Kara Tahta 5. Bölüm

  Baxış 596,456

Kara Tahta TRT

Kara Tahta TRT

6 gün əvvəl

Kara Tahta 5. bölüm özeti;
“Atlas, Irmak’a söylemesi gerekenlerle söylemek istedikleri arasında gidip gelirken telefonu çalar. Yasemin’den gelen haberle Irmak ve Atlas apar topar gitmek zorunda kalırlar. Kartal’ın atmak üzere olduğu yanlış adım tüm hayatını karartmak üzeredir. Atlas, Kartal’ı kurtarmak için elinden geleni yapmaktan çekinmez.
Irmak, Atlas’tan duyduklarıyla hayatına bambaşka bir yön vermeye karar verir. Bu karar Münevver ve Bekir’i rahatsız etse de Irmak vazgeçmez. Atlas ise kalbine daha fazla söz geçiremez ve kendisini bir kez daha Irmak’ın kapısında bulur.
Bekir yaptığı büyük planla Atlas’ı bitirmeye kararlıdır. İskender’in Bekir’e karşı elinde tuttuğu büyük delil de bu planın bir parçası olacak gibidir. Atlas, Bekir’in planıyla herkesin gözü önünde büyük bir kaosun içinde kalır. Bu kaostan nasıl kurtulacağı ise merak konusudur.“
Kara Tahta her çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de…
Kara Tahta Sosyal Medya Hesapları
Instagram: karatahtatrt
Facebook: karatahtatrt
Twitter: karatahtatrt
TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:
TRT1/
trt1/
trt1
www.youtube.com/TRT1/

