Kusursuz Kiracı 2. Bölüm

  Baxış 3,564,132

Kusursuz Kiracı

Kusursuz Kiracı

27 gün əvvəl

"Kusursuz Kiracı" Her Salı 20:00 'de FOX'ta 🔥
Kusursuz Kiracı 2. Bölüm Özeti
Mona daha istemeden işlediği korkunç cinayetin şokunu atlatamadan bir de ortalıktan kaybolan cesedin peşine düşmek zorunda kalmıştır. Leyla, Mona’nın polise gitmesini engeller. Cesedi ortadan kaldırıp bu korkunç olayı unutmaları gerektiği konusunda arkadaşını ikna eder. Mona bir yandan aralarında güçlü bir çekimin filizlenmekte olduğu Yakup’un amcasını öldürmenin suçluluğuyla boğuşurken diğer yandan da Leyla ile birlikte kaybolan cesedin esrarını çözmeye çalışır. Ancak cinayetin bir görgü tanıdığı vardır ve olaylar iki genç kadının planladığı gibi gelişmeyecektir. Mona aradığı sorulara cevap bulmak umuduyla Yakup tarafından davet edildiği bir partiye gider. Ancak orada onu hiç ummadığı tatsız bir sürpriz beklemektedir.
🔥
Ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.
"Kusursuz Kiracı" dizisinin hikayesine tanık olmak için kanalımıza abone olabilirsiniz 😘👉 bit.ly/3QEJ93m
Oyuncular;
Dilan Çiçek Deniz
Serkay Tütüncü
Bennu Yıldırımlar
Melisa Döngel
Ruhi Sarı
Rüçhan Çalışkur
Beyti Engin
Özlem Tokaslan
Umut Kurt
Deniz Cengiz - Suzi Dinç
İncinur Daşdemir
Nilsu Yılmaz

