Cranberry Sorbet | Chapter 4

  Baxış 4,779,686

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti

19 gün əvvəl

Kızılcık Şerbeti’nin 4. Bölümünde; Olaylı düğün gecesinden sonra herkes normal hayatına dönmüştür. Ancak Pembe’nin evlilik geleneklerinin bir türlü son bulmaması Kıvılcım’ı zorlamakta, yine de kızı için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Çeyiz konusunda iki annenin yaklaşımı Doğa’nın üzülmesine yol açar. Nilay ve Doğa arasındaki gerginlik çok açık bir şekilde ortaya çıkacak, iki elti kozlarını paylaşacaktır. Kayhan’ın nişanlısının muhafazakâr aileye hoş görünmek için türban takmış olması hem Kıvılcım’ı hem de kızlarını rahatsız etmiştir. Bu arada küçük kızı Çimen ile Ömer’in oğlu Metehan arasında yaşanacak tatsızlıklar, Kıvılcım ve Ömer’i bir araya getirecek, ikisi de birbirlerinden etkilendiğini anlayacak ancak renk vermeyeceklerdir. Düğünde yaptığı sürpriz muhafazakâr aileyi kızdırdığından, Alev bu yanlış anlamayı düzeltmeye çalışacak, ancak bu iyi niyetli çabası ona çok daha pahalıya patlayacaktır.
Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.
Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!
Kızılcık Şerbeti AZshow kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ kizilcikserb...

