Cunning Single Lady Episode 1 (Aşk Mantık İntikam)

  Baxış 15,163,772

Aşk Mantık İntikam

4 ay əvvəl

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm Tek Parça (18 Haziran 2021)

Aşk Mantık İntikam Her Cuma 20.00'de FOX'ta!

Esra’nın hayatı o gün gördüğü bir gazete haberi ile alt üst olur. Bir yıl önce ayrıldığı eski kocası milyon dolarlık bir şirketin sahibi olmuştur ve artık çok yakışıklı ve karizmatik görünmektedir. Boşandıktan bir yıl sonra yolları tekrar kesişen Ozan ve Esra birbirlerine karşı hala öfke doludur. Esra kırılan gururunu onarmak için Ozan’ı tekrar kendisine aşık etmeye karar verir…


'…ayrılık da sevdaya dahil, çünkü ayrılanlar hala sevgili…’

Bitti dediğimizde biter mi sahiden aşk? Yoksa ikinci bir şansı hak eder mi?

Esra her zamanki sabahlardan birine uyandığını sanırken bir anda Ozan’ın haberleriyle, televizyondaki görüntüsüyle, billboardlardaki kocaman resimleriyle çevrelenmiş bulur kendini. İki yıl önce boşandığı eski kocası Ozan her yerdedir. Hem de çok değişmiştir. Esra bıraktığında meteliğe kurşun atan Ozan bambaşka biri olmuştur artık. Çok başarılıdır, çok yakışıklıdır ve çok zengindir. Ozan’ın bulduğu sosyal medya uygulaması sayesinde hayatı değişirken Leyla yerinde saymıştır. Esra daha bunların şokunu atlatamadan Ozan’la karşı karşıya gelir. Fakat eskiden Esra’yı canını verecek kadar seven Ozan yoktur artık karşısında. Soğuk, kibirli, Esra’ya öfke dolu bir adamdır karşısındaki.

Bu karşılaşma ikisinin de bitti sandıkları duygularını harekete geçirir. İşin tuhafı ikisi de bambaşka şeyler hatırlar evliliklerini düşününce. Esra için evlilik demek güvenli bir sığınak demektir. Babasının maceraperest ticaret hayatı yüzünden iflaslarla, hacizlerle dolu bir çocukluk geçiren Esra, babasına çok aşık olan annesinin bu aileyi ayakta tutmak için ne kadar uğraştığına tanık olmuştur. Aşk buysa ben yokum diye düşünen Esra, kendisini çok seven, güvendiği biriyle evlenmeyi kafasına koymuştur. Ozan’sa daha ilk görüşte Leyla’ya sırılsıklam aşık olmuştur. Esra Ozan’ı görür görmez aradığı kişinin o olduğunu anlar ve kısa sürede evlenirler. Ancak Ozan’ın hayallerindeki işi yapabilmek için düzenli işinden istifa etmesiyle Esra’nın güvenli sandığı liman bir anda yerle bir olur. Ozan’ın yaratıcı fikirlerine bir türlü yatırımcı bulamaması yüzünden evin geçimi tamamen Esra’ya kalır .Esra kirayı ve faturaları ödeyebilmek için birkaç işte birden çalışmaya başlar. Annesi gibi olmamak için mantık evliliği yapan Esra annesinden beter bir hale düşmüştür. Bir süre evliliklerini ayakta tutabilmek için çabalasa da sonunda pes eder. Ama aslında her ikisi için de ayrılık nedenleri göründüğü gibi değildir.

Karşılaştıkları günün akşamında Esra arkadaşı Zeyno’ya geçmişte yaşadıkları için Ozan’dan bir özür beklediğini söylerken, Ozan yardımcısı Musa’ya Esra’nın onu zamanında nasıl da kolayca gözden çıkardığını öfkeyle anlatır. Ancak ikisinin de farkında olmadığı şey birbirlerini gördüklerinde ne kadar etkilendikleridir.

