Григорій Квітка-Основ'яненко - Конотопська відьма (аудіокнига)

  Baxış 577,493

hetmanUA

hetmanUA

Il əvvəl

Григорій Федорович Квітка-Основ'яненко (1778 - 1843) - український прозаїк, драматург, новинар, літературний критик і культурно-громадський діяч. Засновник художньої прози та жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Твори письменника утверджували високі морально-етичні якості людини з народу, відіграли помітну роль у розвитку української мови. Як письменник, видавець, літературний критик і публіцист виступав в оборону художніх можливостей української літературної мови. Брав участь у заснуванні професійного театру в Харкові (1812), у виданні першого в Україні журналу «Українскій Вістникъ» (1816-1817), сприяв виданню альманаху «Молодикъ» (1843-1844).
«Коното́пська відьма» - сатирично-фантастична повість Григорія Квітки-Основ'яненка, написана в 1833, а опублікована в 1837 році у другій книзі «Малоросійських оповідань» письменника. Повість розповідає про козацьку старшину, сотника славної конотопської сотні Микиту Уласовича Забрьоху, його писаря Прокопа Ригоровича Пістряка та відьму Явдоху Зубиху. Твір складається з 14 розділів і має закінчення («закінченіє»). Кожен розділ повісті починається словами смутний і невеселий, які набули в українській мові статусу крилатих слів.

Şərh: 465
Irina Stepanova
Irina Stepanova 3 ay əvvəl
Наше рідне слово, піч час війни ще більше усвідомлюєш цінність нашої мови, культури і націі. Неймовірно гарний запис!
Anna Sotnykova
Anna Sotnykova 3 ay əvvəl
Слава ЗСУ та конотопським відьмам!
Tania Luchyn
Tania Luchyn 17 gün əvvəl
@Fox Night випадково написала🤭
Южное солнце
Южное солнце 29 gün əvvəl
😂
Otto
Otto Ay əvvəl
@Fox Night ну ще можна диканьським
Fox Night
Fox Night Ay əvvəl
@Tania Luchyn пвп
Tania Luchyn
Tania Luchyn Ay əvvəl
@Fox Night ф
Светлана
Светлана 4 ay əvvəl
Моя рідня, чудова й барвиста українська мова, як ти розквітаєш та сяєш коштовностями, коли за перо береться майстер. Скільки років минуло з того часу, коли цей твір був написаний, а ми й досі залюбки його слухаємо та насолоджуємось співом нашої солов'їної рідної мови! Дякую за чудове читання!!!
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ Gün əvvəl
@77jkl890 так само і слово "ждати" не є літературним, то теж розмовне. А от "тряпка" - чистий суржик, українською правильно буде "ганчірка", Ваша правда. Цілком згодна з Вами щодо галицького діалекту - дуже цікавий він, дуже колоритний. Я з Волині, але вже рік живу на Закарпатті - тутешній діалект для мене це взагалі невичерпне джерело захвату. Наприклад, ту ж ганчірку тут називають "рянда", якщо маленька - ряндочка🥰 мені настільки тут подобається, що за рік я вже розумію все...потихеньку починаю користуватися, що дуже тішить місцевих😁
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ Gün əvvəl
@77jkl890 "поздоровкатися" більш відноситься до розмовної мови, таке собі просторіччя. Також означає "потиснути руку при зустрічі". Літературною ж мовою буде "привітатися". "Привітати" - зовсім інше слово, російською буде "поздравить"(наприклад, зі святом).
77jkl890
77jkl890 Gün əvvəl
@꧁Golden Wife꧂ я слышал и " фура жде" не "чекайе" нет просто украинской раскладки дать "э" в другую сторону. Так и слышал "даты тряпку в руцi" не "ганчирку". Я конечно не эксперт но украинский язык знаю из книг и телевизора. Говорить конечно уже не умею но Галицкий это по 2 новых слова в приложении.
77jkl890
77jkl890 Gün əvvəl
@꧁Golden Wife꧂ вот мне интнрестно как правильнее "поздоровкатись" или "привiтати" ? Тайм код 7:45. Язык всегда меняется вне зависимости от страны, а больше от расположения людей.
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 11 gün əvvəl
@Андрій Позненко повторю для тих, кого Бог мозком не обдарував - залиште свої хворі фантазії при собі. Не треба приписувати людям те, що самі вигадали. І казати "зрозумів" у даному випадку - зовсім недоречно, бо нічого Ви не зрозуміли.
