Destan 6. Bölüm

  Baxış 5,107,298

Destan

Destan

21 gün əvvəl

Destan 6. Bölüm Özeti:
BATUGA, AKKIZ’IN SIRRINI KORUYABİLECEK Mİ?

Gök Saray, çift başlı kurtun gerçekte kim olduğunu öğrenmeye çalışırken; Batuga, Yaman’dan aldığı destekle tüneli kazmayı başarır ve Akkız’a özgürlüğünü hediye eder. Sırma ve Yaman nihayet buluşur; Batuga, Akkız’ın kimliğinin açığa çıkmasına engel olmaya uğraşmaktadır.

AKKIZ VE KAYA TEGİN KARŞI KARŞIYA

Çolpan Hatun, Akkız’ın dönüşü üzerine Gök Hanlığı’nın gazabını üzerine çekmekten korkar. Ulu Ece Dağ Hanlığı ve Çolpan Hatun’un bir an önce dize getirilmesini isterken; Akkız, Kaya Tegin’le kılıç kılıca gelir!

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı ‘Destan’ın başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar üstleniyor.

Oyuncular:
Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli (Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Deniz Barut (Ulu Ece), Teoman Kumbaracıbaşı (Balamir Beg), Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk Beg), İpek Karapınar (Çolpan Hatun), Burak Tozkoparan (Temur Tegin), Elif Doğan (Tutkun), Burak Berkay Akgül (Kaya Tegin), Ahmet Olgun Sünear (Yaman), Buse Meral (Sırma), Ecem Sena Bayır (Günseli Hatun), Esra Kılıç (Mei Jin), Bilgi Aydoğmuş (Kırçiçek), Osman Albayrak (Vargı Beg), Alper Düzen (Danış Ata), Şahin Ergüney (Kün Ata), Meltem Pamirtan (Yibek Kadın), Evren Erler (Çalayır)

Destan AZshow kanalına abone olun: bit.ly/3FTB45s
Destan Instagram sayfası: destanatv
Destan Twitter sayfası: Destanatv
Destan Facebook sayfası: destanatv

