Kadir Gecesi Duası - Allah kabul eylesin - Geceniz mübarek olsun!

  Baxış 289,748

İbrahim Esen

Il əvvəl

Kadir Gecesi Duası- Allah kabul eylesin! Rahmân ve rahîm olan Allah’ın adıyla... Âlemlerin Rabbi Allah’a hamd olsun. Salat ve selam Peygamberimiz Hz. Muhammed (as)’in Ailesinin ve bütün Ashabının üzerine olsun.
Ey gerçek ikrâm sahibi Allah’ım! Bin aydan hayırlı olarak beyan buyurduğun Kadir Gecesinde huzuruna geldik, ellerimizi açtık Sana dua ediyoruz. Bizleri boş çevirme Ya Rabbi!
Ey Mevlâmız! Hidayet ettiklerinin arasında bize de hidayet et, afiyet verdiklerinin arasında bize de afiyet ver, sahip çıktıklarının arasında bize de sahip çık. Bize verdiklerine bereket ver. Bizi kaza ve kaderinin şerrinden koru. Sen hükmedersin, kimse Sana hükmedemez. Arka çıktığın hor olmaz. Rabbimiz mübarek ve yücesin.
Ey sayısız nimetler veren Allah'ım! Senden yardım isteriz, günahlarımızı bağışlamanı isteriz, razı olduğun şeylere hidayet etmeni isteriz. Sana inanırız, sana tevbe ederiz. Sana güveniriz. Bize verdiğin bütün nimetleri bilerek Seni hayır ile överiz.
Sana şükrederiz. Hiçbir nimetini inkar etmez ve onları başka-sından bilmeyiz. Nimetlerini inkar eden ve Sana karşı geleni bırakırız.
Ey varlıklara lâzım olan her şeyi veren Allah'ım! Biz yalnız Sana kulluk ederiz. Namazı yalnız senin için kılarız, ancak Sana secde ederiz. Yalnız Sana koşar ve Sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız.
İbadetlerini sevinçle yaparız. Rahmetinin devamını ve çoğalmasını dileriz. Azabından korkarız, şüphesiz Senin azabın kafirlere ve inançsızlara ulaşır.
Ey cansızlara can, ölülere hayat veren ve hayatı devam ettiren hayatın gerçek sahibi Allah'ım! Bize dünyada iyilik ve güzellik, ahirette de iyilik, güzellik ver. Bizi ateş azabından koru.
Ey bizim Rabbimiz! Beni, annemi ve babamı ve bütün Mü'minleri hesap gününde (herkesin sorguya çekileceği günde) bağışla.Ey Allah'ım! bize Senin rızanı ve hoşnutluğunu kazandıracak salih ameller işlemeyi nasip eyle.
Allah'ım! Kâbe-i Muazzama’nın Rabbi! Bizleri Cehennem azabından âzâd eyle. Mel’ûn Şeytan’dan, onun tuzaklarına düşmekten ve her türlü kötülükten muhafaza buyur. Verdiğin
rızka bizleri kanaatkâr kıl, ihsan ettiklerinin bereketli eyle.
Sonsuz cömertlik, kerem, lütuf, nimet, atâ ve ihsan sahibi Allah’ım! Bizleri huzuruna gelen heyetlerin en fazla ikram görenlerinden eyle. Bütün işlerimizin âkibetini güzel eyle. Bizleri dünya ve âhiret rezilliğinden, rüsvalığından muhafaza eyle.
Allah’ım! kapna geldik. Huzurunda çaresiziz, güçsüzüz, aczimizin idrakindeyiz. Ey ihsanı uçsuz bucaksız Rabbim! Rahmetini umuyoruz, azabından korkuyoruz.
Allah’ım! Sayısız nimetlerin için Sana hamd ederiz. Salat ü selamın en güzeli, Enbiyânın Efendisi, iki cihan serveri bütün Rasullerin, seçtiklerinin Efendisi Muhammed’in, (as) Âl ve Ashabının üzerine olsun.