Elena Novikova
Elena Novikova 3 ay əvvəl
Випадково почала слухати- і не могла відірватись, який розкішний твір і чаруюче читання, дякую! 👏👏👏
Юлия Люблян
Юлия Люблян 3 ay əvvəl
ГОСПОДИ, ЯК ЖЕ Я, ОБОЖНЮЮ УКРАЇНСЬКУ КЛАСИЧНУ ЛІТЕРАТУРУ. З ГРАМОТНОЮ І ЧИСТОЮ ДИКЦІЄЮ І ПРАВИЛЬНИМ НАГОЛОСОМ. .ЩИРО ДЯКУЮ 💙💛💙💛💙💛✊✌👏👍💙💛💙💛 УКРАЇНСЬКА МОВА,- ЦЕ ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ , НАШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ І ОБЕРІГ ,- ,ДЛЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО РОДУ. 💙💛💙💛💙💛
Zaur Apaev
Zaur Apaev 6 gün əvvəl
ПОТРЯСАЮЩЕПрекрасныеУКРАИНСКИЕДевушкииЖенщины👑СамыеКРАСИВЫЕ!!!СамыеОБВОРОЖИТЕЛЬНЫЕ!!!СамыеСОВЕРШЕННЫЕвМИРЕ!!!ДайБОГВамЗдоровья,СЧАСТЬЯиБЛАГОДЕНСТВИЯ!!!БлагословииХраниВасБОГ💟🌹🌹🌹👏👏👏
Maria Kozlovska
Maria Kozlovska 4 ay əvvəl
Василь Степанович,дуже дякую за озвучку! Ваш голос занурює в атмосферу цього твору і часу,ніби сам там,перебуваєш.))😀👍💐♥️👏
людмила прудникова
людмила прудникова 6 ay əvvəl
Один чтец настолько талантлив,что своим прекрас ным чтением предствил целый театр! и голос приятный,с большим удовольствием слушаю. Здоровья всем и счастья!
Олександра Макарова
Олександра Макарова 3 ay əvvəl
Яка красива дикція, схоже на Ступку. Яка красива у нас мова!!!
Matii
Matii Gün əvvəl
'8
Matii
Matii Gün əvvəl
8
Руслан Багрій
Руслан Багрій Ay əvvəl
У
Руслан Багрій
Руслан Багрій Ay əvvəl
Ше
Руслан Багрій
Руслан Багрій Ay əvvəl
Н
bl mi
bl mi 2 ay əvvəl
Класс! Я з Беларусі! Украінскую мову не ведаю, але слухаю с задаваленнем, такі выдатны голас!
Анатолій Погребицький
Анатолій Погребицький 7 ay əvvəl
Як бальзам на душу. І сюжет, і мова рідна, а про пана Василя Степаноаича Мазурка і казати нічого бо всі його голос чули. Це майстер слова вищої марки. Дуже радий і втішаюсь українською мовою, на відміну від паганої мови паганого писаря.
Елена Ра
Елена Ра 11 gün əvvəl
Василь Петрович Мазур, а не Мазурок
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 2 ay əvvəl
@Владимир Пепрович це не московитська.
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 3 ay əvvəl
Чому ж "паганої"?
Майя Касынюк
Майя Касынюк 3 ay əvvəl
Згадалось дитинство, як ми з бабу об сидимо біля грубки і слухаємо радіо театр. Аж мурахи!
Лидия Орел
Лидия Орел Gün əvvəl
Я теж завжди малою з батьками слухала радіоспектаклі, " Театр у мікрофона", щось готували із матусею на кухні та й слухали. Так затишно і хороше на душі тоді було, в дитинстві відчуваєш все щиро і по- справжньому..Давно на світі немає батьків, лише спогади залишились..А сьогодні, у неділю вирішила вареників наліпити та щось послухати, та випадково увімкнула цю класику української літературу у чудовому виконанні, стільки емоцій...