Ertesi gün Ozan’dan gelen telefonla Ozan’ın geçmişte yaşattıkları için özür dileyeceğini ve barışmak isteyeceğini zanneden Esra giyinip süslenip Ozan’ın ofisine gider. Ancak Ozan’ın niyeti bambaşkadır. Boşanırken parası olmadığı için Esra’ya nafaka verememiş olan Ozan içi para dolu bir zarf çıkarıp Esra’nın önüne koyar. Asıl niyeti para için kendisini terk ettiğini düşündüğü Leyla’ya iyi bir ders verip canını yakmaktır. Aşağılanmak için çağırıldığını anlayan Esra zarfı yırtıp atar ve Ozan’a eskisinden daha da çok öfkelenerek ayrılır yanından.

Şimdi kırılan gururunu tamir etme sırası Esra’dadır. Ozan’ın şirketinin stajyer ilanını gören Leyla planını yapar. İlana başvurup Ozan’ın şirketine girecek ve ancak Ozan eskisi gibi kendisine tekrar aşık olup ayaklarına kapandığı zaman onun hayatından çıkacaktır.

Tabii Esra’nın planını gerçekleştirmesi kolay olmaz. Esra’nın başvurusunu çöpe atan Ozan onu asla çevresinde görmek istemediğini söyler. Esra ise Ozan’ı nereden vuracağını çok iyi biliyordur. ‘Bana tekrar aşık olmaktan korkuyorsun. Korkmasaydın alırdın beni işe.’ der. Esra’ya korkmadığını ispat etmek isteyen Ozan Leyla’nın restini görür ve onu işe alır. Esra stajyer olarak girdiği şirkette Ozan’ın kendisini gördükçe etkileneceğini ve kısa zamanda yelkenleri indirip Esra’ya tekrar aşık olacağını sanmaktadır. Ancak Ozan çok değişmiştir. İşler sandığı kadar kolay ilerlemeyecektir.

OYUNCULAR: Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz

FOX Resmi Web Sitesi: www.fox.com.tr
Aşk Mantık İntikam: www.fox.com.tr/Ask-Mantik-Int...
Resmi Facebook Sayfası: askmantikint...
Resmi Instagram Sayfası: askmantikintikam
Resmi Twitter Sayfası: askmantikintikm