Allah'ım, biz yeryüzündeyken, yeryüzünün altındayken ve amellerimizin size arz edileceği günde bizi her türlü azaptan, sıkıntıdan koru. Allah'ım, Sana karşı duruşumuzu güzelleştir.
Allah'ım, kıyamet gününde hesaba çekilmek üzere amellerimiz Sana sunulduğu gün bizi hayal kırıklığına uğratma. Cenetinle ve Cemalinle biz sevindir.
Allah'ım, Ey Rabbimiz! Bizden namazımızı, teravihimizi, orucumuzu, gece ibadetimizi, kıraatimizi, rükuumuzu, secdemizi, tesbihimizi, yalvarıp yakarışımızı, teşehhüdümüzü kabul et!
Kabahat ve kusurlarımızı yüzümüze vurma Şüphesiz Sen, Sen Tevvabsın Mümin kullarına Rahimsin ....

Şərh
Arafa Arafa
Arafa Arafa Ay əvvəl
Амин🤲Амин🤲Амин🤲Амин🤲Амин🤲😢😢😢😢🌹❤️💚Аллаhумма Амин🤲🤲🤲😢😢😢
Antoaneta Vasileva
Antoaneta Vasileva Ay əvvəl
Allah razi olsun tum vefat eden akrabalarimiza degsin duvalarimis amin
Günay Werner
Günay Werner Ay əvvəl
👉ALLAH YOKTUR👈
Hasan Ali Diken
Hasan Ali Diken Ay əvvəl
Bugün, babamın ahirete irtihalinin 2. yılı dolmak üzeredir. Babam, oruçluyken vefat etti. Allah, babamın orucunu cennet bahçelerinde açtırsın. O'na gani gani rahmet eylesin. Âmîn...
Nejdet Yakubov Nesoyeli
Nejdet Yakubov Nesoyeli Ay əvvəl
Allah kabul etsin inşallah Aminn
Halil İbrahim Kol
Halil İbrahim Kol Ay əvvəl
"Kadir gecesi olunca, Cebrail aleyhisselam meleklerden bir cemaat ile iner; ayakta ibadet eden veya oturarak Allah'ı zikreden her kula dua eder ve selam verir" Hadis-i Şerif Yüce Rabbimiz affedicidir, affetmeyi sever, Kadir gecesi hürmetine bizleri affeylesin. Tuttuğumuz oruçları; kıldığımız teravihleri; okuduğumuz hatimleri, sureleri, salavatları, duaları kabul eylesin. Muhammed aleyhisselatü vesselam ümmetini her türlü beladan korusun. Hastalarımıza acil şifalar versin, bütün insanlığı salgın hastalıktan kurtarsın. Amin inşaAllah. Selâm ve Duâ ile...
Ilhama Gasimli
Ilhama Gasimli Ay əvvəl
Teşekkür ederim hocam. Allah hepimizin dualarımızı kabul eylesin. Amin.
Songül Avcı
Songül Avcı Ay əvvəl
Allahim bu duanin huzu hürmetine yardım et yarabbim bize sana ihtiyacımız var Allahim senden başka kimsemiz yok yarabbim Allahim bu gece tüm dualar kabul olur yarabbim sana sığınıyoruz yarabbim senden dertlerimize care istiyoruz Allahim yasadiklarimizi yalniz sen biliyorsun yarabbim dermanımizi sen ver yarabbim aileme yardim et yarabbim amiiin amiiin yarabbim Allahim sana sığınan tum kullarina bu mübarek gecede koru bizede yardim et yarabbim amiiin amiiin amiiin yarabbim 🤲🤲🤲🙏🙏
Serpil Ege
Serpil Ege Ay əvvəl
Amin agziniza sağlıkla 🙏
Sey_Fiber
Sey_Fiber Ay əvvəl
ALLAH RAZI OLSUN OLSUN
Jasmin Jasmin
Jasmin Jasmin Ay əvvəl
Allahım, bizi cəhənnəm odundan qoru, günahlarımızı bağışla. Ey rəhmlilərin ən rəhmlisi bizi cənnətlə mücdələ, dünyamızı və axirətimizi gözəl elə. Amin!