Лана Ждан
Лана Ждан 4 ay əvvəl
Дякую вам за працю, більше б українського читання на ютубі💝
Олександра Орел
Олександра Орел 2 ay əvvəl
@Ira Sas пппппппппппппппппппппппппппвпппппрппппрппппппппппппппппппппппппппппаппппппапппапппппппппппппппппппппппппппппппащппппппппппппппрппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппаапппппппппппппа8ппппппппппапппппппппппппапппппппппппппппппппапппппапппппппппаппаапппппппппппаапппаппаппппппппппппппппвпппппппаппппппппппппппппппппаппппппппапппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппапппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппп8пппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппяппапппппппппппаппппппапппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппащвпппппвпппппппппппппп8ппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппрпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппп8ппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппппппапппаппппппппвпппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппаппппаппппп8ппрпппппппппппппппвппппппппппппппппппапппаппппппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппвппппппппппппппппппппппвппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчппппппппппаппппппппппппппппапппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппаппппппппппппппппппппппаппппаппчппппапппппппппппппппппппппппппппппппвппппппппппппппппппппппппппппп8ппппп8щппппппаппппппппащппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппапппппрппппппппппппппрпаппппппппппппппппппппппппппппппа
Ira Sas
Ira Sas 3 ay əvvəl
Вельми вдячна за ваші старання , все що гедочттала, освоюю у старості. Творчого натхнення, успіхів і здоров,я.
Iryna Wetzel
Iryna Wetzel 3 ay əvvəl
Дякую пане Василю Мазуру за прекрасне озвучення книг. Ваш голос можна пізнати з тисячі голосів. Дуже люблю Вас бачити у спектаклях театру імені Івана Франка. Ви ототожнюєте неперевершений український колорит!
Тягач Могучий
Тягач Могучий 3 ay əvvəl
Як же Ви чудово читаєте, пане! Я в захваті.
Barbara Bronder
Barbara Bronder 3 ay əvvəl
Про конотопську відьму зараз дуже актуально 😏🇺🇦
Leon Renk
Leon Renk 4 ay əvvəl
Василю Степановичу хвала! Квітка-Основ'яненко геній!
Лілія Клімчук
Лілія Клімчук 3 ay əvvəl
Думала, що слухатиму по годині в день, але не зогледілась, як книга завершилась)) Дякую за майстерне прочитання! 💙💛
Ігор Ульянець
Ігор Ульянець 3 ay əvvəl
Та сама історія...)
Mari Max
Mari Max 3 ay əvvəl
Слухаю під час війни на ніч , і насолоджуюсь)згадуючи як в дитинстві читала
Лидия Орел
Лидия Орел Gün əvvəl
Так, шкода лише, що під час війни на телеекранах усяка непотріб іде, а класику української літератури наші люди не бачать..
Анна Мария
Анна Мария 3 ay əvvəl
Дуже дякую за чудово і талановито прочитаний утвір класика української літератури. Неймовірне задоволення, низький уклін. Дай Вам Бог. Привіт з Ірландії
Антоніна Хромець
Антоніна Хромець Il əvvəl
Слухати таке озвучення твору - саме задоволення
Елена Черкасова
Елена Черкасова 3 ay əvvəl
Боже! Я потрясена талантом Чтеца! Это музыка для души!
 ВІЛЬНІ ЛЮДИ В США
ВІЛЬНІ ЛЮДИ В США 3 ay əvvəl
Прослухала із задоволенням! Дякую! Слава Україні! 💛💙🌻
Тина
Тина Il əvvəl
Дякую за можливicть МАТИ насолоду вiд твору та виконання.
TETIANA SKRYPKA
TETIANA SKRYPKA 3 ay əvvəl
Дякую Вам за чудовий розказ. Слухаю, слухаю і наслухатись не можу, ніби попала у ХVIII-ХІХ вік. Голос дуже приємний. У нас сама чудова мова!
Алексей Богацкий
Алексей Богацкий Il əvvəl
Озвучка очень классная!
Tais Afina
Tais Afina 2 ay əvvəl
Спасибо огромное, открываю для себя украинскую литературу, чтецу отдельный респект, слушала, не могла оторваться..... Тысячу лайков и подписка.
Olga Samonenko
Olga Samonenko Il əvvəl
Дякую за можливість прослухати українського класика в такому чудовому виконанні.
Антоніна Чегіна-Мальцева
Антоніна Чегіна-Мальцева 4 ay əvvəl
І твір і читання прекрасні. Дякую!!! Ось так і закохуєшся в своє, рідненьке.
Чумак Юлія
Чумак Юлія 3 ay əvvəl
Як чудово озвучений твір. Щиро дякую !
Sofia Bereza
Sofia Bereza 3 ay əvvəl
Слухаю під час війни. Дякую за озвучку!
