CONTESTANT THAT SHOCKED THE CHEFS! | MasterChef Episode 5

  Baxış 1,165,272

MasterChef Türkiye

MasterChef Türkiye

Ay əvvəl

This contestant shocked the chefs. "No phone or social media."
Watch MasterChef Turkey Episode 5 Summary; azshow.info/watch/z48rSD3IaPM/video.html
Click here to subscribe to MasterChef Turkey!: azshow.info/on/rZfd.html...
Every episode is breathtaking in MasterChef Turkey, the cooking competition program that has locked the audience to the screen since the day it started broadcasting on the TV8 channel!
TV8's exciting cooking competition MasterChef continues at full speed in the new season. The competitors, who will face world-famous chefs Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu and Danilo Zanna, are breaking a sweat. So, which of the competitors, who put all their efforts to make the dishes requested from them, can be served, will get a passing grade?
🍳 OUR SOCIALS 🍅
Instagram : mastercheft...
Twitter : TvMasterchef
Facebook : MasterChefTu...
Web Site : www.tv8.com.tr/masterchef-tur...

Şərh: 2 797
61
61
Tüm konuştuklarından ve anlattıklarından çıkarılabilecek tek şey hayat karşısına onu gerçekten dinleyen ve anlayabilen birisini çıkartmamış. Umarım en tez zamanda karşısına kendisi gibi güzel bir insan çıkar.
Kozmik Düzen
Kozmik Düzen
Aslında kızın anlattıkları orda herkese tuhaf gibi geldi ama bütün insanların hepsinin ortak sorunu olan şeyi kız anlattı. Kimse kimseye güvenmiyor,herkes herkesin arkasından konuşuyor, kimse kimsenin iyi olmasını istemiyor ama biz bunları dile getiremiyoruz kız getirdi helal olsun.
İsmail Topaloğlu
İsmail Topaloğlu
Yalnız Mehmet Şef'in psikoloji bilgisine hayran oldum. Adam 5 dakikada psikolojik tahlil yaptı resmen.
Emi
Emi 21 gün əvvəl
Abi yap yemeğini git ne diye arkadaşlarınla ilgili sorunlarını herkesin önünde mahalle dedikodusu yapar gibi anlatıyosun. Ayrıca dedikodunun yapılmasından rahatsız oluyosan sen niye hiç olmicak yerde onlardan bahsediyosun. Ne farkın var o zaman
Osman Taha 42
Osman Taha 42
Yine Mehmet şef biz gençlere hayata dair dünyaya dair çok güzel bir nasihat verdi. Çok Babacan bir adam ya, tam bir usta, gün görmüş, feleğin çemberinden geçmiş, doğal, tam Anadolu insanı, en samimi olanından
RECIPES
RECIPES
Mehmet şef ve Gülistan bir yana bu sektörde gerçekten zorbalık, küçümseme, hor görme, rekabetin en kötü hali ve ağır şartlar çok var.. Bunların karşısında durabilmek içinde çok büyük psikoloji ve emek istiyor.. İşte bu kardeşimizde bunun bir örneği..
melekdie
melekdie
Liseden sonra çevremde kimse kalmadı üniversiteden sonra yine etrafımda kimse kalmadı lisede ki samimi arkadaşları buldum bir iki gün konuştuk o samimiyet olmadı bu hayatta tekken rabbim bana kalbi tertemiz bir eş verdi şimdi de biz üç kişiyiz ♥️ yani dışarıya kafa takmayın Allah öyle bir zamana getiriyor ki sizi olmayan onca şeye şükrediyorsunuz
「 ÂB-I HAYAT 」
「 ÂB-I HAYAT 」
Yorumları kızın ailesi ve belkide kendi de okuyacak. Biraz üsluplu ve saygılı olalım, kötü yoruma gerek yok.
Ceren Nietzsche
Ceren Nietzsche
