Nalan'ın Sedat'tan Rol Çalan Güzelliği | Camdaki Kız 21. Bölüm

  Baxış 621,420

Camdaki Kız

Camdaki Kız

Ay əvvəl

Nalan basın toplantısında rol çalınca Sedat kıskançlığını gizleyemedi. Başarının mimarı diyebilir miyiz? | Camdaki Kız 21. Bölümü İzlemek İçin: azshow.info/watch/nAjnlYpQoJQ/video.html

Cana, Sedat ve Nalan'dan intikam almak için şimdi de Adil'e tuzak kuruyor. Cana ve Adil'i samimi şekilde gören Nalan ise bu manzara karşısında şoke oluyor. Feride ise Adil'e aba altından sopayı gösteriyor! Öte yandan Sedat ve Nalan arasına yine bir ihanet giriyor!

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Oyuncular: Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek bulunuyor.

Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Nadim Güç
Senarist: Seda Altaylı, Yeşim Aslan

Web Site : www.ogmpictures.com/
Facebook : camdakikiztv/
Twitter : camdakikizdizi
İnstagram: camdakikiz?utm_...

Twitter: OGMPictures
İnstagram: ogm.pictures?ut...

Şərh: 199
Akın Bal
Akın Bal
Burda Nalan’a hiç kimse kızamaz kadının duruşu bile Sedatı gölgede bırakıyor ve Sedat’ın karısını bile çekememesi çok üzücü.
Bir dizi Furkan🕳️
Bir dizi Furkan🕳️
Başarılı Kadın ı her erkek kaldıramaz hocam. Hele Sedat gibileri.. Anca vızıldar.Buna aşk diyen kadınlar var inanamıyorum yaw. Sedat ve Nalanın bir geleceği yok, olmayacakta.
FEMME FATALE
FEMME FATALE
Bu sahne ile birlikte Sedat-Nalan ilişkisi tamamen Prens Charles-Prenses Diana ilişkisine dönmüş oldu. Charles da asla Diana'nın şöhretini çekemezdi, rahatsız olurdu. Onun dışında Sedat'ın Nalan'a "Konuşmana bile gerek yok, yanımda dur." Demesi, onu bir süs eşyası olarak gördüğünün bir kanıtıdır.
Mucize Doktor
Mucize Doktor
Bu sahnedeki oyunculuklar çok iyi Nalan'ın utangaçlığı Sedat'ın iğrenç kıskançlığı çok iyi yansıtıldı..
IRMAK ONER
IRMAK ONER
Sedat kendi karısını bile kıskanıyor, inanılmaz bir kişilik! Zayıf karakter bile denmez bu tarz tiplere. Feride bile Sedat’ı adam edemez o kadar 😅
Tuğçe
Tuğçe
Bana Lady Diana ve uyuz kocasını hatırlattı bu sahne
nigar damirova
nigar damirova
Nalan neden buraya kendinden konuşulmaya gelmediğini söylemiyor? Soruları teker teker cevaplayacağına otel için toplandıklarını söylemesi daha düzgün olurdu bence
Safiye Derenoğlu🧤🧼
Safiye Derenoğlu🧤🧼
Başarılı kadınları her erkek kaldırmayı beceremez ne yazık ki. Sedat’ta kaldırmayanlardan yalnızca bir tanesi maalesef.
Şehnaz Kılıç
Şehnaz Kılıç
Nalan yine de verdiği cevaplarda sedati yüceltmeye çalışıyor. Ne zarif
Eda Lale
Eda Lale
Tıpkı Prens Charles'ın Lady Diana hayranlarına tahammül edemeyip kendini ezik hissedip, kendisini sürekli pohpohlayan öven sevgilisine gitmesi gibi. Ama o da biliyor ki tarihte en çok Diana hatırlanacak güzel anılacak kendisi değil.
Seyhan Alat Koc
Seyhan Alat Koc
Offf Nalan konusunca nefesimi tutuyorum, dura dura kekeliyerek konusmasi iyice baydi
Secemiko Çikopiko
Secemiko Çikopiko
Arkadaşlar Sedat ne kadar iğrenç bir karakter olursa olsun, Sedat’a yapılan ayıp. Nalan bile kısa cevaplar vermeye çalıştı o da anladı ne kadar uygunsuz geldiğini soruların. Konuşma Sedat’ındı. Soruların Nalan’a olması Sedat’a ayıp, Sedat’ın alınması da çok normal.
Melek Mms
Melek Mms
Sedat’ı gömeceğiz diye Nalan’ı savunmayın ya. Burda ciddi anlamda ayıp oldu Sedat’a. Nalan “Arkadaşlar teşekkürler ama otelimizle alakalı soruları alalım, sonrasında biz sizinle çıkışta bir roportaj yapacağız” dese soruların arkası gelmeyecekti. Adam iş tanıtıyo gelmişler magazin soruyorlar. Çok ayıp.
Hira Çipa
Hira Çipa
Eşini bile çekemeyen hep kendini ön planda tutmak isteyen bir koca. Ne kadar acı😞
Kdrykrkc
Kdrykrkc
Sedat laf söylemekle iyi yapmadı ama sonuçta Sedat'ın gecesiydi. Alakası olmayan dergi kapağının sorulması saçmaydı ve keşke Nalan tesekkurler ama bu gece konumuz o değil diyebilseydi.
Mercan Ataözcan
Mercan Ataözcan
Sedatın kendini gösterebileceği tek şansıydı sinirlenmekte çookk haklıydı
Zehra Aras
Zehra Aras
Selen'in ortalığı toparlamadaki profosyonelliği der susarım
Seeyou Soon
Seeyou Soon
Saçma olmuş. Yeni projeyle ilgili toplantı yapılıyor, Nalan'a gelecek planlarınız neler diye soruyorlar. Sanki kadın röportaj veriyor.
Öznur Gülenç
Öznur Gülenç
Sedata hayattada yerini gösteren senaristte teşekkür ederim daha iyi anlatılamazdı süper oldu bu bölüm en çok buradaki senaryoyu beğendim tebrik ederim
Rümeysa Metin
Rümeysa Metin
Yani evet Sedat'ın projesini konuşmak için toplanmalarına rağmen herkesin Nalan'la ilgilenmesi biraz ayıp oldu ama Sedat'ın tabiri caizse kudurması çok hoşuma gitti 😂😂
Mustafa Ceceli & Nigar Muharrem- Salıncak
2:49
Üç Kuruş 9. Bölüm
2:12:29
Üç Kuruş
Baxış 2,9M
Mahkum 4. bölüm
2:18:28
Mahkum
Baxış 2,6M
Лео Бокерия. Мифы о сердце: валокордин, холестерин и дистония
52:00
Просто о сложном с Софико Шеварднадзе
Baxış 1,7M
Mustafa Ceceli & Nigar Muharrem- Salıncak
2:49