Дослідницький проект "Код нації" (повний випуск)

  Baxış 872,223

Серіали України. Прем’єр

Серіали України. Прем’єр

7 il əvvəl

Телеканал «Україна» представив унікальний дослідницький проект «Код нації». Автори фільму демонструють, що саме дозволяє українцям проносити національну ідентичність крізь сторіччя. Де закладені таємні алгоритми, які відроджують головні історичні риси української нації?
Іларіон Павлюк, автор документального проекту «Код нації»: «У нашому фільмі ми шукали унікальний ключ до розкриття таємниці українців - того, що саме робить нас народом зараз, і дозволяло тисячоліттями переживати негаразди, які стирали з мапи цілі країни. Ми хочемо не просто показати українцям, чим саме відрізняємося від інших націй, але й проаналізувати нашу ментальність. Ми розповімо, де саме прошитий таємничий алгоритм, який робить нас усіх українцями. І цей алгоритм ми умовно назвали «кодом нації».
Що саме визначає українців? Кров? Земля? Мова? Світогляд? Цінності? Наскільки вам відомий ключ до таємниці цілого народу? Пройдіть тест, аби перевірити!

Şərh: 1 461
Клава Горина
Клава Горина
Хто дивиться цей фiльм у важкий для України час ,ми-разом!!Україна переможе,все буде Україна!!
Валентина Читвырык
Валентина Читвырык
Діти!Код нашої нації.
Степан Сахнович
Степан Сахнович 2 il əvvəl
Я українець , мій син українець , дасть Бог внук теж буде українцем . Батьківщину не вибирають її люблять і оберігають . Дякую Богу за мою землю
Галина Мельничук
Галина Мельничук
Дивлюсь випуск під час війни, як все стає ясним і зрозумілим, звісно що ми зовсім різні,ми не братні народи, ми українці 🇺🇦
Вяжемо за вечір
Вяжемо за вечір
Почалася війна, і в мене було фізичне відчуття,що в мене відбирають волю та земля уходить з- під ніг. Навіть страху було не багато, а саме злість якась прокинулась, що в мене відбирають не тільки моє. Тепер я розумію, що була злість на те, що хочуть лишити волію моїх дітей. Дай Бог нам сили вистояти та звільнити нашу землю.
Елена Литвин
Елена Литвин 3 il əvvəl
Я вважаю, що цей фільм потрібно показувати по українським каналами кожного місяця, доки до нас не дойде, що ми ми-- Нація!!! І ми маємо її відроджувати, кожен починаючи з себе!!!
Валентина Гладуш
Валентина Гладуш Il əvvəl
Моя Україна! Пишаюся твоєю красою, люблю твою мову, культуру і вірю, впевнена, МИ ПЕРЕМОЖЕМО, ВІДРОДИМОСЯ, МИ ВЕЛИКИЙ НАРОД З ВЕЛИКОЮ ІСТОРІЄЮ.СЛАВП УКРПЇНІ!!!!🌈🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Наталія Боднар
Наталія Боднар
Код української нації - це ЛЮБОВ . Любов до Бога, до ближнього, до мови, до дитини, традицій, пісні, рідної землі, до праці, любов до добра.
Yulia Savych
Yulia Savych
Ми сильна нація! Переможемо обов’язково 🙏🏻
ВОЛИНЬ UA
ВОЛИНЬ UA Il əvvəl
Який сильний фільм , були і посмішки і здивування …… Дякую за цей фільм , нарешті ми чуємо правду , я пишаюся що я українка , я пишаюся що народилася в Україні , я пишаюся моєю рідною мовою ! Слава Нації ! 🖤🖤❤️❤️ Слава Україні ! 💛💛💙💙
Molli Mazur
Molli Mazur 5 il əvvəl
Наша Украина - прекрасная страна! Люблю ее бескрайние просторы, леса, степи, реки, озера и моря. Я счастлива, что родилась на этой прекрасной земле с древней историей и храбрыми предками.
Олег Харлан
Олег Харлан 3 il əvvəl
Хай вічно ЖИВЕ НЕНЬКА УКРАЇНА,І НАША МОВА СОЛОВ'ІНА🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Wetter Lina
Wetter Lina
Родилась в Украине, 15 лет жила в России, а 22 живу в Германии, но каждый год мы ездим в Украину и когда я проезжаю границу и вижу наши поля,леса,реки ,,,,я выхожу из машины и от радости кричу признания в любви моей Украине...а потом становлюсь на колени и целую эту Землю...Землю предков!
Lichtkinder
Lichtkinder
Дуже дякую за чудовий фільм! Код нації-це і колективна свідомість народу, це духи-хранителі роду! Це не лише фізичні, але й метафізичні складові.
Tamara Klymenko
Tamara Klymenko 3 il əvvəl
Чудова робота! Честь і шана авторам! Слава Україні!
Александра Кривенко
Александра Кривенко Il əvvəl
в моей семье все украинцы со смешанными корнями - украинскими, польскими, турецкими, венгерскими и другими, повседневно чаще используем русский, чуть реже украинский.
Кисляк Єлизавета
Кисляк Єлизавета
Респект автору. Українців не здолати! Ми - єдині, ідентичні, вільні…. Проєкт надто потужний👍
Тарас Санко
Тарас Санко 3 il əvvəl
Живи вічно мій славетний Народ!!!
Надія Олійник
Надія Олійник
Дуже цікавий фільм! Вкінці при слові "діти" аж сльози на очах ...Справді, наші діти - наше все!
Elena. K.
Elena. K.
Моя рідна Україна, ми переможемо, правда і честь за нами!❤️🇺🇦❤️
Kardeşlerim 60. Bölüm @atv
2:16:52
KARDEŞLERİM
Baxış 5M
ДНК 2. У пошуках жінки (повний випуск)
1:03:34
Серіали України. Прем’єр
Baxış 378K
Ruthenia. Restoring the Nation's Code
1:00:05
Рутенія Фільм
Baxış 962K
Спадок нації
1:21:18
День Вишиванки
Baxış 719K