Şərh
Aşk Mantık İntikam
Aşk Mantık İntikam 4 ay əvvəl
Buraya bölüm yorumlarını bekleyen bir admin bırakıyorum 🤚🏻
Kingkook “Fan”
Kingkook “Fan” Ay əvvəl
Lütfen altyazı koyun
Aliender Karataş
Aliender Karataş Ay əvvəl
güzel. Dizi öylesine yorum atimm. 😀😃😄😁😆😅😂🤣
Muhammad Fadil
Muhammad Fadil Ay əvvəl
Subsitell pliss indonesia
Glenda Jay Tabulog
Glenda Jay Tabulog Ay əvvəl
English sub pls for international viewers🙏🙏🙏
Glenda Jay Tabulog
Glenda Jay Tabulog Ay əvvəl
Eng sub pls
snk creations
snk creations 17 saat əvvəl
We want this to be dubbed in Hindi or Urdu. At least give us english subtitles. Love from India 🇮🇳🇮🇳🇮
Falak Shykh
Falak Shykh 14 saat əvvəl
Yes they should add English subtitles I want to see this Turkish drama
Betul Elhamud
Betul Elhamud 18 saat əvvəl
Baht oyunu =aşk mantık intikam Ada=esra Bora=ozan Ali=eko Selin=zeyno Tuğçe=çağla Rüzgar=çınar
Niño Peregrino
Niño Peregrino Gün əvvəl
subtitle please
Gacha çikolata 🍫
Gacha çikolata 🍫 Gün əvvəl
00:00 bir efsanenin doğuşu
Ka Cey
Ka Cey 3 gün əvvəl
no english?
ciwana
ciwana 3 gün əvvəl
Havalara bak havalara.
•°Angel Naz°•
•°Angel Naz°• 3 gün əvvəl
13 yaşında bir kız çocuğu yazmış: Ben Berfin can Side Tunç 1 3 yaşında bir kız çocuğuyum. Amansız bir hastalığa yakalandım. Doktorlar bir çare bulamadılar. Gözyaşlarımla Şeyhler Şeyhi HZ.Hüseyin'in kız kardeşi HZ. Zeynep'i türbesini ziyaret ettim ve orada uyuya kaldım. Rüyamda HZ. Zeynep ağzıma su dökilyordu. Allah'ı izniyle iyi olacaksın diye müjde verdi ve başımdan geçen bu olayı yazıp halja dağıtmam istedi. Bende bu İsteğini yerine getirdim. Bir tanesini fakir bir kişiye verdim inandı 13 gün sonra zengin oldu. Bir tanesini zengin bir kimseye verdim umursamadı 13 gün sonra servetini yitirdi. Bir tanesini memur birisine verdim oda umursamadı 13 gün sonra hapse girdi. inananlar mutlu inanmayanlar perişan oldu. "bu yazı kimin eline geçerse 13 tane çoğaltıp 13 kişiye dağıtsın. Bu yazıyı dağıtan kişinin muradı 13 gün sonra gerçekleşecek Allah'ı izniyle. HZ. Zeynep'i şefkatiyle 13 gün sonra muradına erecektir. Bu yazıyı okumaz umursamazsanız ilgilenmezsen çoğaltıp dağıtmazsanız 13 gün sonra kötü bişey yaşayabilirsiniz. Allah'ı rahmeti ve bereketi üzerinizden hiç eksik olmasın. Acele edin 13 gün sonra dileğiniz kabul buyuruyor Allah'ın izniyle. Mesaji dikkatli oku ve inan, moralini sakın bozma EI kayyum EI melik EI mecit EI vahit EI ahat EI Samed EI kadir EI malik EI rahim Allah hiçbir zaman yanıltmaz. 1 9 kişiye gönder inşallah yarın güzel bir haber alırsın... göndermezsen şanssızlık 9 sene seni bırakmaz. Erteleme bunlar Allah'ın isimleri Allah büyüktür.
Phoebe Busaiya
Phoebe Busaiya 4 gün əvvəl
Someane please recommend me where can i watch with English subtitles. Pleaseeeee
Krsytel Noor
Krsytel Noor 4 gün əvvəl
Hoping for this english subtitles pls..thanks
Esra Olgun
Esra Olgun 4 gün əvvəl
Bu diziyi izlemeye yeni başlayan var mıdır ya
Havin Dülek
