Eller öpülüyor, eğlence başlıyor! - Kalp Yarası 9. Bölüm

  Baxış 627,541

Kalp Yarası

Ay əvvəl

Kalp Yarası 9. Bölüm Özeti💔
Ferit ve Ayşe’nin kavgayla başlayan gecesi öpüşmeleriyle son bulmuş, Hande de bu anı uzaktan izlemiştir. Şimdiye dek oyun olduğunu düşündüğü bu evliliğin aşka dönüştüğünü anlayan Hande deliye döner.

Yaman, Hande defterini kapatmak için Betül’le bir yola girmiştir. Adnan ise Fırtına’ya ilaç enjekte edildiğini öğrendikten sonra birilerinin oğlunun canına kast ettiğini anlamıştır. Adnan’ın aklına tek bir isim gelir: Yaman… İki oğlu arasında sıkışıp kalan Adnan bir karar vermek zorundadır. Leman, Sinan’ın Ebru’yla hala görüştüğünü ve aralarında duygusal bir ilişki olduğunu fark ederek harekete geçmesi gerektiğini anlar.

Ayşe ve Ferit yeni başlayan aşklarının heyecanı içindedir. İkili birbirinden bir an bile ayrı kalmaya dayanamazken, Hande her şeyi göze alarak son kozunu oynamaya hazırlanırken hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit(Gökhan Alkan) ve Ayşe'nin(Yağmur Tanrısevsin) yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyor.

Oyuncular:
Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper.

Şərh
Kalp Yarası 17. Bölüm @atv
2:22:43
Kalp Yarası
Baxış 471K
Turkan Velizade - Her gece (Official Video)
2:43
Türkan Vəlizadə
Baxış 31K
Qənimət
29:20
Əlixan Rəcəbov
Baxış 269K
Nuray - Sevecem Yene 2021 (Yeni Klip)
3:45
Nuray Meherov Official
Baxış 153K
Mutlu bahçe... - Kalp Yarası 9. Bölüm
9:47
Сердечная рана - 2 серия
2:08:41
Смотрите Турецкие Сериалы
Baxış 97K
Turkan Velizade - Her gece (Official Video)
2:43
Türkan Vəlizadə
Baxış 31K
Qənimət
29:20
Əlixan Rəcəbov
Baxış 269K
Nuray - Sevecem Yene 2021 (Yeni Klip)
3:45
Nuray Meherov Official
Baxış 153K
Elçilik
12:27
Taleh Yuzbayov
Baxış 322K
Ülviyye Namazova - Ritmik Mahnılar(Top 3)
11:27
Ulviyye Namazova Official
Baxış 73K