Светлана Шляк
Светлана Шляк 9 ay əvvəl
Дякую Василю Степановичу Мазуру за неймовірне прочтіння твору.
Па Па
Па Па 3 ay əvvəl
Дякую за чудове читання.. Отримала неймовірне задоволення. Дякую ☺️🇺🇦💝
Olena Doroshenko
Olena Doroshenko 3 ay əvvəl
Озвучка шалено крута💙💛!!!!
Светлана Дегтярёва
Светлана Дегтярёва 4 ay əvvəl
Чудове прочитання, буду ще раз слухати!
Маргарита Маргарита
Маргарита Маргарита 4 ay əvvəl
супер! так мои дедушка с бабушкой говорили, очень приятно слушать
Illidari Irridal
Illidari Irridal 2 ay əvvəl
@Тоня Слюсар а в Києві жах з мовою, почала спілкуватись українською, а всі відповідають російською. Цікаво, яка була б їх українська. З яким діалектом, ехх
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 3 ay əvvəl
@Тоня Слюсар дуже приємно слухати. Я люблю й діалекти, але саме Полтавський варіант завжди вважала літературним.
Тоня Слюсар
Тоня Слюсар 3 ay əvvəl
200 років пройшло з часу написання твору, а мова яка гарна,яка була така й залишилася, так розмовляютьна полтавщині ,і черкащині і зараз,
Людмила Савчук
Людмила Савчук Il əvvəl
Чудове прочитання! Дякую
Юрий Куц
Юрий Куц 3 ay əvvəl
Дуже гарно і виразно читає . Як приємно чути рідну мову на чужині .
Nataliia Churpita
Nataliia Churpita 2 ay əvvəl
Яка гарна мова, як гарно читаєте - як пісня. Дякую дуже 🙏💛💙
Вільна Україна
Вільна Україна 10 ay əvvəl
Ох , як мені гарно чути такий голос , ніби мій таточко читає мені наніч . Дуже дякую .
Радион Полевич
Радион Полевич 3 ay əvvəl
Неперевершений твір і виконання!
Лимонная Туся
Лимонная Туся 2 ay əvvəl
Привіт з Дніпра! А знаєте, це моя перша аудіо книга! Дуже сподобалось, чудове читання! Навіть не помітила різниці, здається сама читала. Щиро дякую. Тепер буду всі книги слухати.
Лимонная Туся
Лимонная Туся Ay əvvəl
@Siempre Feliz Дякую. Дуже сподобався Багряний👍
Siempre Feliz
Siempre Feliz Ay əvvəl
Я теж під час війни почала слухати, нашу літературну спадщину
Siempre Feliz
Siempre Feliz Ay əvvəl
Рекомендую "Кайдашева сім'я", та "інститутка" Марка Вовчка !!!
Tais Ka
Tais Ka 3 ay əvvəl
Потрясающее произведение!!
Elena Shaposhnik
Elena Shaposhnik 3 ay əvvəl
Приятно слушать хорошо читаете давно не слушала на украинском
Евгения Гречаник
Евгения Гречаник 2 ay əvvəl
В школі читали цей твір, але я вже геть забула, про що там. Поки слухала - згадувала)) зараз все сприймається зовсім інакше. Дуже сумую за своїм рідним містом, Конотопом🥺
Ирина Ирина
Ирина Ирина 5 ay əvvəl
Чтец , талант!
Mila Mila
Mila Mila 4 ay əvvəl
Ловко прочитано ,грамотно ; й мовою таки нашою ! Спасибі !
Elvira Protsenko
Elvira Protsenko 2 ay əvvəl
Услада для ушей и души!!!! Шедеврально озвучен шедевр!!!! Просто шикарно,вкусно, колоритно!!! Нет слов!!!! Чтецу огромнейшее спасибо!!!!
Дмитрий Д
Дмитрий Д 3 ay əvvəl
Класс) спасибо большое за озвучку! Приятный голос
Марія Бабійчук
Марія Бабійчук 3 ay əvvəl
Дуже гарно 😍 велике дякую за працю❤️
Anna Butenko
Anna Butenko 2 ay əvvəl
29.05.2022. время 23.40. Одесса🐬 Устала от просмотра военных действий, прогнозов, злости и слез. Решила послушать, отвлечься от всего этого ужаса. 🌈🕊️🌻💗🇺🇦🇺🇦🇺🇦💗🌻🕊️🌈
Света Лисица
Света Лисица 2 ay əvvəl
Дякую, закохалася вдруге в українську мову, а також дуже важливо хто читає, все це разом -- божий енергетичний спів, будьласочко, побільше творів українською мовою🙏🙏🙏🙏🙏
Ірина Будко
Ірина Будко 6 ay əvvəl
Велика подяка за неймовірний твір.