Havin Dülek 4 gün əvvəl
Ben
Abdumannop Ergashev
Abdumannop Ergashev 5 gün əvvəl
16 17 18 bolumlardan gelenler varmı ban oylamışım ilk bölümleri
Dilek Bakar
Dilek Bakar 5 gün əvvəl
Cunning single lady isimli kore dizisinden uyarlanmış aynisi ya sbzhzhz
Ömer Ergun
Ömer Ergun 5 gün əvvəl
Aşk mantik intikam çok güzel bir film demi siz nediyorsunuz??
Tomé Fonseca ferreira
Tomé Fonseca ferreira 5 gün əvvəl
Poderia eplo menos ser legendado em português
Berfin Ak
Berfin Ak 5 gün əvvəl
32:18 ayni benim kafadan 😂😂😂😂😂
ayşe Kaya
ayşe Kaya 5 gün əvvəl
Hiç beyenmedim be🤢
M. Joseph
M. Joseph 6 gün əvvəl
How can I get english subtiltles??
Bless Gomera
Bless Gomera 6 gün əvvəl
English subtitles please😭
María Muñoz
María Muñoz 6 gün əvvəl
C cuánto la vais a traducir en español para poder pedirla soy fan de esta muchacha
Mehmat jaan Sheikh
Mehmat jaan Sheikh 7 gün əvvəl
Lütfen bu diziyi Hintçe dublaj yapın
öylesine işte
öylesine işte 7 gün əvvəl
Nerde 1.bölum nerde son 10 bolum arada daglar kadar fark var gelecekten geliyorum diziye yeni baslayanlar icin bakmayin yani soyle bi 10.bolume kadar bakin sonrasi berbat benden söylemesi
Alumita Seru
Alumita Seru 7 gün əvvəl
No English Subtitles? 😏
khadija RB
khadija RB 7 gün əvvəl
Please post with English subtitles 😭😭😭😭
Angely Marchang
Angely Marchang 8 gün əvvəl
Iam from India and I really love Turkish series but sadly I don't understand a word because there is no English subtitle. Please help me. Where can I watch with English subtitles
Kırık Anahtar
Kırık Anahtar 8 gün əvvəl
Esra çok tatlı
Selen ay
Selen ay 8 gün əvvəl
Nerde bu bölümler nerde şimdiki bölümler çok üzücü 😭😭😭
Gada Pro
Gada Pro 8 gün əvvəl
هههههههههههههههههههههههه
Haireen Lidasan
Haireen Lidasan 9 gün əvvəl
Hoping for English subtitle
Jamir Mallik
Jamir Mallik 9 gün əvvəl
Hindi dubbed
Puja Saha
Puja Saha 9 gün əvvəl
English subtitles plz
Rarsl Almuseiw
Rarsl Almuseiw 9 gün əvvəl
ليش مو مترجم جميع الحلقات مثل مسلسل حكايه المدينه البعيده
aliara
aliara 10 gün əvvəl
Want English subtitle
seruwaia lutuniyadra
seruwaia lutuniyadra 10 gün əvvəl
English subtitles please 🙏😭
Virgin Altenberg
Virgin Altenberg 10 gün əvvəl
Why didn't Esra go to school
Virgin Altenberg
Virgin Altenberg 10 gün əvvəl
The brother of Esra is greedy🥴🥴and shameless😏😏😏
Crystal Carrisalez
Crystal Carrisalez 10 gün əvvəl
I wish this had English captions. Looks like such a good show
maria noemi Constantino
maria noemi Constantino 10 gün əvvəl
English subtitles please
Turkdrama
Turkdrama 11 gün əvvəl
Is it fine to you if I will post the aşk mantık intikam episodes with english subtitles
Turkdrama
Turkdrama 10 gün əvvəl
@maria noemi Constantino I will try
Turkdrama
Turkdrama 10 gün əvvəl
I will try
maria noemi Constantino
maria noemi Constantino 10 gün əvvəl
Please 🙏
sucalil
sucalil 11 gün əvvəl