Şərh: 3 115
Kızılcık Şerbeti
Kızılcık Şerbeti 14 gün əvvəl
Kızılcık Şerbeti AZshow kanalına abone olmak için ➡
Z Vet
Z Vet 14 gün əvvəl
Ömer karakterini canlandiran Barış Kılıç oynadığı her dizide aşık oluncak adam
E Nur
E Nur 14 gün əvvəl
Başroller birbirleriyle çift olarak duygularını seyirciye geçiremiyor. Diziyi kıvılcım yürütüyor ❤
Behiye
Behiye 14 gün əvvəl
"Başkaları için yaşayan insanlara benim tahammülüm yok." Ne kadar doğru bir söz.👏
Sumeyye Pala
Sumeyye Pala 14 gün əvvəl
Bu nilayin saçlarına bir benmi gülüyorum 😀
Ay ışığı
Ay ışığı 14 gün əvvəl
Senaristlerin muhafazakar ailelerin nasıl yaşadıkları hakkında bilgi sahibi olmadıklarını düşünüyorum. Ya da böyle bir değişik aile yazmayı tercih etmişler. Yani oğulları evlilik dışı bebek sahibi olunca normal karşılayıpta, kız kıza akşam yemeğini a normal karşılamak, Amerika'da okumuş Nursema'nın uzaydan gelmiş gibi yaban olması gibi bir sürü absürt durum var. Gerçi hiç bir dizi gerçek hayatı birebir yansıtmıyor. Dizi diğerlerinden farklı en azından.
Ayşə Şəmsiyyə Rəcəbli
Ayşə Şəmsiyyə Rəcəbli Gün əvvəl
Mustafanin akitdigi göz yaslarina kalbinin derinliklerinde hiss etdiyi yetersizliye aglamasina ,babasina kendini isbat etmek icin elinden geleni yaparak çabalamasi fakat kimsenin fark etmemesi ,yetersiz diyip hic bi zaman insan yerine konmamasina kisacasi akittigi goz yaslarina kalbimi biraktim❤️
zeliha kararmış
zeliha kararmış 14 gün əvvəl
Nursema'yı bu kadar garip davrandırtmasanız, çok zorlamışsınız, insanın hassasiyetlerinin olması ile yabani olması arasında kalın bir çizgi var. o kadar zengin, cemiyet içinde ama tuhaf davranıyor ıssız adada büyümüş gibi. Çok daha doğal olabilir sahneler. Çok hikaye uçları var sahnelenebilecek
Ikbal Yavuz
Ikbal Yavuz 14 gün əvvəl
Kıvılcımın dik duruşu adaletli oluşu
ŞeymaNur Yad
ŞeymaNur Yad 14 gün əvvəl
Pembe karakterinin dinimizi böyle güzel anlatması harika 🥰🥰👍
MS
MS 7 saat əvvəl
Mustafa’nın ağlama sahnesi içime oturdu. O kadar güzel dozunda olmuş ki, oynayanı ,yönetmeni ,senaristi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Abartı olmayan hayatın içinden anları yakalamışlar.
sevendayyy Sevendayyy
sevendayyy Sevendayyy 14 gün əvvəl
Kıvılcım ve Ömer karakterlerinin ikili iletişim veya ilişkilerine daha çok yer vermeleri gerekir. Birbirleriyle uyum içinde anlaşmaları ve ufak şakalaşmaları çok hoş :)
Buse Kazar
Buse Kazar Gün əvvəl
Mustafa’ya o kadar üzüldüm ki.. hevesle sormuştu oysa. Ailesi bir dert eşi bir dert yazık ya.
Bircan İ.
Bircan İ. 14 gün əvvəl
Mustafa'nın Fatih kadar akıllı ve pratik olmaması sebebiyle babası tarafından reddedilince o hali beni çok üzdü.. 💔 Öyle saf, iyi birine böyle Nilay gibi şeytan kadınlar denk gelir zaten..
Aydan Akbar
Aydan Akbar 14 gün əvvəl
+Dinibütün erkekler adlatmaz mı diyorsunuz?
Magdalena Las
Magdalena Las Gün əvvəl
Dziękuję bardzo twórcom serialu "Kizilcik Serbeti" za udostępnienie tekstu do filmu w tylu językach, a zwłaszcza w moim ojczystym - języku polskim! Uważam to za wspaniały gest w stronę fanów nie mówiących po turecku. Dziękujemy 💗
liz
liz Gün əvvəl
Alev ofise gidince Abdulah beyin yüzüne nur indi 😊
Mehmet Mert
Mehmet Mert 14 gün əvvəl
Fatih ve Doğa’dan çok Kıvılcım ve Ömer ikilisi heyecanlandırıyor
Didem Bayrak
Didem Bayrak Gün əvvəl
Kıvılcım gibi asil bir kadın nasıl olur da Kayahan'a bakar anlam veremiyorum.Aşk insanın gözünü kör ediyor gerçekten.
Belirsiz İntegral
Belirsiz İntegral 14 gün əvvəl
Kıvılcımın her şeye rağmen dimdik ayakta durmasını alkışlıyorum cidden.
Cranberry Sorbet | Chapter 5
2:09:50
Kızılcık Şerbeti
Baxış 3,1M
Güzel Günler 5. Bölüm @guzelgunlerdizi
2:20:49
İdo Tatlıses - Mavişim
2:20
netd müzik
Baxış 3,5M
Kardeşlerim 70. Bölüm @atvturkiye
2:28:06
KARDEŞLERİM
Baxış 4,6M
Bana Artık Hicran De - 1. Bölüm - Full Bölüm
1:43:55
Kızılcık Şerbeti 1. Bölüm Özeti
50:34
Kızılcık Şerbeti
Baxış 296K
Yürek Çıkmazı 4. Bölüm
2:15:25
Yürek Çıkmazı TRT
Baxış 1,6M
Müge Anlı ile Tatlı Sert | 6 Aralık 2022 Salı
2:14:36
Müge Anlı ile Tatlı Sert
Baxış 248K
Gelsin Hayat Bildiği Gibi - 20.Bölüm
2:18:41
Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Baxış 3,7M
İyilik 21. Bölüm
1:53:47
İyilik
Baxış 1,1M
İdo Tatlıses - Mavişim
2:20
netd müzik
Baxış 3,5M