Галина Артёменко
Галина Артёменко 4 ay əvvəl
Як же захотилось,таке кино побачити.дуже дякую.Слухала и представляла.💙💛🌻🌻🌻🙏🙏🙏💕💕💕
Dariya Ivanytska
Dariya Ivanytska 29 gün əvvəl
В театрі Франка в Києві вистава була.. Про кіно не знаю..
Галина Артеменко
Галина Артеменко 5 ay əvvəl
Яка гарна наша солов'їна! Дякую !!
Светлана Шевчук
Светлана Шевчук 3 ay əvvəl
Спасибо за видео книгу. Я не читала,а теперь прослушаю. Лайк.
Nina Thurey
Nina Thurey 5 ay əvvəl
Дуже цікаво, а мова , мова,-- чудо
qwerty qeerty
qwerty qeerty 3 ay əvvəl
Слушаю с удовольствием Привет из Крыма
Siempre Feliz
Siempre Feliz Ay əvvəl
❤️❤️❤️
Вито Коваленко
Вито Коваленко 3 ay əvvəl
Дякую, слухала з великим задоволенням Озвучка прекрасна.
Сергій Погрібний
Сергій Погрібний 3 ay əvvəl
Дякую Вам за вашу роботу.Дуже приємна озвучка.
Оксана Онуфрак
Оксана Онуфрак 4 ay əvvəl
Дуже дякую! Чудове почитання!
Яна Крагель
Яна Крагель 3 ay əvvəl
Озвучено просто чудово. Дякую вам.
Alla Kravets
Alla Kravets 3 ay əvvəl
Agree with other’s comments it’s magical reading and mova.;цэ насправжди чудово. Дякуемо дуже . Хотилось слухати бильше.
Liubov Beldii
Liubov Beldii 4 ay əvvəl
Неймовірно чудовий твір . Озвучення прекрасне .
Alex Tregub
Alex Tregub 3 ay əvvəl
Наш Конотоп, він того вартий!)
Darina Sheshenya
Darina Sheshenya 2 ay əvvəl
так, наше місто найкраще)
Ирина Меркулова
Ирина Меркулова 4 ay əvvəl
Зараз слухаю i розумiю, що тодi,що тепер, багато хто конотопських вiдьом ловить, замiсть допомогти армii.
Gloria Arrowhead Ripper
Gloria Arrowhead Ripper 4 ay əvvəl
О, так- то така відчайдушна заява про наміри, шукають хлопці пригод.
Yuriy Burov
Yuriy Burov 3 ay əvvəl
Дякую, це пречудово!
Nika N
Nika N 3 ay əvvəl
Які скарби української літератури були поза увагою до цих важких часів! Нарешті ми усвідомимо себе.
Vit Gur
Vit Gur Il əvvəl
Щоб всі бачили: так чудово читає Василь Степанович Мазур, Народний Артист України.👏👏👏👍
Olga Moukoed
Olga Moukoed 8 gün əvvəl
@Галина Ветрова зе і пороха обох треба під суд.
Anna Andriyaka
Anna Andriyaka Ay əvvəl
@Галина Ветрова Все вірно ви про Зеленського кажете. У нас, ще на нього говорять, « найвеличьніший» та « наполеон», бо вже дійсно носа задер та представляє з себе та на мою думку має імперські амбіції.
