Gönül Dağı 63. Bölüm

  Baxış 3,368,716

Gönül Dağı

Gönül Dağı

Ay əvvəl

Gönül Dağı dizisi ve çok daha fazlası TRT İzle'de → izle.trtizle.com/gonul-dagi-y...
Gönül Dağı 63. Bölüm Özet:
Asuman ve Ramazan’ın nişanını sorunsuz bir şekilde atlatmanın mutluluğunu yaşayan amcaoğulları, motive bir şekilde Şili’ye gidecek makineler üzerinde çalışmaya koyulurlar. İşleri vaktinden önce bitirmenin huzuru içinde gittikleri aile pikniğinde keyifli vakit geçirirken aldıkları bir telefonla kendilerini yeni bir sorunun ortasında bulan amcaoğulları, bu zorlu sürecin üstesinden nasıl geleceklerdir?
Sefer ve Zahide Emre’nin annesini aramaya devam ederken Emre’nin durumu her geçen gün daha üzücü bir hal almaktadır. Annesini bulduklarında hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşan Sefer ve Zahide nasıl bir yol izleyecektir? Kendilerini kapının önünde bulan Selami ve Keriman, bir çözüm yolu ararken onlara yardım eli uzatan Sefer olur. Yeni işlerine dört kolla sarılan Selami ve Keriman’ı bekleyen gelişme ne olacaktır?
-------------------------------------------
Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı her cumartesi ’de!
Anadolu’nun tertemiz aşklarının, unutulmaya yüz tutmuş efsanelerinin, toprak kokan hikayelerinin anlatıldığı Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, senaristliğini Ali Asaf Elmas, Teoman Gök ve Mustafa Becit, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor.
Başrollerini Berk Atan Ve Gülsim Ali İlhan’ın Üstlendiği Dizide, Ferdi Sancar, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Feyza Işık, Gülhan Tekin, Eser Eyüboğlu, Nazlı Pınar Kaya, Serkan Kuru, Hazal Çağlar, Hüseyin Sevimli, Zümre Meğreli, Çiğdem Aygün, Sercan İnceer, Cemil Şahin, Sait Seçkin, Güliz Aybay, Yiğit Ege Yazar, Mustafa Şen, Dilek Denizdelen, Hande Nur Tekin, Samet Arda Mercan, Beril Karademir, Ali Toptaş, Ada Nizamoğlu, Cemre Demircan, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Şebnem Dilligil, Ege Aydan, Ulviye Karaca, Rol Alıyor.
Bozkırda Bir Anadolu Masalı her cumartesi 'de!
Gönül Dağı Resmi Facebook Sayfası: gonuldagitrt/
Gönül Dağı Resmi Twitter Sayfası: gonuldagitrt/
Gönül Dağı Resmi Instagram Sayfası: gonuldagitrt
Gönül Dağı Resmi AZshow Kanalı: www.youtube.com/gonuldagitrt
-------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası: TRT1/
TRT1 Resmi Twitter Sayfası: trt1/
TRT1 Resmi Instagram Sayfası: trt1
TRT1 Resmi AZshow Kanalı: www.youtube.com/TRT1