Fut bugün biraz durgundu lutz bugün hiç vurmadi nerdeyse fazla övdük nazar değdi smb kendine gelmiş ketch şuan kesinlikle en iyi oyunculardan birisi fb de ise dokunma çok iyi kesinlikle şuan top 4 e girer tr de takım uyumu çok iyi ama bii transfer şart Nrx ise eski agresif günlerine dönmesi lazım yoksa pmgc de böyle oynatmazlar frozennx kendine gelirse çok iyi olur Bjk ise şuan en formda takım soulless ve beastk çok iyi ikili oldular s2g ise kadrosu çok iyi ama rotasyonda sıkıntı çekiolar Surreal aynı şekilde rotasyonda sıkıntı var Hamsici ve Archon oynarsa ilk 3 ü zorlar Benlerde ise Snoz ve Maicon bu performansı devam ettirirse ilk 5i zorlar
sucalil
sucalil 11 gün əvvəl
Selda Barut
Selda Barut 11 gün əvvəl
Und du😀
María Muñoz
María Muñoz 11 gün əvvəl
Como la puedo ver en español me encanta esta actriz si alguien me lo puede decir gracias
María Muñoz
María Muñoz 6 gün əvvəl
@Anveksha Rai gracias
Anveksha Rai
Anveksha Rai 7 gün əvvəl
@María Muñoz El nombre de la actriz es Burcu ozbërk
María Muñoz
María Muñoz 7 gün əvvəl
@Anveksha Rai no entiendo lo de dices lo siento
Anveksha Rai
Anveksha Rai 7 gün əvvəl
Her name is Burcu ozbërk
Isaac singsit
Isaac singsit 11 gün əvvəl
sub titles pls
Mahesh Rathod
Mahesh Rathod 11 gün əvvəl
SUBTITLES!!!
Jam Delgado
Jam Delgado 12 gün əvvəl
I hope you have English subtitles 🙏🥺
Carol Jett
Carol Jett 12 gün əvvəl
How can I get English subtitles for this show? Thank you
كيان ٠٧٧٣١١٠٧٨٤٤فايبر وتساب
كيان ٠٧٧٣١١٠٧٨٤٤فايبر وتساب 12 gün əvvəl
اهل العرب في احد هنا🤔😅🥰🌷
Işıl Işıl
Işıl Işıl 12 gün əvvəl
*Çok güzel*
Pelin
Pelin 12 gün əvvəl
Ozan esraya o parayı verirken esra oyle bi ağladı ki kalbim parm parçam oldu ya🥺
Yasir Ahmed
Yasir Ahmed 12 gün əvvəl
hey from india ❤️❤️ this
ayşegül başer
ayşegül başer 13 gün əvvəl
ya çok güzelmiş ilk bölüm tekrar izleyince yine gülerek izledim .su an geldiği duruma bak .dram gerilim ne ararsan var .
Alper ŞAHİN
Alper ŞAHİN 13 gün əvvəl
beğener izlediğim bir dizi burcu özberkin oyunculuğu tartışılmaz güzelliği ve oyunculuğuyla başarılı bir oyuncuncu
deiseane braz
deiseane braz 13 gün əvvəl
Tradução em português 🙏🙏🙏
Moments Rus
Moments Rus 13 gün əvvəl
bu diziyi belirsiz bir şeye çevirdikleri için üzgünüm 🙄🙄🤦
Sena aaa
Sena aaa 14 gün əvvəl
Kore dizisi cuning single ladyden esinlenilmiş konu aynı
Tunzale Babayeva
Tunzale Babayeva 14 gün əvvəl
Esra🌷🌷🌷🌷
Salatalık
Salatalık 14 gün əvvəl
Olm bu bölümleri özledim yaa
Zinia Ansary
Zinia Ansary 14 gün əvvəl
English subtitle please
Zinia Ansary
Zinia Ansary 14 gün əvvəl
Subtitle please
buğra taşçı
buğra taşçı 14 gün əvvəl
Çınar Londra’da hangi bölümü okumuş
Moonzia Tabassum
Moonzia Tabassum 14 gün əvvəl
Where is subtitles
felly janu
felly janu 15 gün əvvəl
Nice series bt i can't understand it i juxt guess plz subtitle English frm Africa 254🇰🇪
Grace Reyes
Grace Reyes 15 gün əvvəl
English subtitle please
hersweetconfessions
hersweetconfessions 15 gün əvvəl
Where can I watch the full drama with English subtitles PLEASE!!!
Susana Fotu
Susana Fotu 15 gün əvvəl