Kuddusi Demir
Kuddusi Demir Ay əvvəl
allah razi olsun diline ve gonlune saglik
Derya aydogdu
Derya aydogdu Ay əvvəl
Allah sizdenrazi olsun hocam bütün Müslümanlarının kadir gece simübarekdularidilekleri kabul olsun
Sabiha Karagöz
Sabiha Karagöz Ay əvvəl
Allah razı olsun
Замира Эминова
Замира Эминова Ay əvvəl
Amin Amiiin İnşallah Allah kabul etsin Allah razı olsun Sizden🙏
Ünzile Utku
Ünzile Utku Ay əvvəl
Alllahim razi olsu
M2B 26
M2B 26 Ay əvvəl
Allah razı olsun hocam sesinize nefesinize sağlık 🤲😔
Dasqin Eldarli
Dasqin Eldarli Ay əvvəl
Cox teşekkur ederim sana Allahim. Sen yaratiqlarini dogru yola cennetin qapilarina teref apar.
Hülya Doğan
Hülya Doğan Ay əvvəl
Kadir geceniz mübarek olsun. Dualarımız kabul olsun inşallah 🤲
anonim2011 Şahverdiyevlər🧸
anonim2011 Şahverdiyevlər🧸 Ay əvvəl
Allah razi olsun
Reyhan Xelilova
Reyhan Xelilova Ay əvvəl
Amin Allah . Allah mübarək eləsin hamımızın Qədir gecəsini . Amin
Salam Salam
Salam Salam Ay əvvəl
Amin!🤲♥️💫
brawl bom
brawl bom Ay əvvəl
Quran surelerin azerb ve ereb dillerinde oxunuwu
Hikmet Yalcin
Hikmet Yalcin Ay əvvəl
Amin
Meryem Özdem
Meryem Özdem Ay əvvəl
Amiiinnn
Muserref Uzer
Muserref Uzer Ay əvvəl
Amin amin amin inşallah Allah kabul etsin
Doğan ırak
Doğan ırak Ay əvvəl
Sizden de Allah'ım razı olsun
Feryal Yoldaş
Feryal Yoldaş Ay əvvəl
ALLAH razı olsun sizden hocam çok güzel olmuş duanız
Münevver Emenci
Münevver Emenci Ay əvvəl
Aminn çok amin seneye çıkmayı nasip etsin inşallah hepimize 😢😢😢
George mıchael
George mıchael Ay əvvəl
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN HER GÜN DUA EDELİM SELÇUK BAYRAKTAR,,ALLAH SENDEN RAZI OLSUN, SENİ VE SENİN GİBİ VATAN EVLATLARINI KORUSUN İNŞALLAH,,AMİİİİİNNN,,,SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ
George mıchael
George mıchael Ay əvvəl
KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN HER GÜN DUA EDELİM TAYYİP ERDOĞAN, SELÇUK BAYRAKTAR, SÜLEYMAN SOYLU, HULUSİ AKAR, HAKAN FİDAN, DEVLET BAHÇELİ, MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, MELİH GÖKÇEK, OSMAN GÖKÇEK, FAHRETTİN KOCA VE BU VATANIN İYİLİĞİNİ DÜŞÜNEN TÜM ASKER VE POLİMİZİ, TÜM VATANSEVER İNSANLARIMIZI HER TÜRLÜ FİTNE, FESAT VE ŞER ODAKLARINDAN KORU YA RABBİM,,AMİİİİİNNN..SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ SÜPHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ
Gamze Yilmaz
Gamze Yilmaz Ay əvvəl
Allah razı olsun
Pervin Yıldız
Pervin Yıldız Ay əvvəl
Allah razi olsun tum islam aleminin kadir gecesi mubarek olsun
Toqrul T
Toqrul T Ay əvvəl
ALLAH razı olsun!!!