Kızın yüzü çok güzel. Doğal, kendi gibi, egosuz davranışları. Yemeği yaparkenki o telaşsızlığı, evdeymiş gibi, kendi mutfağı gibi davranması ve kendinden emince davranışları takdir edilesi. Bu şekilde “mahalle ağzıyla” konuşarak dedikodu yapmasını ve ağzına geleni söylemesini ise tamamen saflığına bağladım. Aynı şekilde en ufak şeyleri büyütüp dırdır yapan bi’ tip olmasını da saflığına bağladım. Davranışları katiyen bana uymasa ve asla ama asla göstermeyeceğim, göstereni de muhtemelen çok yakınımda tutmayacağım türden olsa bile samimiyeti çok tatlıydı bence 🥰, benim hoşuma gitti ara ara utanıp kafamı eğsem de 😅.
huriye Yıldırım
huriye Yıldırım 12 saat əvvəl
Adaletli dürüst olmak suçmu çok doğal açık sözlü kendini rahat ifade ediyor toplumsal alan yanlşları dile getirdi kazansada kaybetsede .
Sercan
Sercan
Bu programı sadece Mehmet Yalçınkaya'nın hayat tecrübesinden yararlanmak için izliyorum. Teşekkürler Şef.
Veda Kesgin
Veda Kesgin 28 gün əvvəl
İyi saf falan diyenler ne yaşıyo? Kızın dengesizliğinin farkında değil misiniz?
MR.LONELY
MR.LONELY
Bu kızın ciddi ailevi sıkıntıları olabilir ve bu da sosyal çevresini etkiliyebilir.8 kardeşin en büyüğü ve üzerinde bir yük olabilir bu yüzden belki her şeyi kafasına takıyordur.
Rahime Gümüş
Rahime Gümüş
Bu bölümü izlemedim ama gerçekten meslek hayatımda gördüğüm bu tarz insanlar çok mücadele içinde yaşamış, kendilerine hiç vakit ayıramamis, sürekli başkaları için biseyler yapmak zorunda kalmış insanlar oluyor. En önemlisi zor güvenirler ve güvendikleri insandan ters Bi hareket görünce böyle içine atmaya ve başka hiç kimseye şans vermemeye başlarlar. Umarım karşına seni gerçekten dinleyen ve anlayan birisi çıkar.
Masal Perisi
Masal Perisi
Mehmet Şefin senin arkadaşın kac kişi var dediğinde,yok derken ki acı şekilde gülmesi her şeyi özetliyor aslında.Hayatta her olumsuz şeyin cezasını biz veremeyiz ki ..Her şeyin hesabı sorulacagına göre çok dert etmeye gerek yok . Umarım mutlu olursunuz🤲
Aysenur Tabak
Aysenur Tabak
Ben bu kızı çok iyi anlıyorum. Benzer şeyler yaşadım. Kimseye güveni kalmamış bir kere. Birine bir şey anlatmak istediğinde hep susturulmuş veya geçiştirilmiş. Kimse kızın kırılabileceğini,üzülebileceğini hesaba katmamış. İçinde fazlasıyla kırgınlık var hayata karşı. Belki bir kere bile birisi içten iyi misin? Diye sormamış. Kimsenin omzunda ağlamamış. O kadar yalnız ki artık istese de kimseyle samimi olamaz.
Aydin KÜRKÇÜ
Aydin KÜRKÇÜ
Aslında bu tarz insanlardan öğreneceğimiz şeyler daha fazla oluyor. Uzaktan böyle karakterleri izlerken aslında gizlediğimiz kendimizi görüyoruz! Müthiş bir karakter bence tebrik ediyorum savaşcı ruhun için kardeşim.
kendihalindebiri_
kendihalindebiri_ 14 gün əvvəl
Dediği her şeyin yalan olması
Feyza
Feyza
Kız aşırı tatlı. Alışılagelmişin dışında bir tavrı var rol yapmıyor. Aslında ne kadar herkesten nefret ediyor gibi görünse de yalnızlığın verdiği bir dışavurum olarak algıladım ben. Umarım başarılı yerlere gelir ve mutluluğun kendi içinde olduğunu fark eder 💜
misscoffee
misscoffee
Tüm iyi niyetimle yazıyorum yarışmadan önce iyi bir psikolojik destek alması gerekli. İzlerken çok üzüldüm açıkcası.İnşallah hayat bundan sonra istediği gibi olur.
Gelsin Hayat Bildiği Gibi - 3. Bölüm
2:31:36
Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Baxış 3,6M
Ah Nerede 4. Bölüm
2:17:00
Ah Nerede
Baxış 858K
Would you help?!😳😇
0:35
ILYA BORZOV
Baxış 77M