Şərh: 3 192
Destan
Destan 12 saat əvvəl
Destan 1. Bölümü izlemek için 👇🏻
Anne Shadow
Anne Shadow 14 gün əvvəl
Dizi alışılagelmişin dışında sürükleyici, kaliteli , seviyeli, ender bir serüven. Aynı zamanda bizi taa eskilere götürüp nasıl güzel bir tarihimizin olduğunu hatırlatıyor. Emeği geçen herkese çok teşekkürler!
Sebine İlyasova
Sebine İlyasova 14 gün əvvəl
Boş geçen tek sahnesi olmayan, her bolumu iple cekdiyim ender bir dizi. müzigi ayri muhtesem. Emegi gecen her kese tesekkurler.
adsız
adsız 14 saat əvvəl
Çıplaklık yok küfür yok zengin züppeler şımarık kızlar yok bayıldım her saniyesi heyecan verici bir dizi
Murat ACAR
Murat ACAR 14 gün əvvəl
Müzik , kostümler ve dövüş sahneleri diğer tarihi dizilere ders veriyor.
TRK TIGER
TRK TIGER Gün əvvəl
İlk başta Orta Asyadaki eski atalarımızın yaşantısını gök tengri inançları için izlemeye başladım ama sonradan ailecek müptelası olduk bu dizinin . Manyak güzel bir dizi umarız çok uzun soluklu olur !
Anar Isgenderov
Anar Isgenderov 21 saat əvvəl
2 - 3 yıl oldu dizi izlemiyeli. Bunun 6 bölümünü 2 günde izledim. Zamanim olsa 1 gunde izlerdim hatta)) çok iyi bi dizi.. inşallah uzun sürer
Novruz Rovshan
Novruz Rovshan 14 gün əvvəl
Türkiyemiz tüm cihana nasıl dizi çekilir dersin öğretiyor. Alkışlar oyuncular, aferin yöneticiler. Bravo, bravo, bravo!
Merve Durkal
Merve Durkal 14 gün əvvəl
Tek kelimeyle harika; kurgu, oyuncular, izleyicilere verilenler, çelişkilerin olmadığı mükemmel❤️ senaristlere ve yönetmenlere teşekkürler.
Nara Najiba
Nara Najiba 14 gün əvvəl
Şu güne kadar çekilmiş en iyi dizi 👏👏👏Bravo tüm ekibe 🖒Çok şükir mide bulandırıcı senaryo yok burda genclerin beyinlerini yıkıyan namus bekcilik edibde namusuz oldukları halde namuslu gözüken eşlerini canları skıldıklarında değişen kim kimle yatdı belli olmayan senaryo görmediyimiz için tüm aile olarak teşekür ederik Destan dizi ekibine ❤👑👏🖒🤗
Recep Coşkun
Recep Coşkun 14 gün əvvəl
Gördüğüm en kaliteli dizilerden biri, emeği geçen herkesi tebrik ederim. Umarım ileride Ertuğrul, Osman dizileri gibi senaryosu lastik gibi uzatılıp reyting hırsı uğruna suyu çıkarılmaz... Bir de inşallah ilerleyen zamanlarda diziye hareket ve hikaye kaymak adına bilinen yüzler alınmaz. Tadı kaçıyor sonra.. Böyle iyi.. Çok iyi hem de....
F1RESTONE
F1RESTONE Gün əvvəl
valla 2 saat olmasına ve tv dizisi olmasına rağmen bu Destan ayrı bir seviyede. diğer tarih konulu diziliere beş basar. inş böyle devam eder.
Ugur Balcıoglu
Ugur Balcıoglu 14 gün əvvəl
Keşke dizi 15-20 sezon falan çekilip bitmiş ve internete düşmüş olaydı da oturup bir haftada hepsini izleyivereydim...Şimdi bekle ki Salı gelsin...Şu an ülkenin en güzel dizisi..
Мистер Огонёчек
Мистер Огонёчек 14 gün əvvəl
Bu dizidə bütün oyunçular gözəl oynuyur.Teymurla Akkız lap əladilar .Çox yaraşırlar.♥️🇦🇿🇹🇷🇵🇰♥️
Yeliz Caner Ünsal
Yeliz Caner Ünsal Gün əvvəl
Cidden çok iyi dizi, ilk fragmanı gördüğümde komedi olur dedim ama müthiş yanılttı. Tüm oyuncuları tebrik ederim hepsi ayrı ayrı rolünün hakkını veriyor. Batuga ve Alpagu’yu canlandıranlar resmen rollerini yaşıyor!!
Yundar Ersoy
Yundar Ersoy Gün əvvəl
Tüm dizilerin eksiklerini yorum olarak tek tek sıralayan, bu eksikleri sayarken de hiç zorlanmayan biri olarak; dizi muhteşem ötesi, çok küçük hatalar olsa da her sahnesi her saniyesi duygu geçişleri, duyguyu seyirciye aktarması, kostüm ve özellikle makyajlar hiç bir detay atlanmamış. Her sahnesine özenle hazırlanmış. Yapımda emeği geçen tüm seti ekibine teşekkür ediyorum.
Met Qaraxanli
Met Qaraxanli 14 gün əvvəl
"Muhteşem yüzyıl"dan sonra Selim Bayraktar için doğru-düzgün bir rol bulunamamışdı... Şimdi oldu... Çok iyi ya...
Serap Duia
Serap Duia Gün əvvəl
Tarihi diziler arasında ,1. Sırada harika kalitede oyuncular ,👌👌👌🤎🤎🤎efsane, umarım coookk çok uzun sezonlar oynar keyifle izliyoruz 🙏
Özlemmmm
Özlemmmm 14 gün əvvəl
Haftada 2 gün falan olsa sınava hazırlanıyorum bu dizi daha önce çıksaydı islamiyet öncesine çalışmazdım muhteşem yüzyıl gibi kepaze bir senaryo tarihimizi karalayan bir senaryodan sonra böyle gerçekçi bir dizi izlemek nasıl ıyi geliyor bir bilseniz
Toprak YAKIN💎💎
Toprak YAKIN💎💎 14 gün əvvəl
Kadını Miran Miran diye kaç sene ağlattınız. Şimdi böyle güzel bi başrolde görmek mutluluk verici
Destan 1. Bölüm @atv
2:23:29
Destan
Baxış 10M
"Dindən Çıxaran Zarafatlar"
11:42
Harun Memmedov
Baxış 50K
Annemizi Saklarken 5. Bölüm
2:13:04
Annemizi Saklarken
Baxış 1,2M
Destan 5. Bölüm @atv
2:24:20
Destan
Baxış 3,8M
Uyanış: Büyük Selçuklu 34. Bölüm🏹 (Sezon Finali)
2:35:11
Alparslan: Büyük Selçuklu
Baxış 4,7M
"Dindən Çıxaran Zarafatlar"
11:42
Harun Memmedov
Baxış 50K