Meliha Gültekin
Meliha Gültekin Ay əvvəl
allah razı olsun
Sofi İKRAMOVNA
Sofi İKRAMOVNA Ay əvvəl
Allah'ım razı olsun hocam emeğine sağlık,Kadir gecesi dualarımızı kabul eyle yüce Rabbim amin inşallah 🤲🙏
Selda İnci
Selda İnci Ay əvvəl
Aminnnnnn 🤲 Rabbim dualarımızı kabul eyle.. 😔😔😔😢 Allah'razı olsun 🌹
Bekir Caliskan
Bekir Caliskan Ay əvvəl
Ağzınıza sağlık hocam Hayırlı Kandiller
Sezgin Sevoş
Sezgin Sevoş Ay əvvəl
Amin Allah razi olsun
mina pirenses
mina pirenses Ay əvvəl
Allah razı olsun inşallah hocam
Selda Karacay
Selda Karacay Ay əvvəl
Allah razı olsun hocam🤲
Gunay xanım
Gunay xanım Ay əvvəl
Salam ilsun əhli beyit aşiqlərinə
Gunay xanım
Gunay xanım Ay əvvəl
Amin allah sizdən razı olsun
Hatice Öncel
Hatice Öncel Ay əvvəl
Okuyan abi Allah razı olsun
Sofka Simowaa
Sofka Simowaa Ay əvvəl
Alah dıbaşarınozo kabul etsin amin
Firdevs Akıncı
Firdevs Akıncı Ay əvvəl
Amin inşaallah hayırlı kandiller
Oyun Abisi
Oyun Abisi Ay əvvəl
T
Nilufer Yilmaz
Nilufer Yilmaz Ay əvvəl
Allah razı olsun ağzına sağlık
Leyla Sahratov
Leyla Sahratov Ay əvvəl
ALLAH bize gerçek musluman olmayi Dunyadaki zulme ugrayan tüm kardeslerimizin dertlerine ortak ola bilmeyi nasip eylesin insallah.. Allahim bizi bağislanan kullarindan eyle..
Döndü Karadağ
Döndü Karadağ Ay əvvəl
Kizimada dua edin sinava girecek
Irade Musayeva
Irade Musayeva Ay əvvəl
Allahım ey hər şeyin sahibi allahım dualarımı qəbul eylə bu gözəl mübarək ay bu mübarək gecə hörmətinə məni sıxıntıların dan qurtar xəstələrə kömək ol qürbətdə olanlarla vətəninə qaytar amin
Emine Atalay
Emine Atalay Ay əvvəl
Amin inşallah. Allahım razı olsun sizden insallah
Murad Məmmədov
Murad Məmmədov Ay əvvəl
Allah razı olsun
Free Fire
Free Fire Ay əvvəl
Allah razi olsun
Besti Haciyeva
Besti Haciyeva Ay əvvəl
Allah razı olsun.allah bütün düalarımızı qənul etsin.
