MERSİN POLİSEVİNE SALDIRAN VE POLİS MEMURU SEDAT GEZER'İ ŞEHİT EDEN TERÖRİST BAKIN KİM ÇIKTI

  Baxış 10,145

internethaber

internethaber

2 ay əvvəl

MERSİN'de polis memuru Sedat Gezer'i şehit eden Dilşah Ercan isimli teröristin CHP'nin Tutuklu Gazeteciler Raporu'nda gazeteci olarak yer aldığı ortaya çıktı.
Mersin'in Tece ilçesinde polisevine lüks araçlarıyla saldıran teröristlerden Dilşah Ercan hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı.
Mersin'de polisi şehit eden terörist Dilşah Ercan'ın CHP'nin Tutuklu Gzeteciler Raporu içerisinde gazeteci olarak yer aldığı ortaya çıktı! Zozan Tolan kod isimli teröristin İzmir'de hapis yatarken 'gazeteci' olarak raporlandığı bildirildi.
Mersin'deki terör saldırısından son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Polis memuru Sedat Gezer'i şehit eden Dilşah Ercan'ın eylem sırasında kendisini patlattığı bildirildi.
Zozan Tolan kod adlı Dilşah Ercan'ın daha önce Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yayınlanan 'Tutuklu Gazeteciler Raporu' içerisinde yer aldığı ortaya çıktı.
Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Manisa Milletvekili Özgür Özel imzasıyla hazırlanan 'Dünyanın En Büyük Cezaevi: Türkiye' isimli raporda terörist Dilşah Ercan da gazeteci olarak yer aldı.
Tutukluluk nedeni olarak muhabirlik gösterildi
Ercan'ın o dönem PKK - Örgüt üyeliğinden hükümlü olduğu ve İzmir'de cezaevinde olduğu bildirildi. Terörist Ercan'ın tutukluluk nedeninin gazetede muhabirlik yapması gösterildi.
ABONE OL: bit.ly/2SSb3fL
Hadi Özışık ve Süleyman Özışık'ın birlikte kuruluşunu yaptığı İnternethaber, 5 Mayıs 2000 yılında kuruldu. İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde gazeteoku, cevaplatv, internetspor, memurhaber, internetistanbul, elmaelma, gazeteciler, siteleri yer almaktadır.
Hadi Özışık'ın AZshow Kanalı:
bit.ly/2GoEukA
Köşe yazarları Sesli Makale:
bit.ly/2OdTurZ
🌐 Bizi Takip Edin!
tr.pinterest.com/internethabercom
internethaber
wwwinternethabercom
internethaber

Şərh: 28
Caner
Caner 2 ay əvvəl
Şehidin hesabını " Teröristlerin ayakkabı numaralarına kadar biliyoruz "deyip onları yakalamayan yetkililere sormak lazım.
Caner
Caner Ay əvvəl
@Bhll Her şeyini bildiği halde teröristleri yakalamayanlar onlara omuz veriyor demektir.Ben de yakalayın diye onlara söylüyorum.Anlama özürlü müsün.
Bhll
Bhll Ay əvvəl
Terörist değil deyip tüm hainlere kahpelere omuz verenlere neden birşey söylemiyorsun
Duman
Duman 2 ay əvvəl
Yok yok gazeteci o lütfen !!!! Chp oy yoksa dağdaki ve şehirde ki teröristler nasıl bizi öldürsün chp ye oy
aslanaslanbey006
aslanaslanbey006 2 ay əvvəl
Gazetecileri içeri alıyorlar, susturuyorlar diyerek, Avrupaya miti şikayet edenlere, ülkede kaos çıkaran ChPkk'yada bir çift söz söyle. Nereden geliyor bu Erdoğan düşmanlığı? Şahsi problemin varsa söyle, anlat haklıysan hak verelim. Polis sınav sorularını çalanlara, apo'nun heykelini dikeceğiz diyenlerede bir şey söyleyecekmisin? Ekonomi çöktü deyip iphone 14 ile reportaj yapanlarada salla bir şeyler. Bir gecede 26 banka kuruluşunu batıranlara, belediyeden un çuvallarıyla şöförüne para taşıtanlara sallayacakmısın bir iki kalem? Gezide ülkeyi 100 milyar dolar zarara sokanlara, polise çelik misket atan çocuğu, ekmek almaya gidiyordu diyenlerede salla oğlum, inandırıcı olsun! Yoksa benmi yazayım?
Ahmet serkan Oğuz
Ahmet serkan Oğuz 2 ay əvvəl
Chp' nin baskıları sonucu serbest bırakıldı. Neymiş gazeteciymiş. Sanki gazeteci suç işleyemez. Bay kemale göre Türkiye en büyük cazaeviymiş.
Murat Temür
Murat Temür 2 ay əvvəl
seçim çalışmaları tam gaz devam😁
gökhan arslantürk
gökhan arslantürk 2 ay əvvəl
Vaybe seçime az kaldı, kendimizin dikkatli olması lazım,
savaş kılıçkaya
savaş kılıçkaya 2 ay əvvəl
konu başlığı ile haber başka
Fedai Uysl
Fedai Uysl 2 ay əvvəl
Yaşasın turan ordusun
karagumruk
karagumruk 2 ay əvvəl
CHP pişmanlıktır.
Freeky2050
Freeky2050 2 ay əvvəl
Akp de oyle. Sulo nedemisti pkk bitti demisti. Belli oluyor bu kopekler bitmedi. Sehirlere kadar girdiler. Turkiyeyi irkci milliyetci turk biri yönetmeli
Ancient& Modern
Ancient& Modern 2 ay əvvəl
Oy veren onlardandır