Галина Ветрова
Галина Ветрова 2 ay əvvəl
@Утро Вечер Вот с этого и начинается Культ Личности. Будьте осторожны: не сотвори себе кумира. Он у вас артист, а значит тщеславный и этому нельзя потакать. Кстати, я смотрю ваш Новостной марафон и вчера прозвучал очень тревожный сигнал: в такое время он продолжает дискредитировать другого лидера ( хочет быть один). Я о показаниях Медведчука. Почему дали его показания о Порошенко, а другие фамилии не назвали? Порошенко доставал уголь в ДНР, отказавшись от света у нас, а Зеленский брал свет у нас. В чем разница преступления? Продажа газовой трубы? Голословно, мошт Медведчук даже и врет, да это и не важно - важно, что непроверенная информация пошла в эфир. А это первый шаг распрей. Сколько последователей у Плрошенка - 24%? И, самое главное, что не мешает знать: Путин так ненавидит Порошенка, что перед выборами Зеленского в ваши уши и глаза влил против него море фейковых видео. И вы их проглотили, как мои соотечественники жрут кремлевскую пропаганду и счастливы. Если бы остался Порошенко - Путин бы не посмел даже заикнуться за спец.операцию, прежде всего потому, что те деньги, которые ваш Зеленский потратил на дороги, он бы пустил на оборону. Так что, я пока ставлю Пу и Зе в один ряд, а потом посмотрим, как у вас будут развиваться послевоенные события.
Утро Вечер
Утро Вечер 2 ay əvvəl
@Галина Ветрова наш Зеленський-найліпший лідер!
꧁Golden Wife꧂
꧁Golden Wife꧂ 3 ay əvvəl
@Галина Ветрова щиро дякую Вам. Приємно знати, що в росії теж є Люди. Привіт із Закарпаття🤗
Rostyslav Siryk
Rostyslav Siryk 3 ay əvvəl
Писар описує дію нечистих сил: 54:10 Відгуки цього сюжету я чув в переказах селян, які стверджували, що там-то (назву н.п. не даю з етичних міркувань) одна народила ящірку. Читання - просто ватра, дякую сердешно 🔥
Юра Грищенко
Юра Грищенко 2 ay əvvəl
Дуже гарний твір .Озвучка супер слухав би й слухав.Чтець, разом з автором ,нібито художник малює картину ,мазко за мазко змальовуючи про все ,що відбувається у творі.
lesya kocherga
lesya kocherga Il əvvəl
читає супер👍 💙💛пишаюсь українським 💛💙
Galina Fulei
Galina Fulei 3 ay əvvəl
Слухаю під час війни на ніч і не можу натішитися як же чудово озвучена крига! Дякую
Богдан Гнатюк
Богдан Гнатюк 15 gün əvvəl
@инуся инчик ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;;;;ми;ми;и;;;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;;;;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;;и;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;и;;;и;;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ми;;и;ми;;иии;ии;;ии;ии;ии;;иии;;иии;;ииии;;ии;ииии;;ииии;и;;;и;;;;;иии;;;и;;;ии;;ии;;ии;ии;;ииии;и;и;иии;ииии;иииии;и;иииии;иии;и;;и;иииииииииииииииии;иииииииии;и;ии;ии;иии;ииии;ииии;
Лілія
Лілія 25 gün əvvəl
@Правий Лев особливо коли він на дивані!!!!, Я про сашу
Linna Linna
Linna Linna Ay əvvəl
@Max Goloborodko Дякую Вам...)
Max Goloborodko
Max Goloborodko Ay əvvəl
Сиджу в окопі і слухаю.
K_680muzik
K_680muzik Ay əvvəl
😔
Володимир Бражник
Володимир Бражник 3 ay əvvəl
Випадково потрапив,підписка і вподобайка.Дякую за чудову працю, аудіо блокбастер.👍👍👍
Olha Davydenko
Olha Davydenko 2 ay əvvəl
Слухала б і слухала 😍 неймовірна озвучка!
Неля Бажан
Неля Бажан 3 ay əvvəl
Щиро дякую за чудовий твір та гарне читання. Атмосфера унікальна. 👍👍👍
Алина Лебедь
Алина Лебедь 3 ay əvvəl
Суцільна насолода! Дякую!
Юрий Акулов
Юрий Акулов 7 ay əvvəl
Ачтож об Авторе не слова. ТАЛАНТ!
olena
olena 3 ay əvvəl
Под видео
Вячеслав Шидловський
Вячеслав Шидловський 2 ay əvvəl
Дякую за озвучування української класики! І ще кілька слів для коменту, щоб ютуб краще рекомендував 😀
Надія
Надія 3 ay əvvəl
Дякую за чудове прочитання!
Tetiana Riabova
Tetiana Riabova Il əvvəl
Дуже дякую! Але , на жаль, невідомо хто так чудово озвучує текст .
HeaDShoT
HeaDShoT Il əvvəl
Озвучує Народний артист України Василь Степанович Мазур.
Mursel Seferov - Yaram Oldurmez 2022 (feat. Zawanbeats)
2:53