Why there isn't any english subtitles
Изатбек Кахаров
Изатбек Кахаров 15 gün əvvəl
Асаломалекум узбекистандан саломлар болсун
Tenzin Chokden
Tenzin Chokden 15 gün əvvəl
I love it so good
kath kim
kath kim 15 gün əvvəl
Does anyone here know where can I watch the full episode with english subtitle???
María Muñoz
María Muñoz 15 gün əvvəl
Hola como puedo ver la telenovela en español me lo podría decir gracias
Ghadeer Hayder
Ghadeer Hayder 15 gün əvvəl
O eğlenceli ve komik bölümleri özlüyorum Çok özledim 😔
Nando Kang Serepet
Nando Kang Serepet 16 gün əvvəl
Aku dari Indonesia aku sangat menyukai Film ini
Sharma ji ka ladka
Sharma ji ka ladka 16 gün əvvəl
Kuch samjh toh ni aaya prr accha laga 😂
Mon-couer
Mon-couer 16 gün əvvəl
I wish translation is there for this series...
Waleej Khan
Waleej Khan 17 gün əvvəl
Try using English subtitle
Gizem Aydın
Gizem Aydın 17 gün əvvəl
Ozan sevmek bırakmamış hala seviyor
iffat jahan
iffat jahan 17 gün əvvəl
Please upload with english subtitle
Jessica's vlog
Jessica's vlog 18 gün əvvəl
I like turkey movies too bad there's no subtitle
SueXian FF
SueXian FF 18 gün əvvəl
Hey I. Don't know Turkish so please add subtitles (English)
Lutfun Nahar
Lutfun Nahar 18 gün əvvəl
Why don't they put English subtitle?? It's so sad for the international audience 😑😶
Rahul Yadav
Rahul Yadav 18 gün əvvəl
Hindi in dubbing.
Famıla Alıyeva
Famıla Alıyeva 18 gün əvvəl
A-aaa Melisa Döngel sen çal kapımı dizisi bitdikden sonra aşk mantık intikam dizisine gelmiş süperrrrr
Funda Tuna
Funda Tuna 17 gün əvvəl
Ve her iki dizideki karakterin de bire bir aynı olması. Rol üzerine yapıştı herhalde. Önce yakın arkadaş dost. Sonra takıntılı, saplantılı aşık. Niye üst üste aynı rol
Famıla Alıyeva
Famıla Alıyeva 18 gün əvvəl
Esranı sol yanım dizisindeki serra benzeten bir tek benmiyim amma yaaa.............
Maria Cristina Montoya
Maria Cristina Montoya 18 gün əvvəl
Pls put english subtitle😭
BTS fan
BTS fan 19 gün əvvəl
Qasım .....
BTS fan
BTS fan 19 gün əvvəl
Müthiş bee🥰🥰
Marvin Datuin
Marvin Datuin 19 gün əvvəl
I don't understand the language, but I enjoy the movie because I also understand the body language 😊😊
Dilara
Dilara 19 gün əvvəl
Son bölümden geliyorum.Romantik komedide Aşkı Memnu'ya çevirdiniz diziyi resmen.Tebrikler ancak bu kadar saçmalayabilirdiniz.
Enes Küçükakça
Enes Küçükakça 18 gün əvvəl
Aynen. Zırvaladıkça zırvaladılar.
kalam gb
kalam gb 19 gün əvvəl
Please convert in Urdu
Fərid Huseynov
Fərid Huseynov 19 gün əvvəl
Salam ben Azeriyim çok gožəl filim ,😃😃😃😃😃😃😃👌
Gülüzar Serinöz
Gülüzar Serinöz 19 gün əvvəl
Baht oyunda keske bu yapimda olsaydi final olmazdi
All in one world
All in one world 20 gün əvvəl
Ozen
Beatriz Casadey
Beatriz Casadey 20 gün əvvəl
Por favor pongan subtítulos en español gracias
samirə məmədova
samirə məmədova 20 gün əvvəl
Ben menekşeyi seviyorum ya yeni gelində ayşə rolundaydı gülməkdən ölürdüm
Young Forever
