Cam Tavanlar 5. Bölüm

  Baxış 2,717,725

Cam Tavanlar

3 ay əvvəl

Cam Tavanlar'a Abone Olmak İçin → bit.ly/CT-OJO

Cam Tavanlar 6. Bölüm Fragman → azshow.info/watch/aOKei3qEwYQ/video.html

‘CAM TAVANLAR’DA CEM VE İSKENDER ARASINDA KIYASIYA REKABET

LEYLA İKİ AŞK ARASINDA

Show TV’de ekrana gelen, Ojo Pictures imzalı sevilen dizi ‘Cam Tavanlar’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde Cem ve İskender arasında kalan Leyla’nın kimi tercih edeceği merak konusu oldu. Leyla’nın Cem’in aşkıyla tutuştuğu; İskender’in ise Leyla’ya ilan-ı aşk etmeye hazırlandığı bölümün final sahnesinde heyecan doruğa ulaştı.

Show TV'nin Ojo Pictures imzalı beğeniyle izlenen dizisi 'Cam Tavanlar'ın dün akşam yayınlanan beşinci bölümünde duygularını bir türlü açıklayamayan İskender, Leyla’yı yemeğe çıkarmak istedi. İskender’in Leyla’nın yanına geldiğini gören Cem ise bu duruma çok bozuldu. Yemek randevusuna gitmek üzere hazırlanan Leyla, İskender’in arabasına bineceği sırada Cem’in sesini duydu. Cem, Leyla’ya konuşmak istediğini söylerken, iki aşık arasında kalan Leyla büyük bir şaşkınlık yaşadı. Bu sırada onları uzaktan izleyen Suna ise herkesten habersiz büyük sürpriz oldu. Peki, Suna’nın ortaya çıkışı dengeleri nasıl değiştirecek? Leyla'nın tercihi; güvensiz ve tehlikeli hissettiği Cem mi yoksa güvenilir dediği İskender'den mi yana olacaktı?

İşte o anlar;
azshow.info/watch/RooBQ08lZgU/video.html

LEYLA VE CEM MUTFAKTA

Cem’den yaşananlardan kimseye bahsetmemesini isteyen Leyla, galanın kendisi için önemli olduğunu söyleyerek Lujuria’ya döndü. Aylin’in apar topar restorandan çıktığını öğrenen Leyla, bir süre sonra onu buldu ve geri dönmesi için ikna etti. Galaya hazırlanan İskender ve Aylin’in arasındaki gerilimin geçmediğini gören Cem ve Leyla onları motive ederken bir yandan da yemek yapmaya başladılar. Yemeği tattıran ikili tüm ekipten geçer not aldı.

Bir Mutfak İki Şef;
azshow.info/watch/PNK7hLbh76g/video.html

LEYLA VE CEM’DEN AŞKIN DANSI!

Galanın başlamasına az bir süre kala panik yapan Leyla’ya sihirli dokunuş Süreyya’dan geldi. Galada tüm gözleri üstünde toplayan Leyla, hiç beklemediği bir anda Cem’i karşısında buldu. İlk adımı atan Cem, Leyla’ya bir elma uzatarak onu dansa kaldırdı. Bir süre dans eden ikili uyumlarıyla göz doldurdu ancak Leyla içeriyi kontrol etme bahanesiyle Cem’in yanından kaçtı. Leyla’yı dansa kaldırmak için harekete geçen İskender o sırada ikiliyi gördü ancak Leyla’dan vazgeçmemekte kararlı olduğunu da hissettirdi.

Aşkın Dansı;
azshow.info/watch/cH0Sk_gHoys/video.html

HALDUN’DAN LEYLA’YA AĞIR SÖZLER!

Cem ve Leyla başarıyla biten gala gecesi hakkında konuşurken Haldun ve Ziya geldi. Haldun’dan Cem’in kendisine maddi olarak yardım etmek istediği için gala teklif ettiğini duyan Leyla paramparça oldu. Cem kendini açıklamak istese de Leyla onu dinlemeyerek, sinirle yanından ayrıldı. Gözyaşlarına boğulan Leyla’yı teselli eden ise İskender oldu. Öfkesi bir türlü dinmeyen Leyla bu sırada Gülten’den tedarikçiyi Cem’in değil Haldun’un şikâyet ettiğini öğrendi. Cem de, Leyla da yaptıkları hataları göz önünde bulundurarak, birbirlerine haksızlık ettiklerini düşünmeye başladı.

Git Buradan!
azshow.info/watch/zCt7aXMA7So/video.html

''Cam Tavanlar'', yeni bölümüyle 14 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

Cam Tavanlar 5. Bölüm Özet

Aşkın dansı başlasın!
Aşka davet eden bir müzik, alev alev yanan Leyla ve Cem, birlikte kotarmaları gereken bir gala… İkili, tüm bu koşuşturmanın arasında nihayet yollarını buluyor ve ilk kez hatalarıyla yüzleşiyor. İkisi de aynı yerde, aşkın tarafında şimdi…
Peki, İskender? O bu aşkın neresinde? Leyla, Cem’in aşkıyla tutuşurken İskender yeni bir kart açıyor. Bakalım bu hamle Leyla’yı kazanmaya yetecek mi?

YAPIM: OJO PICTURES
YAPIMCILAR: KEREM ÇATAY - ÖMER ÖZGÜNER
KANAL: SHOW TV
YÖNETMEN: FEHMİ ÖZTÜRK
SENARYO: MERİÇ ACEMİ

OYUNCULAR:
Leyla: BENSU SORAL
Cem: KUBİLAY AKA
Süreyya: HATİCE ASLAN
Şinasi: AHMET MELİH YILMAZ
İskender: UTKU ATEŞ
Aylin: BERİL KAYAR
Suna: ŞİFANUR GÜL
Teyfik Kumcu: CEVDET ARICILAR
İnci: AYTEN SOYKÖK
Haldun: MEHMET BİLGE ASLAN -
Emre: AZİZ CANER İNAN -
Levent Kumcu: ALPER KUT
Cemal : İSMAİL KARAGÖZ
Mükerrem (Mükü) : GİZEM ERDEM
Gülten: ŞEHNAZ BÖLEN TAFTALI
Ziya: AYHAN IŞIK
Kamil: MURAT ERGÜR

Şərh
Cam Tavanlar 4. Bölüm
2:06:13
Cam Tavanlar
Baxış 3M
Cam Tavanlar | Love Reserved Episode 5
2:05:50
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Cam Tavanlar | Love Reserved Episode 6
2:12:39
Love Reserved Spanish Subtitled Episode 6
2:12:39
Cam Tavanlar | Love Reserved Episode 7
2:18:38
Cam Tavanlar | Love Reserved Episode 8
2:03:14
Cam Tavanlar | Love Reserved Episode 4
2:06:13
Aşkın Tarifi 7.Episode
1:58:53
Aşkın Tarifi
Baxış 2,1M
Cam Tavanlar 8. Bölüm | Final
2:03:14
Cam Tavanlar
Baxış 1,8M
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm Fragmanı | Yeni Sezon @atv
1:21
Qənimət
29:20
Əlixan Rəcəbov
Baxış 269K