Şərh: 2 963
Kusursuz Kiracı
Kusursuz Kiracı 21 gün əvvəl
"Kusursuz Kiracı" dizisinin hikayesine tanık olmak için kanalımıza abone olabilirsiniz 😘👉
𝙺𝙸𝚈𝙸𝚂𝙸𝚉'
𝙺𝙸𝚈𝙸𝚂𝙸𝚉' 21 gün əvvəl
Sadece Leyla'nın değil bölüm boyunca herkesin hayal olduğunu düşündüren senariste buradan selamlarımı iletiyorum.
amin jale
amin jale 21 gün əvvəl
Bence amca ölmedi,sadece bu apartman sakinlerinin bir planı.Gelen her kiracını da aradıkları altınlar için korkutup,evden kaçmasını sağlıyorlar.
Hatice
Hatice 21 gün əvvəl
Her yıl çekilen klişe diziler gibi olmayıp üzerinde herkesin farklı bir teori kurabildiği çok başarılı bir yapım olmuş. Türkiye'de de artık böyle işlerin çoğalması lazım
ezgi.
ezgi. 21 gün əvvəl
Bence de Leyla aslında bir hayal. İlk bölümde "dikkat çekmemem lazım ben bir adamın peşindeyim ve adam da benim peşimdedir" diyor ama buna rağmen giydiği kıyafetler ben ajanım gizli görevdeyim diye bağırıyor resmen. Sadece siyah giyiyor. Dedektif filmlerindeki spesifik ajan kıyafetlerini giyiyor hatta makyajı bile öyle. Sanki Mona Amerikan filmlerinden gördüğü kadarıyla bir dedektif nasıl giyiniyor ve davranıyorsa o profile uygun bir hayal yaratmış kafasında. Ayrıca 1.bölümde kafedeki garsonun ne alırsınız diye leylaya sormaması ve leyla ile monanın her gün konuşmalarına rağmen sanki uzun süredir hiç görüşemiyorlarmış gibi seni çok özledim diyip gözlerinin dolması. Ve hep Monanın leylayı aradığını görüyoruz leyla hiç monayı aramıyor çünkü o bir hayal ürünü.
Burak'
Burak' 21 gün əvvəl
Kadrosuyla,konusuyla,heyecanıyla,. Her şeyiyle... 10/10 Dizi🤩
Ebru Dündar
Ebru Dündar 21 gün əvvəl
Mona’nın küçüklüğünü canlandıran kızın güzelliği Halis mi ya 😍
Emmanuel Ebola
Emmanuel Ebola 21 gün əvvəl
sonunda türkiye de de bu tarz hem gerilim hem gizemli hem olağanüstü şeylerin olabileceği gösterilmiş.ayrıca çekimler açılar yani bize gösterilen ortaya çıkan görüntü çok iyi çekimler göz dolduruyo.yönetmeni oyuncusu senaristi hepsini ayrı ayrı tebrik ederim.bence reyting kurbanı olmayacak.ayrıca hep kadınların aurasından bahsederiz ama serkay tütüncü nün de aurasını efsane buldum ben açıkçası.
Hikmet Konca
Hikmet Konca 21 gün əvvəl
Eğer bir dizi sizi düşündürüyor ve tüm duygularınızı harekete geçiriyorsa izlemeye doyamazsınız. Merak var,korku var,acı var,aşk ta olacak sanırım.Sonu bıktırmaz umarım böyle giderse zevkle izlenir. Emek verenlere sonsuz teşekkürler. (Ağır işitenlerdenim keşke alt yazılı olsaydı. Çoğu konuşmaları duymuyorum )
Zahra
Zahra 21 gün əvvəl
tek isteğim Leylanın gerçek olması 🥺
Büşra Karşığa
Büşra Karşığa 14 gün əvvəl
Evleri yakan Mona bence. Annesini babası öldürmüş. Yanan adam da karısına şiddet uyguluyor ve ilk bölümde hastanede Mona’yı görünce çığlık attı. Mona böyle adamların evini yakıyor ama kendisi yaptığını hatırlamıyor bence.
amelia
amelia 21 gün əvvəl
Monayla Leyla yürüyerek konuşurken geçtikleri her yerde insanlar arkalarından felan bakıyor. Leyla hayal olduğu ve Mona kendi kendine konuştuğu için bakıyorlar galiba...
ML
ML 21 gün əvvəl
Diziyi resmen Leyla'nın hayal olup olmadığını öğrenmek için izleyeceğim
Barış
Barış 21 gün əvvəl
Umarım hak ettiği reytingi alır. Çok esrarengiz, çok gizemli ve çok heyecanlı bir dizi. Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Bennu Yıldırımlar, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Hasan Şahintürk ve diğerleri çok iyi oynuyorlar.
Nnurr
Nnurr 21 gün əvvəl
Klasik türk dizilerinden sonra ben bir 20 bölüm maskeyi arar diye düşünürken 2. Bölümde herkes çözüldü 👏👏👏 harika bir dizi 👍
Sema Sancaklı
Sema Sancaklı 21 gün əvvəl
Hayatımda izlediğim en iyi Türk dizilerinden biri. Kalite kokuyor adeta. Böyle diziler biraz zor gelir. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum 🤍🤍🤍
d
d 21 gün əvvəl
seyir zevki elle tutulur bir şey olsaydı bu dizi olurdu. serkayın kariyer yönetimi ve onu böyle kaliteli işlerde görmeyi seviyorum. sektörün beklediği kaliteli ve farklı işi çıkarmışsınız agalar. ellerinize sağlık
juyruas
juyruas 21 gün əvvəl
gerçekten konusu çok keyifli...gerilim, aksiyon ve aralara serpiştirilen romantik sahneleri ile çok güzel olmuş. umuyorum ki dizi sonuna kadar böyle olmaya devam eder, çok dizi gördük vasıfsız yaz dizilerine dönen :)
luxir dlin
luxir dlin Gün əvvəl
Aradıkları şey çatıda değil aradıkları şeye ancak Mona yardımıyla ulaşabilirler. Tüm şifre Mona'nın geçmişinde..
Barış
Barış 21 gün əvvəl
Dilan Çiçek Deniz ve Melisa Döngel'in güzelliği ve oyunculuğu efsane.