Şərh: 523
Black dream
Black dream 9 saat əvvəl
Bence bu bölüm seyircinin yorumlarını dikkate aldıklarını gösterdiler. Teşekkür ederiz güzel bir bölümdü böyle giderse dizinin tutacağını düşünüyorum. Bu arada furkan andıç yine döktürmüş.
hüseyin yenice
hüseyin yenice 9 saat əvvəl
Her bölüm gittikçe daha güzelleşiyor senarist. Yapımcı ve trt bu diziyi uzata bildiğiniz kadar uzatın hemen bitirmeyin gerçekten güzel dizi yazık etmeyin.
S.G
S.G 7 saat əvvəl
Atlasın kardeşiyle arasındaki gönül bağı bu dizideki en güzel şey olabilir.
Cevriye Aslan
Cevriye Aslan 9 saat əvvəl
Gelecek hafta klişe olmasın lütfen atlası kurtarmak için ırmak bekire evet demesin bu bölüm tam isteğimiz bölümdü sonunda aralarına kimseyi sokmadan düşüncelerini söylediler şükür 👏👏👏
Nature azerbaijan
Nature azerbaijan 9 saat əvvəl
Allahım şimdi Irmak sokağa iniyor Atlas arabayı sürüyor ve bende hayranlıkla kala kalmış durumdayım.Atlasın Irmağın yüzüne hiç bir şey söylememesi çok güzel, sonra da şiirlerle kendini anlatması.Bu bölüm çok ağladım.Hayatdan gerçek hikayeleri anlatan bir diziye bakmak beni o kadar mutlu ediyor ki, tiktoklarda uyuyan insanların, aynı odada ablasına deyilde instagrama bakan insanların çoğaldığı bu devirde hala da bir umud böyle insanların var ola bilmesi beni çok sevindiriyor.
Zerrin Göçer
Zerrin Göçer 9 saat əvvəl
Bu dizi çok güzel ve anlamlı sosyal mesajlar vererek gündeme damga vurması Bir harika.kesinlikle devamı gelmeli ve bitmemeli
– karen
– karen 9 saat əvvəl
ırmak ve bekir arasında geçen diyalog çok güzeldi. bu tarz insanların şiddete meyilli olduğu ve sonrasında aynı şeyi sevdiği insana da yapma ihtimalinin mesaj olarak verilmesi.. yapıyorsun bu işi trt 🤝
hüseyin akdağ
hüseyin akdağ 9 saat əvvəl
Bu dizide mükemmel sosyal mesajlar veriliyor. Özellikle bir öğrencinin öğretmenine yapmış olduğu saygısızlık konusu. Mükemmel işlenmiş 👏👏👏
Oğuz Çelik
Oğuz Çelik 7 saat əvvəl
"Birkaç beğeni uğruna öğretmenine sarılan çocuğun videosunu izlediniz mi?? Saygısızlığı özgüven gibi aşılarsanız sonuç bu olur. O çocuk bir fail değil kurban" Çok ince ve güzel işlenmiş gerçekten.
Ayşe Uyar
Ayşe Uyar 9 saat əvvəl
Esra'nın gerçekleri görmesi güzel oldu.birde anneleri görse.
Büşra
Büşra 9 saat əvvəl
Şu ana kadar izlediğimiz en güzel bölümdü. İstemediğimiz şeyler giderilmiş, Irmak ve Atlas sahneleri artmış, Bekir ve Münevver baskısı az gösterildi, en önemlisi Irmak kendi ayakları üzerinde durmaya ve kendine değer vermeye başladı... Verilen mesajlarda çok yerinde ve güzeldi,
Pollyannarumo
Pollyannarumo 9 saat əvvəl
Sözümona kadın cinayetlerine karşı duranların dizilerine bak, kadını hep aşağılama, yerme.. Ve trt min güzel sahnesine bak.. Sırf şu sahne için izlenir.. Başka söze gerek yok.. "Umarım beni öldürmezsin! "
Göker Makaskıran
Göker Makaskıran 9 saat əvvəl
Bölüm için beklentim büyüktü ve tüm beklentimi karşıladı. Senaryo öyle güzel evrilmiş, yorumlar öyle dikkate alınmış ki göze batan birçok kusur onarılmış. Karakterler daha sağlam işlenmiş hikayenin döngüsü değişmiş ve harika mesajlar serpiştirilmiş umarım reyting artar.
Kübra Şahin
Kübra Şahin 9 saat əvvəl
Helal be İskender. Menfaatin için dahi olsa Irmak'a gerçeği söylemenin hayal olmaması on numara olmuş. 🤩
Fatih Poyraz
Fatih Poyraz 9 saat əvvəl
Babasız buyuyen çocuklar rabbim böyle çocuklara güç versin.Çok başarılı olsunlar..
Göker Makaskıran
Göker Makaskıran 9 saat əvvəl
Bu bölüm çok güzeldi, hangi noktasına değinsem bilemedim. Gözümüze batan az çok her şey bir şekilde onarılmıştı. Irlas sahneleri artmış, çok çok tatlı anları vardı. Irmak herkese karşı pat pat düşündüklerini söyledi, Bekir'in gerçek yüzünü gördü ve kendisini bağımsızlaştırma yoluna girdi. Umarım bu çizgiden devam eder.
D.
D. 9 saat əvvəl
Irmak'ın bir erkeğe muhtaç olmadan kendi ayaklarının üzerinde durma mücadelesi vermesi nihayet 5.bölümde gerçekleşmeye başladı. Bu konuda o kadar çok yorum yazdım ki nihayet sesimiz duyuldu da olması gereken oldu ama 4 kötü bölüm + 2 hafta aradan sonra reytinglerin yükselmesi çok zordu, yeterli oranda yükselememiş de zaten. Senaryodaki basitlik ve sıradanlık hala devam ediyor.
T.R
T.R 9 saat əvvəl
4 aylık hamileyim ve bu gün bir kızım olacağını söylədilər.Nasıl mutlu oldum bilemezsiniz.Bir isim düşünürdüm birdən bu dizi karşıma çıktı bende düşündümki neden Irmak olmasın.Umarım bebeyim Irmak kimi güzel olur.Hem kendisi hem ismi.
Bilge Varoğlu
Bilge Varoğlu 2 saat əvvəl
öğretmen konusuna değinmiş olmaları ve kadın şiddetlerine değinmiş olmaları gerçekten alkışlancak bir haraket
Seref Coskub
Seref Coskub 9 saat əvvəl
Senaryo da bazı olumlu gelişmeler var senarist gelecek haftalarda sırlarıyla beraber yeni hikayeler üretip çözüm yollarını da hızlandırırsa dizi heyecanı sıcak tutan bir tempo da ilerler ve uzunca bir süre ekranlarda kalabilir
Adı Sevgi 10. Bölüm
2:32:12
Adı Sevgi
Baxış 358K
Kardeşlerim 51. Bölüm @atv
2:24:13
KARDEŞLERİM
Baxış 8M
Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm
2:18:32
Alparslan: Büyük Selçuklu
Baxış 2,7M
Izzet Aga - Meslehet deyilmis ( Yeni 2022 )
3:46
Yalnız Kurt 16. Bölüm
2:18:54
Yalnız Kurt
Baxış 1,3M
İyilik 3. Bölüm
2:01:35
İyilik
Baxış 1,9M
Hakim 5. Bölüm  @atv
2:16:53
Hakim
Baxış 668K
Kardeşlerim 52. Bölüm @atv
2:33:59
KARDEŞLERİM
Baxış 4,8M
Kuruluş Osman 93. Bölüm @atv
2:17:13
Kuruluş Osman
Baxış 6M
Mahkum 21. Bölüm
2:24:29
Mahkum
Baxış 1,3M
Kaderimin Oyunu 21. Bölüm
2:09:55
Kaderimin Oyunu
Baxış 1M