Baku Bakuu
Baku Bakuu Ay əvvəl
Allah razi olsun
Gulten Ceylan
Gulten Ceylan Ay əvvəl
Allah razı olsun ağziniza sağlik biz de sizinle duamizi yaptik jakkinizi helal edin
Seher Cakmak
Seher Cakmak Ay əvvəl
Amirin insallah
Elnur Osmanov
Elnur Osmanov Ay əvvəl
Bu eziz qecede balama bala sevici yasat yarebim
Elnur Osmanov
Elnur Osmanov Ay əvvəl
Allahim balalarma komey ol olari xeta baldan qoru
Gülden Albayrak
Gülden Albayrak Ay əvvəl
Sizinde dualarınız kabulolsun
Meryem Özçelik
Meryem Özçelik Ay əvvəl
Rabbim ne duamiz varsa kabul eylesin şifalar eylesin ♥️🤲
Anelia Stefanova
Anelia Stefanova Ay əvvəl
Amin
Uğur Erizterali
Uğur Erizterali Ay əvvəl
Aminnn Allah razı olsun
Aýjemal Alawawa
Aýjemal Alawawa Ay əvvəl
Amin Amin Amin Amin Amin Amin
Aýjemal Alawawa
Aýjemal Alawawa Ay əvvəl
Alla sizden razy olsun dogalarymyz hasyl olsun sag boluñ Alla ýardamçymyz olsyn !🙏🙏🙏🌹🌷🌻
HAKAN ŞAHİN (YALNIZ DÜŞÜNCE)
HAKAN ŞAHİN (YALNIZ DÜŞÜNCE) Ay əvvəl
kadir geceniz mübarek olsun değerli din kardeşlerim rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah
Nilgün Gürler
Nilgün Gürler Ay əvvəl
Töbe bari bu gibi videolara reklam koymayın ne asap bozucu
Dilek Basaran
Dilek Basaran Ay əvvəl
Amin amin inşallah Allah razı olsun insallah kardeşim
Ofelya Rəşidqızı
Ofelya Rəşidqızı Ay əvvəl
Allah qəbul eyləsin ! Çox təşəkkürlər ! Allah sizi qorusun!
Türkan T
Türkan T Ay əvvəl
Allah razı olsun hocam
Esat Çelik
Esat Çelik Ay əvvəl
Tum Islam aleminin kadir gecesi bubarek olsun amin
Elka Abbasova
Elka Abbasova Ay əvvəl
Herkesin Kadir gecesi mübarek olsun
Elka Abbasova
Elka Abbasova Ay əvvəl
Bən vidyoyu beğendim çok güzəl sözlər söyledin Allah razı olsun amin çok güzəl dualar ediyosun
Elka Abbasova
Elka Abbasova Ay əvvəl
Vidyoyu beğenmediyseniz çıkın başpa vidyoya girin beyenilmiyecek bişiy diyil lütfən beyənmemeleri geri çekin
İnci Acar
İnci Acar Ay əvvəl
Tüm hayırlı dualara amin
Zekiye Polat
Zekiye Polat Ay əvvəl
ALAHIM dularlmlzl kabul et çocuklarlmlzl kötü yola düşürme
Nevcihan Babacan
Nevcihan Babacan Ay əvvəl
Allah kabul etsin duaglarina Aminn 🙏 🙏🙏⭐
SubhanAllah
SubhanAllah Ay əvvəl
Allah razi olsun .wukur. Allah komeyimiz olsun .
Emine Cinar
Emine Cinar Ay əvvəl
Allah razi olsun kandilimiz mubarek oldun slm ve dua ile insallah
Ekrem Günay
Ekrem Günay Ay əvvəl
Allah hepimizi dogru yoldan ayırmasın. amin.
Yukselis Gsm
Yukselis Gsm Ay əvvəl
amin amin allah kabul etsin
KARABULUT AFİFE
KARABULUT AFİFE Ay əvvəl
Allah dualarımızı kabul eylesin. Allah'ım sen affedicisin affetmeyi seversin bizi de affet Ya Rabbim
Kaya Izzet
Kaya Izzet Ay əvvəl
ALLAH RAZI OLSUN.
Ayşe Güler
Ayşe Güler Ay əvvəl
Tüm yorum yazan kardeşlerimizinde kandilleri mübarek olsun Rabimin selamı ve bereketi rahmeti üzerinize olsun
Metin Diri
Metin Diri Ay əvvəl
Aminnnnn....
Ayşe Güler
Ayşe Güler Ay əvvəl
Selamın aleyküm hocam Allah razı olsun hayırlı kandiller kandiliniz mübarek olsun hocam ağzına yüreğine sağlık Allah razı olsun
MUSTAFA YILDIZ
MUSTAFA YILDIZ Ay əvvəl
Amin...Allah razı olsun...