Young Forever 20 gün əvvəl
Dizinin şu hali ne güzel.Biz Ozan çok pişman olacak bu tavırları için sanarken hataların en büyüğünü yaptı bide bu yaptığı hatalar da hiç konuşulmadı.Pişmanlık göremedik bile.Senaristlerin bu kadar kötü yazacağını hayal dahi edemezdim.
ZÇ Can
ZÇ Can 20 gün əvvəl
Yeni bolumlerden sıkılıp başa tekrar döndüm. Canım dizini ne hâle getirdiler
ZÇ Can
ZÇ Can 7 gün əvvəl
@Honeyliessfammğ♡ rica ederim baya spoiler yedin benim yüzümden 😂
Honeyliessfammğ♡
Honeyliessfammğ♡ 7 gün əvvəl
@ZÇ Can Tşkk. Diziye yeni başladigim icin olaylara pek hakm deildim. Gottim arastirdm tam anladm suan. Bence müq dizi lan hem bole kapişiolar cok hosuma gidio qowiejdhejwj. Ztn sonda ozanla olacagi belli bnce
ZÇ Can
ZÇ Can 7 gün əvvəl
@Honeyliessfammğ♡ esra ve Ozan aşıklar birbirine hâlâ. Ozan Esrayi yanlış anladı gitti Çağla ile evlendi. Esra da işte çınar ile sevgili oldu ama ne çağlayı ne de çınarı seviyorlar. Saçma oldu yani karışık anlattım biraz djdkcl
Honeyliessfammğ♡
Honeyliessfammğ♡ 7 gün əvvəl
@ZÇ Can peki esrayla ozan bir birielrini sewiolarmi yani gicilk icnmi yapiolar
ZÇ Can
ZÇ Can 8 gün əvvəl
@Honeyliessfammğ♡ daha ne olsun ozan çağla ile evlendi cinar esra ile sevgili. Esra ve Ozan olmasını beklerken karışık döngüye girildi 🥺🥺
Jobert Lyngdoh
Jobert Lyngdoh 20 gün əvvəl
No english subtitle..🙁
LO$ER🖤
LO$ER🖤 20 gün əvvəl
Çok gzl şimdi tüm bölümleri izlemek zorundaym tşkler
İsimsiz
İsimsiz 21 gün əvvəl
1:16:40 sahajaj iyi bak lan sahte olmasın sjsjjs
İsimsiz
İsimsiz 21 gün əvvəl
1:14:15 hahaha 3 5 milyon yeterli başlangıç için sjsjsjsja
Rahul Yadav
Rahul Yadav 21 gün əvvəl
Hindi dubbing
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
Elkızı
Baxış 2,8M
Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm
1:41:05
Aşk Mantık İntikam
Baxış 2M
Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm  @atv ​
2:17:42
Bir Zamanlar Çukurova
Baxış 1,3M
Turkan Velizade - Her gece (Official Video)
2:43
Türkan Vəlizadə
Baxış 51K
Komedixana 133-cü Bölüm  24.10.2021
59:54
Cam Tavanlar | Love Reserved Episode 1
1:58:25
7 Fatiha 7 Ayetel Kürsi 7 İhlas 7 Felak 7 Nas Rukye
27:23
Kalp Yarası 1. Bölüm 💔
2:06:17
Kalp Yarası
Baxış 9M
Twist of Fate Episode 1
2:20:29
Baht Oyunu
Baxış 13M
Ada Masalı 19. Bölüm
2:16:03
Ada Masalı
Baxış 525K
Cunning Single Lady Episode 10 (Aşk Mantık İntikam)
1:51:27
Ask Laftan Anlamaz Episode 1 (English Subtitle)
1:50:17
Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm  @atv ​
2:17:42
Bir Zamanlar Çukurova
Baxış 1,3M
Turkan Velizade - Her gece (Official Video)
2:43
Türkan Vəlizadə
Baxış 51K
Komedixana 133-cü Bölüm  24.10.2021
59:54
Ülviyye Namazova - Ritmik Mahnılar(Top 3)
11:27
Ulviyye Namazova Official
Baxış 85K
Nuray - Sevecem Yene 2021 (Yeni Klip)
3:45
Nuray Meherov Official
Baxış 187K
Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm
1:41:05
Aşk Mantık İntikam
Baxış 2M
Kuruluş Osman 66. Bölüm
2:15:14
Kuruluş Osman
Baxış 4M