Masumlar Apartmanı 48. Bölüm

  Baxış 2,823,033

Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı

Ay əvvəl

Masumlar Apartmanı 48. Bölüm Özeti:

Han, Ceylan’la karşılaşmanın etkisiyle altüst olmuşken gelen bir telefon onu gerçeklere döndürür. Yeni bir kriz sayesinde Ceylan’dan kurtulduğunu düşünür ancak işler beklediği gibi gitmez. Safiye, sokakta yapayalnız kalmanın dehşeti içindedir. Sonunda hiç beklemediği, tanıdık bir yüz yardımına yetişir. Safiye, Han’ın itirazlarına rağmen Ceylan’ı kahveye eve çağırır ve aklındakileri konuşur. Esat, Gülben ve Esra, Ceylan’ın sergisini gezerler. Safiye, Naci’yle arasına mesafe koymaya karar vermişken yaşanan bir gelişme, bu kararı uygulamasını engeller ve Safiye gecenin bir vakti kendini hiç beklemediği bir yerde bulur. Han ise olayların akışını değiştirecek bir adım atar.

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan “Masumlar Apartmanı” yeni bölümleriyle her salı 20.00’de TRT 1’de!


Masumlar Apartmanı fragmanlar için tıklayın…
bit.ly/2Rp0KQu
Masumlar Apartmanı bölümler için tıklayın...
bit.ly/36eFcie
Masumlar Apartmanı Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): masumlarapar...
Masumlar Apartmanı Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): masumlarapt
Masumlar Apartmanı Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): masumlarapa...
-------------------------------------------------
TRT1 Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): TRT1/
TRT1 Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): trt1/
TRT1 Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): trt1
TRT1 Resmi AZshow Kanalı (Official AZshow Page): www.youtube.com/TRT1

Şərh: 2 952
Holaaa
Holaaa
Umarım Masumlar Aparmanı ile Türk dizilerinin yersiz güzellik algısı yerle bir olur. Sıfır beden hepsi birbirinin fotokopisi kadınları görmekten gına geldi çünkü. Böylelikle sanatı, tiyatroyu hakkıyla yapan oyuncularımız hak ettikleri değeri bulurlar. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Aslıhan Gürbüz, Esra Ruşan mükemmel kadınlar👏🏻 Ayrıca Aslıhan’da çok yakıştı diziye, beklediğimin üstünde oldu.
Rabia Arslan
Rabia Arslan
Gulbenin sasirdiginda sevindiginde " Yaaaaaaaa " demesini bı benmi beğeniyorum 🥰 sayımızı bilelim de
Lily or Daisy
Lily or Daisy
Safiye’nin baba sevgisine olan açlığı her seferinde kalbimi kırıyor
Ayse Sorguncu
Ayse Sorguncu
1:42:44
Gökyüzü Gökyüzü
Gökyüzü Gökyüzü
Ceylan sahneleri inanılmaz güzel. Aslıhan Gürbüz sanki 1. bölümden beri dizinin içindeymiş gibi bir duygu veriyor. Eksik olan tamamlanmış gibi. 2. sezonda sonuna kadar izlediğim tek bölüm.
Didem Yağmur
Didem Yağmur
Ceylan ile Han arasındaki etkileşim öyle hissettirdi ki, diziden soğumak üzereyken tekrar bağlanmamı sağladı. Oyunculuk anlamında tam anlamıyla doydum, çok keyifli bir bölümdü, tebrikler.
Metin Evren
Metin Evren
Dizi tam eski tadı vermiyor derken, CEYLAN karakteri ile yeniden zirve yapacağını gösterdi. :)
SILA REÇBER
SILA REÇBER
Ceylanın ilk bölümü olmasına rağmen sanki dizinin başından beri rol alıyormuş gibi oynaması👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Asude Arslan
Asude Arslan
Han- Rüya ilişki ihtimalinden çıkıp gerçek tutkulu aşk hikayesi olan Han- Ceylan'a geçiş yaptığınız için teşekkürler.. İzlemesi daha etkili oldu diğerinde diziden soğuyordum..
Nevin
Nevin
Rüyayla Han' in sevgili olmayışı ve Rüya'nin küçük olduğunun vurgulanması mutlu etti. Ceylan en azından eski nişanlısı ve bir geçmişleri var.
Volkan Sevgen
Volkan Sevgen
Türk televizyonlarında şiddetsiz, mafyasız, silahsız, hapishanesiz bir dizi. Özlediğimiz kaliteli yapımlar. Yeşilçam tadında, hepimizden bişeyler hissettiren roller.
Baybars Balasagun
Baybars Balasagun
Aslıhan çok yakışmış diziye kalite ve ağırlık gelmiş. Bravo senarist baştan beri ceylan kartını iyi sakladın işler ters gidince en iyi zamanda oynadın. Rüya kaldıramazdı bu işi
Gozde Gozdee
Gozde Gozdee
Ceylan öyle güzel hissettiriyor ki… birini en yakından tanıyan olduğu gibi kabul eden hala yaşanmışlıklara saygı duyan harika bi karakter olmuş hoşgeldin Ceylan 👏🏻
deniz kızı
deniz kızı
Aslında İnci karakteri çoğu izleyen tarafından beğenilmez ve vasat bulunurken, ölüm sahnesi ve sonrasında Han'ın yaşadığı buhran bizi Han ve İnci çiftine bu kadar bağlamıştı. Fakat Ceylan geldikten sonra, İnci karakterinin o gereksiz kahkahları, yapmacık halleri, saçma sapan çikolata yediği halleri falan geldi gözümün önüne, Ceylan çok daha oturaklı asil bir karakter. Han'ın her sorununda hır gür çıkarıp terk eden bir İnci yerine, onu her haliyle kabul eden, tutku ile bağlı, yadırgamadan ve yargılamadan seven bir Ceylan görmek beni gerçekten etkiledi..
erkek adam
erkek adam
Ceylanın Hanı her haliyle sevmesi çok hoşuma gitti.Hanla ilgili herşeyi biliyor.çöp topladıģını felan.Safiyenin yanında duyarlı olması.Iyiki geldi Ceylan
Esmanur Tapkan
Esmanur Tapkan
Her izlediğimde bir kere daha hayran oluyorum kamera açılarına, renk tonlarına, mekanlara, şarklılara… Bu kadar sanatsal tv dizi izlemeye alışkın değiliz efendim :)
silac cengiz
silac cengiz
Inci hayat doluydu ceylan ise sevgi dolu
vaveyla
vaveyla
Ceylan çok özel bir karakter olmuş.. Hanı çok iyi tanımış onu olduğu gibi kabul etmiş eskiye yaşanmışlıklara saygı duyuyor ve ansızın gözlerinin dolması detayı.. İnci karakteri çok sığ kaldı yanında
sadece umut
sadece umut
Sonunda Bayram'ın da yüzünü güldürdünüz yaa çok yaşayın, yakıştılar da bence 😂
Miraç Şimşek
Miraç Şimşek
Geçen bölüm yazdığım yorumun ne kadar doğru olduğunu kanıtlayan bir bölüm olmuş. Han ve Ceylan arasındaki tutkulu gerilim, intikam, aşk o kadar iyi hissettiriliyor ki bunu başka bir karakterle asla yapamazlardı ve harika bir hamleyle diziye Ceylan'ı sokmaları inanılmaz iyi bir yere getirdi diziyi.