Destan 6. Bölüm

  Baxış 8,849,302

Destan

Destan

4 ay əvvəl

Destan 6. Bölüm Özeti:
BATUGA, AKKIZ’IN SIRRINI KORUYABİLECEK Mİ?
Gök Saray, çift başlı kurtun gerçekte kim olduğunu öğrenmeye çalışırken; Batuga, Yaman’dan aldığı destekle tüneli kazmayı başarır ve Akkız’a özgürlüğünü hediye eder. Sırma ve Yaman nihayet buluşur; Batuga, Akkız’ın kimliğinin açığa çıkmasına engel olmaya uğraşmaktadır.
AKKIZ VE KAYA TEGİN KARŞI KARŞIYA
Çolpan Hatun, Akkız’ın dönüşü üzerine Gök Hanlığı’nın gazabını üzerine çekmekten korkar. Ulu Ece Dağ Hanlığı ve Çolpan Hatun’un bir an önce dize getirilmesini isterken; Akkız, Kaya Tegin’le kılıç kılıca gelir!
Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı ‘Destan’ın başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar üstleniyor.
Oyuncular:
Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli (Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Deniz Barut (Ulu Ece), Teoman Kumbaracıbaşı (Balamir Beg), Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk Beg), İpek Karapınar (Çolpan Hatun), Burak Tozkoparan (Temur Tegin), Elif Doğan (Tutkun), Burak Berkay Akgül (Kaya Tegin), Ahmet Olgun Sünear (Yaman), Buse Meral (Sırma), Ecem Sena Bayır (Günseli Hatun), Esra Kılıç (Mei Jin), Bilgi Aydoğmuş (Kırçiçek), Osman Albayrak (Vargı Beg), Alper Düzen (Danış Ata), Şahin Ergüney (Kün Ata), Meltem Pamirtan (Yibek Kadın), Evren Erler (Çalayır)
Destan AZshow kanalına abone olun: bit.ly/3FTB45s
Destan Instagram sayfası: destanatv
Destan Twitter sayfası: Destanatv
Destan Facebook sayfası: destanatv

Şərh: 3 554
Destan
Destan
Destan 1. Bölümü izlemek için 👇🏻
adsız
adsız
Çıplaklık yok küfür yok zengin züppeler şımarık kızlar yok bayıldım her saniyesi heyecan verici bir dizi
Sebine İlyasova
Sebine İlyasova
Boş geçen tek sahnesi olmayan, her bolumu iple cekdiyim ender bir dizi. müzigi ayri muhtesem. Emegi gecen her kese tesekkurler.
Murat ACAR
Murat ACAR
Müzik , kostümler ve dövüş sahneleri diğer tarihi dizilere ders veriyor.
TRK TIGER
TRK TIGER
İlk başta Orta Asyadaki eski atalarımızın yaşantısını gök tengri inançları için izlemeye başladım ama sonradan ailecek müptelası olduk bu dizinin . Manyak güzel bir dizi umarız çok uzun soluklu olur !
Merve Durkal
Merve Durkal
Tek kelimeyle harika; kurgu, oyuncular, izleyicilere verilenler, çelişkilerin olmadığı mükemmel❤️ senaristlere ve yönetmenlere teşekkürler.
Recep Coşkun
Recep Coşkun
Gördüğüm en kaliteli dizilerden biri, emeği geçen herkesi tebrik ederim. Umarım ileride Ertuğrul, Osman dizileri gibi senaryosu lastik gibi uzatılıp reyting hırsı uğruna suyu çıkarılmaz... Bir de inşallah ilerleyen zamanlarda diziye hareket ve hikaye kaymak adına bilinen yüzler alınmaz. Tadı kaçıyor sonra.. Böyle iyi.. Çok iyi hem de....
Anne Shadow
Anne Shadow
Dizi alışılagelmişin dışında sürükleyici, kaliteli , seviyeli, ender bir serüven. Aynı zamanda bizi taa eskilere götürüp nasıl güzel bir tarihimizin olduğunu hatırlatıyor. Emeği geçen herkese çok teşekkürler!
Ugur Balcıoglu
Ugur Balcıoglu
Keşke dizi 15-20 sezon falan çekilip bitmiş ve internete düşmüş olaydı da oturup bir haftada hepsini izleyivereydim...Şimdi bekle ki Salı gelsin...Şu an ülkenin en güzel dizisi..
Nara Najiba
Nara Najiba
Şu güne kadar çekilmiş en iyi dizi 👏👏👏Bravo tüm ekibe 🖒Çok şükir mide bulandırıcı senaryo yok burda genclerin beyinlerini yıkıyan namus bekcilik edibde namusuz oldukları halde namuslu gözüken eşlerini canları skıldıklarında değişen kim kimle yatdı belli olmayan senaryo görmediyimiz için tüm aile olarak teşekür ederik Destan dizi ekibine ❤👑👏🖒🤗
Anar Isgenderov
Anar Isgenderov
2 - 3 yıl oldu dizi izlemiyeli. Bunun 6 bölümünü 2 günde izledim. Zamanim olsa 1 gunde izlerdim hatta)) çok iyi bi dizi.. inşallah uzun sürer
Yeliz Ünsal
Yeliz Ünsal
Cidden çok iyi dizi, ilk fragmanı gördüğümde komedi olur dedim ama müthiş yanılttı. Tüm oyuncuları tebrik ederim hepsi ayrı ayrı rolünün hakkını veriyor. Batuga ve Alpagu’yu canlandıranlar resmen rollerini yaşıyor!!
F1RESTONE
F1RESTONE
valla 2 saat olmasına ve tv dizisi olmasına rağmen bu Destan ayrı bir seviyede. diğer tarih konulu diziliere beş basar. inş böyle devam eder.
Serap Duia
Serap Duia
Tarihi diziler arasında ,1. Sırada harika kalitede oyuncular ,👌👌👌🤎🤎🤎efsane, umarım coookk çok uzun sezonlar oynar keyifle izliyoruz 🙏
Nuran Gonc
Nuran Gonc
En eski tarihlerde bile düşmanının en iyi mevkilerine sızıp düşmanı içten çökertmek isteyenler varmış...
adsız
adsız
Hem senaryo hem oyuncular hem müzik efsane ötesi çok fazla iyi hepsine teşekkür ederiz böyle güzel dizi için😍👏
sevgi sevgi
sevgi sevgi
Her sahnesini severek izliyorum akkızı canlandıran oyuncuyu tebrik ediyorum .bazı kadın oyuncular gibi bedenini teşir etmeden yapılan savaşcı kadın rolünün hakkını vererek oynuyor.başarılarının devamını diliyorum .💕
Selver Özlide Özcan
Selver Özlide Özcan
ATV nasıl böyle bi dizi yapmış bilmiyorum gerçekten, mükemmel
Toprak YKN
Toprak YKN
Kadını Miran Miran diye kaç sene ağlattınız. Şimdi böyle güzel bi başrolde görmek mutluluk verici
Ghost Desk
Ghost Desk
Bu dizinin tutmasının sebebi bilinmez olması. Yani başrolde yada diğer roldeki oyuncular tam tanınır ünlü değil. Zaten çok ünlü biride lazım değil. Bu dizi güzel ilerliyor. Çok tanınan kişileri diziye almayın. Onun yerine genç yeni mezunları alın ki, dizide ölüp ölmeyecekleri belli olmaz. Ama tanınan ünlü biri ne yazık ki bir dizi de kolay kolay ölmüyor. Bu sizlere küçük bir tavsiyem. Zaten dizinize hayranım, böyle devam edin.