #beatbox #tiktok
0:38
BeatboxJCOP
Baxış 36M