Hatice Deveci
Hatice Deveci Ay əvvəl
Amin hepimizin dualarını kabul etsin inşallah hocam selam saygılar sunuyorum ağzına yüreğine sağlık olsun hocam kadir gecesi mübarek olsun inşallah hep duvanın dinlerken 😭😪Rabbim sen büyüksün merhametlisin inşallah aminnnnn🇹🇷❤️😪😪😪🤲🤲🤲🤲🤲🌹👏
Saray Agayeva
Saray Agayeva Ay əvvəl
Allah raZı olsun bu dualar hamımıza bütün müsəlmanlara xeyir gətirsin Allah sənə xeyirli uzun ömür versin
Rahime3 Begani
Rahime3 Begani Ay əvvəl
Amin kadir geceniz mübarek olsun hocam emeğinize sağlık ve ALLAH razı olsun amin inşallah Allah kabul etsin dualarımızı amin inşallah
Gergana Topalova
Gergana Topalova Ay əvvəl
Hayrli sabahlar hayrli kandiler Allah kabul etsin insallah amin
Nur Sinanoglu
Nur Sinanoglu Ay əvvəl
Bu kadar güzel duaların tasvirini sadece sizden duyuyorum hayatımda bu kadar mı güzel okunur bu kadar mı içten Allah kabul etsin Allah razı olsun
Mumu M.
Mumu M. Ay əvvəl
Allah, razı olsun 🤲🤲🤲
Şükran Küçükalpaslan
Şükran Küçükalpaslan Ay əvvəl
Aziniza sağlık Allah razı kilsin
EKREM ALPEREN AKÇINAR
EKREM ALPEREN AKÇINAR Ay əvvəl
Amin inşallah 🤲🤲🤲🤲🤲
Cavidan Hacızade
Cavidan Hacızade Ay əvvəl
HOCAM ALLAH SİZDƏN RAZI OLSUN EDİLƏN DUALARA AMİN AMİN DEYİRİK RƏBVİM QABUL EYLƏSİN İNŞƏALLAH
Cemile Baş
Cemile Baş Ay əvvəl
Allah razı olsun.
Elvin El
Elvin El Ay əvvəl
Selamün Aleykum Cümlemize Hayırlı Hüzurlu Bereketili Sahurlar. Cümlemizin Kadir Gecemiz Mübarek ve Hayırlı olsun InşeAllah Aminnn. Allahım şu Mübarek gece hürmetine şu Mübarek günler hürmetine günahlarımızı affeyle , günahlarımızı affeyle Allahım yardımcımız ol Allahım Aminnn. Allah sizden sonsuzadek razı olsun Deyerli Hocam Allah kabul eylesin InşeAllah Aminnn. Allahım şu Mübarek günler hürmetine tüm Dualarımızı kabul eyle yardımcımız ol InşeAllah Amin Amin Aminnnn.
Ayse Arda
Ayse Arda Ay əvvəl
Allah razı olsun Amin ecmain
Mahira Mecidova
Mahira Mecidova Ay əvvəl
Allah sizden razi olsun,hocam.
Kadir Gecesi Bir Gece=1000 Ay=83 Yıl 4 Ay
35:24
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Baxış 1,9M
Cövşən - Kəbir duası (Azərbaycanca tərcümə ilə)
1:40:58
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Baxış 1,9M
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Baxış 4,2M
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm - Sezon Finali
2:4:57
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Baxış 4,5M
Nefes - Bilinmir (Yeni Klip 2021)
4:18
Nurlan Ordubadli - Omrum Gunum (Yeni Klip 2021)
3:23
Nurlan Ordubadli Official
Baxış 252K
Elnarə Abdullayeva Naçar Gedər Azərbaycan (Super İfa) 2021
10:44