Şərh: 1 941
Orhan Usta
Orhan Usta
Rıfat'ı Beğenmeyen Meryem'den Rıfat'ın Kırıldığı Yerden Yeniden Çiçek Açmasını Sağlayan Mihriban'a...Sezai Karakoç'un Dediği Gibi "Birine Cennetse Birine Zindan İnsandan İnsana Şükür ki Fark Var.."
Elif Ber
Elif Ber
Gönül Dağı'nı izlemeyen insanlara üzülüyorum. Gerçek sevgi, huzur, birlikten kuvvet doğar teması, gerçek bir aile büyüğü, dostluk, itici olmayan akraba teması...
MEHTAP SARIBATUR
MEHTAP SARIBATUR
"İnsan düştüğü yerden tek başına kalkamıyor.Bir ele ihtiyaç duyuyor." Allah hepimize düştüğümüzde elimizden tutacak yol arkadaşları nasip etsin.
metin d
metin d
Herkezin başrol oynadığı her oyuncunun değerli olduğunu hissettiren ailecek kumanda elimizde olmadan izleyebileceğimiz türk tarihinin en güzel dizisi harikasiniz
Rümeysa Uçan
Rümeysa Uçan
Mükemmelsiniz ya. Ağıldan ve köfte dükkanından içeri girerken besmele çekerek ve sağ ayakla girme detayı harikaydı. Böyle ufak detaylar bile çok güzel ve çok içten. İyi ki varsınız. Gönül Dağı ailesi...😊
Esra Karaca
Esra Karaca
1 sene önce bu diziyle bozkırı görmeden sevmiştim, şimdi Bozkıra atanmış bir öğretmenim, " anoww, nörüyon" diyen öğrencilerim var, emek veren isteyen tüm arkadaşlarıma nasip etsin Rabbim 🙏🏻
fsdf
fsdf
Yıllardır bize aşk diye yutturulan şehvet kokan dizilerin hegemonyasını yerle bir eden onlara birbiri arkasına final yaptırtan son dizi bükücü gönül dağı dizisini izliyorsunuz..atlatmadan seyredin iyi seyirler..
şifa yolcusu
şifa yolcusu
Dizi değil insan belgeseli, insanlık belgeseli, aile olmanın dost olmanın evlat olmanın eş olmanın ve de
fidandan
fidandan
Bu dizi gerçek hayatta yaşadıklarımızı değil, biraz emek verirsek yaşayabileceklerimizi gösteriyor. Başka ihtimalleri düşünmemizi sağlıyor, ümit aşılıyor.
Ahsen Ahsen
Ahsen Ahsen
Erkek çocuk eve gelse nasıl gurur duyar. Kızının selami ile gelmesine üstümüze kaldı diyor baba ...
4461'KARADENİZ
4461'KARADENİZ
Bir Trabzon'lu olarak Eser Eyüpoğlu'yla gurur duyuyorum ve anadolu şivesiyle ne güzel okuyor türküleri sesine yüreğine sağlık hemşehrim kardeşim.....
Çalıkuşu
Çalıkuşu
Bölüm adı Çalı Kuşu imiş 🍀 Zaten çok duygusal bir dönemimdeydim bölümün adını da görünce daha ilk dakikalardan ağlamaya başladım. Dizideki sevdalara çok özeniyorum. Bu mesajımı gören gönül dağı arkadaşlarım benim için dua edebilir misiniz? Şu dünyadan ben de şöyle sevilmeden göçüp gitmeyeyim. Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin inşallah. 🙋🌹
Faruk
Faruk
Nasıl da özlettirdiniz kendinizi. Sanki birşey eksikmiş gibi hissettim. Gönül Dağı olmayınca 1 haftanın aslında ne kadar uzun bir süre olduğunu farkettim.
Sinan Atabey
Sinan Atabey
Güzel bir rüya gibi bu dizi...keşke hiç bitmese değişmese...Küçük bir eleştiri Rıfat ve eşinide o pikniğe götürmeleri lazımdı 😊
Nahif biri
Nahif biri
Bu diziyle resmen ruhum dinleniyor.. içim huzur doluyor. sevgi, saygı, samimiyet her şey o kadar gerçek ve güzel ki doyamıyorum hiç bitmesin istiyorum... Emeği geçen herkese teşekkürler iyi ki varsınız Gönül Dağı ekibi...
Emrah Bozkurt
Emrah Bozkurt
Neşet Ertaş ın yokluğunu hissediyorum dizide. Yeni sezonda keşke tekrar gelsede, yüreğimizi dağlasa...
CİHANGİR
CİHANGİR
Şu berbat zamanda en saf duyguları içimize işleyen bir gönül dağı hikayesi var... var olsun
Leyla İpek
Leyla İpek
Elifin gecen piknikte yanlız olup bu piknikte sevdiği adam ile birlikte olması çok güzel
Aycan Bülbül
Aycan Bülbül
Mihriban'ın Rıfat'ın kalbine ilmek ilmek işlemesinin güzelliği. O tokayı ne güzel süslemişte hediye eder gibi veriyor. Rıfat'ın solmuş çiçeklerinin tekrar yeşermesine çok az kaldı. Hevesle bekliyorum.
Mehmet Tiras
Mehmet Tiras
Nasıl insan olunacağını öğretiyosunuz gerçekten. Saygı, nezaket, alçakgönüllülük, sevgi... Yapımcısından senaristine, oyuncularından, bütün set ekibine. Hepinizden Allah razı olsun.